Şimdi Ara

A180 d alınacak acil yardım... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
1.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Beyttatar

Arkadaşlar 2014 model otm. Civic sahibiyim.. Aracı gerek sıkılmam gerekse de 35 bine gelmesi sebebiyle değiştirme fikrim vardı..

Yeni astrayı merak edip full dizel otm için 94k fiyat alınca yanındaki merso bayiye bakayım dedim..aklımda hiç yokken kırmızı a180 d için 117 bin fiyat aldım( amg+sigorta+gece paketi) kafam çok karıştı.. Değerli yorum ve fikirlerinizi bekliyorum..saygılar..

renault altyapılı ve kalite olarak beklentileri karşılayamayan bir araca bence o para bağlanmaz.Volvo v40 bakın,veya D segmentine yönelin insignia bakın bence.Hatta insignialarda lpg garantili 1.4 turbo da var.
  • Arkadaşlar araç makyajlı kasa.. O yüzden fiyatı biraz yüksek ve sunroof var ayrıca gece paketli..
    Makyajlı kasada koltuklarda baldır desteği,8" ekran,biled farlar,ön panjurda mücevher gibi parlayan bişeyler ve 17 jant gibi farklar mevcut..
    Bu arada araca 40000 tl 0,49 dan kredi çekecem 24 ay 1793 tl ödeme yapacam. Yani 2 yılda sadece 3000 tl fark ödeyecem.. Zaten aklımı çelen de bu ve Hala çok kararsızım..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaygerya

A180 icin fiyat yuksek bence. Siki pazarlikla 110 bine alinabilir. Ben 2 ay once aldim bahsettiginizin uzerine sunroof paketi , jant paketi, vs vs vardi. Bastirin pazarliga. 0,75 kredi ile astradan daha ucuza gelir ve daha iyi bir araba sahibi olursunuz.

Hocam bu makyajlı kasa 117 bin.. Makyajsız vardı bir tane ona 106 bin teklif aldım

• Yıldız için o kadar para vermeyin en kötü C klas alacaksanız Mercedes düşünün şuan daha ucuza daha iyi araçlar alabilirsiniz 120 k ya

• quote:

Orijinalden alıntı: kkvan

35 bine geldi diye arabayı değiştiricem diyosan işimiz var seninle .

Şaka bi yana Astra al. Daha iyi bir araba A180 e göre. Aldığın fiyata amg ye ek olarak xenon ve cam tavan var mı? Yoksa hepten vazgeç zaten.

Hocam araç daha 1 yılını yeni doldurdu ve 35500 km şu anda.. Aracımdan çok memnunum aslında az yakıyor ve çok kaçamıyor:)))ama satarken rent a çar arabası muamelesi görecek bu gidişle..

• 117000TL'ye bütün opsiyonları eklenmis Türkiye'de tek Audi A3 HB de alınır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnurD7

Alınır keyifle binilir. 116d için de fiyat alın bence o da çok güzel oldu makyaj ile birlikte.

Maalesef diyarbakırda servis ve satışı yok bmw nin.. O yüzden bmw bize çok uzak ta antepte.. Mardinden Antep'e servise de gidilmez 360 km..

• 70k dan yukari vermem o arabalara

• quote:

quote:

A180 icin fiyat yuksek bence. Siki pazarlikla 110 bine alinabilir. Ben 2 ay once aldim bahsettiginizin uzerine sunroof paketi , jant paketi, vs vs vardi. Bastirin pazarliga. 0,75 kredi ile astradan daha ucuza gelir ve daha iyi bir araba sahibi olursunuz.

Hocam bu makyajlı kasa 117 bin.. Makyajsız vardı bir tane ona 106 bin teklif aldım

Ben makyajliyi aldim 111 e. Pazarlik yapin. Elmas on izgara ve biled farlar makyajda geldi. Bunlar varsa araba sahane duruyo zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kaygerya -- 16 Aralık 2015; 10:07:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowgeist

quote:

Arkadaşlar 2014 model otm. Civic sahibiyim.. Aracı gerek sıkılmam gerekse de 35 bine gelmesi sebebiyle değiştirme fikrim vardı..

Yeni astrayı merak edip full dizel otm için 94k fiyat alınca yanındaki merso bayiye bakayım dedim..aklımda hiç yokken kırmızı a180 d için 117 bin fiyat aldım( amg+sigorta+gece paketi) kafam çok karıştı.. Değerli yorum ve fikirlerinizi bekliyorum..saygılar..

renault altyapılı ve kalite olarak beklentileri karşılayamayan bir araca bence o para bağlanmaz.Volvo v40 bakın,veya D segmentine yönelin insignia bakın bence.Hatta insignialarda lpg garantili 1.4 turbo da var.

Valla civicten sonra benim beklentilerimi karşıladı bu a180... Sonuçta c sınıfı bir araç.. Tek sıkıntı araç gerçekten dar..yoksa motoru dacia motoru diye dert etmem sonuçta kendini ispatlamış bir motor..ona bakarsak volvo ve bmw de psa grubuna ait motor var onlara da Peugeot motoru var yaramaz diyemem..

• quote:

quote:

quote:

Ben makyajliyi aldim 111 e. Pazarlik yapin. Elmas on izgara ve biled farlar makyajda geldi. Bunlar varsa araba sahane duruyo zaten

Hocam hangi bayiden aldınız? Bi de 0,49 faiz kampanyası kullandınız mı?cash mi bu fiyat?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam hangi bayiden aldınız? Bi de 0,49 faiz kampanyası kullandınız mı?cash mi bu fiyat?

0,65 kullandım. a serisinde 0,49 yok. c serisinde vardı ama şu an ne alemde bilmiyorum. su anda mercedeste 0,79 diye biliyorum faiz oranını.
    Mengerler etiler şubesinden aldım. Duygu hanım sağolsun bayaa yardımcı oldu fiyat konusunda.

aracın 500 km ye yaklasmasına az var 5000 e gelince bir inceleme yazısı + video koyacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kaygerya -- 16 Aralık 2015; 10:30:21 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

0,65 kullandım. a serisinde 0,49 yok. c serisinde vardı ama şu an ne alemde bilmiyorum. su anda mercedeste 0,79 diye biliyorum faiz oranını.
    Mengerler etiler şubesinden aldım. Duygu hanım sağolsun bayaa yardımcı oldu fiyat konusunda.

aracın 500 km ye yaklasmasına az var 5000 e gelince bir inceleme yazısı + video koyacağım.

Muhtemelen faiz kampanyasına göre son fiyat veriyorlar su anda 0,49 var 40000 tl ye.. Bi yandan da 2.eli düşündürüyor hocam beni sizce durum Nasıl? Çünkü Mardin de 3 tane a180 var alırsam elimde patlayacakmış gibi geliyor..

• a serisi ve 1 serisine bir ton para veren insanları bir türlü anlamadım ve anlayamacayacağım nasıl bir kafa
  • quote:

Orijinalden alıntı: dermeister01

a serisi ve 1 serisine bir ton para veren insanları bir türlü anlamadım ve anlayamacayacağım nasıl bir kafa

Avatarıma bak ne kafası gibi duruyor

• araba oldukca basarılı bir araba. yani siz satılıga cıkarırsanız, istanbuldan bile gelip alırlar. özet geçmem gerekirse, araba oldukca basarılı bir araba. çok güzel bir araba. ama oyle aman aman mercedes değil. konforlu rahat spor gorunumlu ama 115 bg bir araba. 7g tronic sayesinde renaultlara ve dacialara oranla oldukca performanslı ve yığılmıyor. ama bir dacia veya renault gibi de az yakmıyor. altı yere yakın. alırken avantajlı alırsanız satarken de zarar etmezsiniz.

misal 90 bine 1,20 tasıt kredisiyle 20 peşin, 70 ni kredi ile astra alsanız 4 sene sonunda 100000 kredi geri odemesi ile 120 bine gelecek araç.
    ama ben 70 bin kredi cektim 0,65 den 80 bin odeyeceğim. 40 bin de nakit olmak üzere, 120 bin tl ye geldi araç.

yani 90 binlik astra fiyatına 110 binlik mercedes yüksek kredi çekilecekse şayet aynı paraya geliyor. ama a180 satarken astradan 20 bin fazlasına gider net. bunu da malum siteden teyit edebilirsiniz. her a180 aynı model yılına sahip astradan 20 bin tl pahalı

• Sizin araç ne renk hocam bu araç kırmızı.. Beyazla arasında kaldım

• siyah renk. beyaz biraz megana benziyor. kırmızı da zor bir renk. gri, siyah veya mavi öneririm.
  • Arkadan itişle kendi çapında dalga geçen arkadaşlar olmuş. Şimdi söyle bir gerçek kimse burada ileri sürüş teknikleri uzmanı veya motor teknisyeni v.b. değil (olanlar olabilir ama ben genel konuşuyorum). Hayatımda ilk defa arkadan itişli bir aracım oldu ve kullandım. Teknik olarak değil de (uzman olmadığım için) tecrübe ettiklerimi söyleyeyim.

Araç arkadan itişli olduğu için gaza fazla yüklendiğinizde (özellikle ıslak zeminde ve sert virajda gaz verirseniz) aracın arkası savrulma eğiliminde oluyor ama dsc sistemi ve kontrolün yapıldığı ön tekerlerde herhangi bir kayma olmadığı için toparlamak çok kolay. Önden çekişli aracı kaydırmak zordur fakat kayma başlarsa arkadan itişli bir araca göre kontrol etmesi çok çok daha zor. Bu nedenle arkadan itiş bence kesinlikle göz ardı edilmemesi gereken bir avantaj. Bir diğer olay (rakamsal ifade edemeyeceğim) güç kaybı sanki önden çekişli araçlara göre çok daha az veya yok. Turbo 1.6 motora sahip bir önceki rcz (156 hp-240 tork) aracımla şimdiki 136 bg lik 220 torklu yine turbo olan aracım arasında neredeyse performans farkı yok. Bunu da arkadan itişe bağlıyorum. Çünkü 20 tork ve 20 bg farkı azımsanacak bir fark değil. Ama kullanımda neredeyse hissedilmiyor.

Açıkçası 120 bin lira para vereceksem en azından farklı birşeyler tatmak isterdim. Bu nedenle önden çekiş A serisi yerin arkadan itiş 1 serisi öneririm.

• Geçenlerde yolda çok güzel mavi bir rengini gördüm. Bir araba bu kadar şık durabilir.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.