Şimdi Ara

A101 Torku 400gr ısıl işlem görmüş sucuk 38 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.383
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • A101 ısıl işlem görmüş sucuk 400gr sucuk 38 tl kilosu 94 TL oluyor bolgelselmi bilmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aynı sucuk mu bilmiyorum ama başka bir marketten torku sucuk aldım. çok kötü . bir sucuk zevkimiz vardı ondan da soğuttu. kalitesi yerlerde tostun içinde bile gitmez

• Torku dan uzak durun salam sucuğu inanılmaz kötü. Kedilere verdim onlar bile yememiş mahallede.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BèRuTTì -- 23 Mayıs 2022; 17:25:26 >
  • torgu muydu kosga mıydı bi çikolatasını denedim berbattı, yenmeyecek kadar kötüydü resmen ve marketlerde raflar doluydu bu ürünle. hangisi olduğunu unuttuğum için iki markadan da uzak duruyorum, hele sucuğu bedava dağıtsalar almam şahsen, gerçekten elimi uzatıp onu almaya çalışmaya değmez. sucuk hassas ürün.

• Torku tavsiye etmem lezzet olarak cumhuriyet beğeniyorum o da en pahalısı sanırım

• Torku atıştırmalık ürünler hariç hepsinde berbat firma
    Süt yoğurt sucuk peynir almam aldırmam

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Kötü sucuk olabilirde kedilere verdim onlar bile yememiş nedir ya.

• espial kullanıcısına yanıt

abartıyolar, burdakilerin çoğu polonez sucuk yiyip torkuya laf eder, gayet iyi sucuktur torku bulursanız deneyin bence sanmıyom bu fiyattan bulabileceğinizi çalışanlar kendileri alır

• ISIL İŞLEM GÖRMÜŞ sucuk ALINMAZ.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.