Şimdi Ara

A101 Hİ-LEVEL HLV T704 Tablet Hakkında Bilgi (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
370
Cevap
13
Favori
119.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sabah 8de bi gittim (isbul kartal) a101 önünde bi kalabalık korktum bana kalmıcak diye sonra kasiyerlerden biri çıktı 4 tane kaldı dedi (kendileri 6 tane almış) sonra vaktım önümde 4kişi var market açılmadan 30 sn önce biri bişey alıp gelicem dedi gittiğinden hemen sonra market açıldı hucum ettim son tableti aldım :) eve geldim baktım symbian dan sonra baya iyi geldi fiyata göre hızı dokunmatik hassaslığı ve android4.0.4 olması baya iyi tek sorun ekrnın yanında tuşları yok aldım memnnunum inşallah herkesi tatmin etmiştir diye düşünüyorum
  • Biriniz deneyin ne olur flash player desteği varmı yokmu...
  • beyler 12 saat sarj etmek gerekirmi acaba?

bu arada temple run 2 androide geldi oynuyorum şu anda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baronet35 -- 24 Ocak 2013; 11:31:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GORELE

Biriniz deneyin ne olur flash player desteği varmı yokmu...

üste bak yazmıştım var diye
  • hdmi yoksa hiç almayın hacılar değmez. çöpe atmış olursunuz paranızı
  • arkadaşlar bu sabah gidip bu cihazı aldım.

hemen kablosuz ağ şifremi girip internete bağlanmaya çalıştım.

3 saattir deniyorum hala bağlanmadı.Ağ ismini görüyor fakat nete giremiyorum.

bilgisi olan veya aynı sorunu yaşayanlar paylaşabilirse sevinirim
  • flash player desteği var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qrbaa -- 24 Ocak 2013; 11:50:44 >
  • Merhaba
    Bu sabah aldım. Cihaz oldukça sağlam ve kullanışlı. Dokunmatiği çok hassas ve 5 nokta. HDMI olmaması ve wifi çok zayıf olması dezavantaj. MKV film oynatabiliyor. Takıntısız ve çok akıcı. Flash player desteği var. Dün ithalatçı firmaya sorduğumda vınn ile çalışabildiğini öğrendim. Henüz denemedim. Şimdilik bu kadar.
  • Beyler bende aldım çok güzel Hayırlı olsun alanlara ( 3 adet gelmiş )
    Sorularım var cevaplarsanız sevinirim
    Tarayıcıda video açıyorum diğer sekmeye geçince videoyu durduruyor.Ben müzik dinlerken internette gezinemeyecekmiyim ?
    Birde kullanacağımız programlar ve oyunların linkini atarsanız nasıl yükleyeceğimizde dahil çok sevinirim.Alana hayırlı olsun.Alamayanlar yeni fırsatları beklesin.
  • Bu sabah ben de aldım.3 tane gelmiş buradaki şubeye.2 tanesini benden önce biri aldı.8:30'da ben aldım bir tane.Görevliyi depoya getirmesi için yolladıgımda 5, cihazı kasadan geçirirken 5 kişi olmak üzere toplam 10 kişi eli boş döndü

HDMI yok maalesef. Ama şimdiye kadar herhangi bir sıkıntı çıkmadı.
  • bursa genelinde bütün şubelere 4 adet gelmiş yetişemedik iyimi :@
    halbuki dün distribütör adetlice verdik dedi
    bursa genel müdürlüğü aradım şubelerde kalmadı dedi genel merkezden istedik temin edebilirler ise tekrardan satışa çıkaracağız dediler
    bu arada ağ ile bağlanama sorunu yaşayan arkadaşlar şifrelerini wpa2 psk 2 fln ise basite indirgesinler ve i ü tarzı noktalı harf kullanmasınlar a 1234 gibi şeyler yazıp deneyiniz yani şifrenizi wep e çeviriniz muhtemelen bağlanma sorununuzu çözeceksiniz.
  • 3000 mAh batarya ve hdmi olmaması kotu batarya tahminimce 3 saat dayanir volar tabletin devami gelecekmis belki wifi sorunsuz gelir onu bekliyorum
  • arkadaşlar ben oyun için bir tablet almak istiyorum bu tablet işimi görürmü yoksa önerdiğiniz ucuz bir tablet var mı?(not: 200 liraya kaddar ama yinede 150 civarı önerirseniz sevirim) şimdiden teşekürler...
  • off yeni gördüm kalmışmıdır acaba 5-6 gibi iş çıkışı baksam
  • bu fiyata bu tabelt siz hala hdmi peşindesiniz aldım real football 2013 pes 2012 asphalt yükledim 1kere donmadı sadece biraz şarj az gidiyo okadar
  • Bunlar telefon felan kullanmiyormu ya hiçbir yerde bulamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mq1n -- 24 Ocak 2013; 14:29:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadşlar aldıklarınızı geri verin piranha yeni bir kampanya yapmış axess kartı olanlar için uygun geldi bana mtv yi aksesten ödeyenlere pro tab 2 modeli 7 inçlik 140 tl ve taksit imkanıda var
    alamadık diye üzülmüştüm sabah ama şuan çok mutluyum :) her işte bir hayır vardır demişler
    a101 dekine göre
    +ları 1.4 ghz tek çekirdek işlemci a101 deki 1 ghz di
    en büyük farkı ise ekran kartı piranha da quad core mali 400 var a101deki tek çekirdek mali 400 dü
    bir diğer artısı arka kamera va hdmi çıkışının olması.
    - leri ise 4gb hafıza ve 512 mb ram
    benim için hafıza hiç önemli değil zaten 32 gb lık micro sd alacaktım 40 tl ye
    ram 512 mb muhtemelen çoğu işlem için yetecektir düşüncesindeyim.

512 mb ram ile ilgili bilgisi olan arkadaşlar yazabilirse sevinirim oyunlarda ve internet uygulamalarında sorun yaşarmıyız acaba ekran kartı şuan piyasadaki en iyilerden

• Şanlıurfa a101 şubesinden sabah 8.30 civari açıldı mağaza benden başkası yoktu ta ki 10 dk sonrasına kadar ilk başta 1 tane aldım ve 3 kişi daha geldi kala n 3 taneyi aldılar gerisi nafile geri döndü bir kaç kişi :)

İzlenimlerim...
    Bluetooth yok, cihaz kasmıyor oyun dahil asphalt vs. bir çoğunu denedim. batarya az gidiyor gibime geldi. ses ekran hiçbir sıkıntı yok wifi süper 1080p hd film izledim takılmadan izleniyor kalite mukemmel...

Asıl aklıma takılan GPS var mı yok mu çözemedim sygic navigasyon yükledim çalıştı fakat gps ayarlarını açın diyor açtığım halde bulamadı oysa google haritalarda gps bulmuştu konumumu hemen bi önerisi olan varmı ya ben yanlış yapıyom yada gps yok :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sedat636

Şanlıurfa a101 şubesinden sabah 8.30 civari açıldı mağaza benden başkası yoktu ta ki 10 dk sonrasına kadar ilk başta 1 tane aldım ve 3 kişi daha geldi kala n 3 taneyi aldılar gerisi nafile geri döndü bir kaç kişi :)

İzlenimlerim...
    Bluetooth yok, cihaz kasmıyor oyun dahil asphalt vs. bir çoğunu denedim. batarya az gidiyor gibime geldi. ses ekran hiçbir sıkıntı yok wifi süper 1080p hd film izledim takılmadan izleniyor kalite mukemmel...

Asıl aklıma takılan GPS var mı yok mu çözemedim sygic navigasyon yükledim çalıştı fakat gps ayarlarını açın diyor açtığım halde bulamadı oysa google haritalarda gps bulmuştu konumumu hemen bi önerisi olan varmı ya ben yanlış yapıyom yada gps yok :S

hayirli olsun kardesim,,, gule gule kullan... gps yok deniyordu forumda,,,

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.