Şimdi Ara

A101 Hadi uygulaması (Eski A101 Plus) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.976
Cevap
221
Favori
310.994
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uygulama sonunda herkese açıldı. Sistem basit bakiye kazanmak için QR kodu alışveriş sırasında kasiyere söylememiz gerekiyor. Bu şekilde ürün kampanyalı ürün alımlarında bakiye kazanabiliyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yusufunuz -- 11 Mart 2022; 14:24:3 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yusufunuz kullanıcısına yanıt

Kampanyalı ürünlerin takibini nereden yapabiliyoruz hocam biliyor musunuz?

• Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    A101 Hadi uygulaması (Eski A101 Plus)

Şuradaki ürünler bakiye kazandırıyor

• Yusufunuz kullanıcısına yanıt

Telefon değil de bilgisayar üzerinden şuanda üye oluşturulup vs. yapılabiliyor mu?

• Telefonum Android 6, uygulamayı yükledim, açtığım zaman uygulama durduruldu diyor. Şuanlık sorunlu galiba uygulama...

• İlk a101 kapıda siparişim. Faturadaki ilginçliği bulana poşet hediye.
    A101 Hadi uygulaması (Eski A101 Plus)

• pelerinlikedi P kullanıcısına yanıt
    Neden 7 Poşet?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kasiyere a101 plus qr ile ödeme yapacağız mı demek gerekiyor. Uygulama yeni olduğu için bilemeyebilirler. Tarif edebilir misiniz?

• gayet uyguna gelen ürünler var.

• Kazıklamak için sanırım. Kayıt açtım. Para iadesi yapmazlarsa tüketici hakem heyetine başvuracağım.

A101 1 -2 lira için dolandırıcılık yapmaya utanmiyorsa ben de geri istemeye utanmam.

Demem o ki plus mılas hikaye. Ne o altyapıyı kurabilir ne de devam ettirebilirler.

Üstteki ürünler 1 poşete sığar da tv ünitesini o 6 poşetin içine nasıl soktular orası muamma ?

• Önceki sayfadaki sadece çalışanlara açık sürüm minimum android 7 destekliyordu, android 5-6'ya kurulmuyordu. Şimdi yayınlanan google play'deki herkese açık sürüm minimum android 5 destekliyor. Muhtemelen minimum sürümü düşürüp bu cihazlarda hiç test etmeden yayınladılar, bende de (android 5) uygulama durduruldu diyor.

Muhtemelen alışveriş tutarına göre poşet ilave ediyor yani 65 TL ye 1 poşet gibi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bence de. Ama saçma. Hatta Kullanılmamış poşet yollanması sinir bozucu. Bir de hepimiz migros getir vs alısveriş yapıyoruz böyle salakça bir şeyle karşılamadık. Kaç poşet kullanıldıysa onun parası alınır.

• Uygulamaya güncelleme gelmiş. Android 6 cihazda artık açılıyor. Android 5 cihazda internet açık olmasına rağmen bir terslik var, internet bağlantın kopmuş olabilir hatası veriyor :)

• EnemyTerritory E kullanıcısına yanıt

Evet hocam, güncelleme yapınca uygulama açıldı. Fakat hala sorunlar var. Mesela ana ekrandaki 10 hedefi olan kutulara basınca uygulama çalışmayı durduruyor. Zamanla hataları düzeltecekler herhalde. :)

• Mesajımı tekrar etmek zorunda kalıyorum kusura bakmayın. Az önce a101 e gittim a101 plus menüsünü bulamadılar nasıl yapılacağı konusunda bilen birisi detay verebilir mi?

• ilk 10 Liralık harcamaya 10 bakiye veriyor ve 10 bakiye 10 TL demek.'''' bu kampanyayı uygulama içinde göremedim?

Uygulamaya bir bakiye yüklemeden alışveriş sırasında uygulamadan üretilen QR kodu okutmamız lazım sadece dimi?

• altan2144 A kullanıcısına yanıt

Aslında A101' in eğitim platformunda herşey anlatılmış, çalışanlar olarak o eğitim videolarını izleyerek öğreniyoruz çoğu şeyi. Ama demekki izlemeyen de çok veya henüz kasalar güncel değildir. Benim kullandığım mağazada şöyle ki. Ürünleri geçtikten sonra veya önce farketmez, toplam toplam girmeden önce a101 plus butonu görünüyor. Ona basarak müşterinin telefonunda üretilen QR kodu giriyorum ve isim soyisim karşıma çıkıyor ve alışveriş işlemlerine devam ediyorum. Klavyeli kasalarda durum nedir, eğitim videosuna bakayım eklerim.

• Usturlap kullanıcısına yanıt

Evet şuan uygulamada 150/10 kampanyası var. Dediğiniz gibi QR kod söylemeniz yeterli, daha sonra normal şekilde kartla veya nakitle ödemenizi yapmanız gerekiyor.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.