Şimdi Ara

A101 powerbank alinirmi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
37.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yarın a101 e 4400 lük gosmart powerbank geliyor 20 liraya sizce alınırmi okulda şarjım bitince kullanmak için yararmi tel s6 edge??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mamign -- 18 Mayıs 2016; 22:56:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende merak ediyom acaba alınirmı bataryaya zarari varmı

• Güzel, ben beğendim açıkçası kutudan açtığım gibi kullandım telefonu doldurdu ama kendisi bitmek üzereydi 4400 mah olayına çok takılmamak lazım
  • Hocam tel kaç mah lik sizin benim 2600 doldururmu rahat?? Almaya değermi??

• quote:

Orijinalden alıntı: mamign

Hocam tel kaç mah lik sizin benim 2600 doldururmu rahat?? Almaya değermi??

Kutudan çıkardığımda bir darone, üstüne M4 aqua şarj ettim sanırım 2400 mah boyutu vardı. Tek bir diş doluluk kalmıştı cihazda.

• 3000 mAh doldurur mu? verimliliği nasıl?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben aldım şuan şarjda duruyor daha kullanamadım bakalım valla benim s6 yi doldursa yeter bana okulda bazen lazım oluyor diye aldım bakalım..

• Bilinmedik markaların ürünlerini almayın. onlar çöptür başka bir şey değil.
  • Aynı markanın yine a101'de satılan 3 çıkışlı şarj aleti 5 tl. Samsung versiyonu ise yaklaşık 80 tl. Sonuçta bunlar ile hiç de ucuz olmayan aletler şarj edilecek bence riske değmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: mamign

Ben aldım şuan şarjda duruyor daha kullanamadım bakalım valla benim s6 yi doldursa yeter bana okulda bazen lazım oluyor diye aldım bakalım..

Hocam ne yaptın doldurdu mu telefonu memnun musun?

• Yok hocam o kadar şarj ettim powerbank ı yarım şarj etti 1 defadan sonra kullanmadım öylece duruyor iyiki fazla para değildi

• bende alacaktım ama almadım sakın almayın bilinmedik marka patlar
  • f/p ürünü gibi dryor ama bakalım
  • Ben 10400 lük olanını kullanıyorum 34tl ye almıştım.Bir sorun yaşamadım.10400mh olduğu için şarj dolumu çok uzun sürüyor sadece.
  • Ben aldım 2016'nın ortalarında Gosmart 7800 mAh

Sonra bunun gerçek kapasitesinin 3700 olduğunu anladım. Gerçek değeri %47 civarlarında yani.

Bugün bir deneme yaptım kontrol ettim. Bugünkü değeri 2600 mAh kaldığını gördüm. Birkaç kullanımdan sonra kala kala 2600 kalmış 7800'den.

Birkaç aya 2500 mah bataryaya sahip telefonumu bir kere bile tam dolduramayacak duruma gelecek.

Bir daha a101'den powerbank almak mı. asla.

Forumda sıcak fırsatlarda satılan abudik gubidik marka powerbank almak mı. asla.

• Hi-level powerbank aldim. 4400luk. Ilk zamanlar anca 2600luk pili dolduruyordu. 1 ay sonra hic şarz tutmaz hale geldi. Şimdi o sadece bir çöp. Hic bir işe yaramiyor. Kisacasi alinmaz. Gosmart şarz adaptoru de son derece kalitesiz. Paranizi boşa harcamayin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 yıl önce cevaplanmıs :D ben gomobile 3000mah aldım. almaz olaydım. hem telefonumu bozdu. hemde kendisi 2 gün dayandı. ıphone 5s var elimde. bu powerbankı 2 gün kullandım. telefon kendi kendine reset atmaya basladı. Powerbank de acayip derecede ısınıyor. zaten kullanım klavuzunda da ısınmalara karsı dikkat edin vs vs vs vs birton yazı yazmıslar. Para verip almayın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.