Şimdi Ara

A101 Hİ-LEVEL HLV T704 Tablet Hakkında Bilgi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
371
Cevap
13
Favori
119.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Acaba kredi kartına taksit yapıyorlarmı. Yoksa Bim gibi tek çekim yada sadece nakitmi istiyorlar :)
  • 150 lira param var alıcam inşallah pişman olmam :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: azizerkan07

150 lira param var alıcam inşallah pişman olmam :)

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: r_yuksekkaya

codogen Qbix m71b1 ile bu cihaz arasında bir seçim yapsanız hangisini tercih ederdiniz? Neden? (not:codogen 179 tl)

Arkadaşım ben codegen derim aynı öz daha pahalı ama hı level baya şans işi son a101 de 702 satıldı forumdaki konuya bakarsanız neler çektiklerini anlarsınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sizlere tek diyeceğim ben yandım siz yanmayın. Genelde mesajları okur geçerdim ama bu kadar insanın heveslendiğini görünce dayanamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: NNoitra

Acaba kredi kartına taksit yapıyorlarmı. Yoksa Bim gibi tek çekim yada sadece nakitmi istiyorlar :)

bonus karta taksıt yapıyorlar taksıtlı fıyatı 145 lıra

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hdmi olsaydı keske
  • quote:

Orijinalden alıntı: nigde05

sizlere tek diyeceğim ben yandım siz yanmayın. Genelde mesajları okur geçerdim ama bu kadar insanın heveslendiğini görünce dayanamadım

bi bildiğiniz varsa yazın ben dahil biçok kişi hevesle alacak cihazı daha önce kullandınızmı?
  • arkadaşlar şubeleri de aradım sorun olursa beğenmezsek iade alıyorlar.diğer firmalar gibi iade çeki flaan vermiyorlar ya karta iade yada kasada nakitinizi alır çıkarsınız yarın 2 tane alacağız kötü çıkarsa öbür gün götürür geri veririm ne olacak :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarpertas

arkadaşlar merhaba biraz önce hi level türkiye distribütörü Öztürk beyle görüştüm sırf sizler için
    siteleri şuan yapım aşamasında olduğundan özellikler açılmıyordu.
    özelliklerini mail atmasını rica etim aşşağıda yarın a101 de satılacak olan tabletlerin özelliklerii veriyorum.
    703 modelinden görebildiğim tek farkı wireless ın n standardını destekliyor olması(150 mbps)

HLV-T704‏
    7” renkli Multitouch KAPASİTİF Ekran

800*480 Piksel 16:9 Görüntü

AMLogic 8726-M3L ARM Cortex A9 1.0 Ghz

1 GB DDR3 Bellek

ANDROID 4.0 İşletim sistemi

Standart 8 GB T-Flash hafıza ( 32GB yükseltilebilir)

WIFI:IEEE802.11b/g/n kablosuz bağlantı

Çoklu dil desteği

USB 3G dongle WCDMA EVDO TD-SCDMA destegi

1 MINI USB*1 Phone Jack*1 MIC*1 DC JACK*1 TF Card Slot

Kamera VGA 0.3MP

Yüksek kalite stereo loud hoparlör

Dahili mikrofon

Desteklenen Ses dosya formatları:

MP3/WMA/WAV/AAC+/RA/RMX/APE/AAC

Desteklenen Video dosya formatları:

1080p MKV(H.264 HP) AVI RM/RMVB MPEG-1 MPEG-4 MP4 MOV

Desteklenen Fotograf dosya formatları:

JPG, JPEG, BMP ve PNG

5V./1.5 A Güç Adaptörü

Şarj edilebilir Pil 3000mAH

Desteklenen Uygulamalar Word, Excel, PPT, PDF,MSN,Skype

t 703 de Hdmi var eger tek fark kablosuz ise bunda da hdmi olmasi lazim eger var ise yarin bende alacam hdmi yok ise hdmi olan modele 30-40 daha verir onu alirim

• hdmi ya dikkat etmedim yarın gider açtırır bakarız kutuları bir üst modelde alt modelde olan özelliğin olmaması saçma olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Equexks

quote:

Orijinalden alıntı: r_yuksekkaya

codogen Qbix m71b1 ile bu cihaz arasında bir seçim yapsanız hangisini tercih ederdiniz? Neden? (not:codogen 179 tl)

Arkadaşım ben codegen derim aynı öz daha pahalı ama hı level baya şans işi son a101 de 702 satıldı forumdaki konuya bakarsanız neler çektiklerini anlarsınız

bu gün a101 de ki elemana özellikle sordum . aldığım takdirde istersen 3 ay sonra getir iade kabul ederiz dediler önce bende şaşırdım ama kalite politikaları böyleymiş. Codegeni tercih sebebin nedir daha önce kullandın mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarpertas

hdmi ya dikkat etmedim yarın gider açtırır bakarız kutuları bir üst modelde alt modelde olan özelliğin olmaması saçma olur

800x480 razı oluruzda hdmi yoksa yatar bu iş :D
  • Ben bu cihazı 2012 eylülde aldım bununla hemen hemen aynı. Cihazza USB takıyorum cihaz donuyor, cihazı değiştirdim gene aynı donup duruyor, sonra başla şubeden zar zor 1 tane daha bulduk bu da bi şarj oluyor bir olmuyor. Sonra ben bunlardan paramı istedim. Hoppalaaa neymiş cihazı garantiye yollucaklarmış ücret iade kutu açılınca ve cihazı sözde kullanınca olmuyormuş. Garantiye gitti 45 gün sonra geldi daha beter olmuş donup duruyor. Gene yolladım ve 100 gün kadar cihazı göremedim. Sonra geldi gene aynı ben de vaz geçtim. Hadi bana kötüsü gelmiş dicem ama 3 tane cihazda da hata olması tesadüfi değildir bence. Kısacası arkadaşlar sakın ha sakın ucuzluğuna aldanıp almayın dişinizi sıkın biraz daha biriktirin iyi birşey alın. Yoksa sizin de sözde tabletiniz yatağın altında öylece yatar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nigde05 -- 23 Ocak 2013; 23:41:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nigde05

Ben bu cihazı 2012 eylülde aldım bununla hemen hemen aynı. Cihazza USB takıyorum cihaz donuyor, cihazı değiştirdim gene aynı donup duruyor, sonra başla şubeden zar zor 1 tane daha bulduk bu da bi şarj oluyor bir olmuyor. Sonra ben bunlardan paramı istedim. Hoppalaaa neymiş cihazı garantiye yollucaklarmış ücret iade kutu açılınca ve cihazı sözde kullanınca olmuyormuş. Garantiye gitti 45 gün sonra geldi daha beter olmuş donup duruyor. Gene yolladım ve 100 gün kadar cihazı göremedim. Sonra geldi gene aynı ben de vaz geçtim. Hadi bana kötüsü gelmiş dicem ama 3 tane cihazda da hata olması tesadüfi değildir bence. Kısacası arkadaşlar sakın ha sakın ucuzluğuna aldanıp almayın dişinizi sıkın biraz daha biriktirin iyi birşey alın. Yoksa sizin de sözde tabletiniz yatağın altında öylece yatar...

kardeş son dakika da kafamızı karıştırdın sen şimdi. ACABA SENİN KULLANDIĞIN MODEL ALT modelleri olmasın belki bu üst model olduğundan bazı sıkıntılar yoktur.

• arkadaslar bonus karttaki bonuslarla alabiliyor muyuz bu tableti bilen var mı a101 bonus kullandırıyor mu?
  • Hdmi yok tam kapatirlarken girdim az önce reyonda gördüm. Gene de bakmak lazım ama kutu üzerinde yazmıyor. Bu yetkili arkadaşına alınan bilgilerin aynısı yazıyor kutu üzerinde. Hdmi yok diye vazgeçecektim fakat alalım bakalım oyuncak gibi bişeyde yeğenlere verir, gider iyi bisey alırız artık.
    İos kullanıyorum ilk android cihazım olacak.

• fikri olan arkadaşlar paylaşsın lütfen yarın bir külüstür alıp gelmeyelim
  • Bu sabah markette tanıtım amaçlı açık bir tane koymuşlardı.Biraz inceleme fırsatım oldu.Android 4.0.4 yüklü,hdmi yok diye hatırlıyorum çünkü almak amacıyla bakmamıştım ve çocuklar gidelim diye sıkıştırıyorlardı,o yüzden kara düzen biraz kurcaladım.Ama aklımda hdmi yok diye kalmış ama sürümüne baktım 4.0.4 ona eminim.Diğer hi level tabletleri incelemedim hiç kıyas yapamam ama kısa izlenimim parasına göre iş görür dokunmatiği klavye algılaması falan iyiydi.Ekran parlaklığı full açık olmasına rağmen sanki çok canlı değildi.İnternet olmadığı için tarayıcısına bakamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aboow -- 24 Ocak 2013; 0:49:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aboow

Bu sabah markette tanıtım amaçlı açık bir tane koymuşlardı.Biraz inceleme fırsatım oldu.Android 4.0.4 yüklü,hdmi yok diye hatırlıyorum çünkü almak amacıyla bakmamıştım ve çocuklar gidelim diye sıkıştırıyorlardı,o yüzden kara düzen biraz kurcaladım.Ama aklımda hdmi yok diye kalmış ama sürümüne baktım 4.0.4 ona eminim.Diğer hi level tabletleri incelemedim hiç kıyas yapamam ama kısa izlenimim parasına göre iş görür dokunmatiği klavye algılaması falan iyiydi.Ekran parlaklığı full açık olmasına rağmen sanki çok canlı değildi.İnternet olmadığı için tarayıcısına bakamadım.

dış kaplamasının kalitesi nasıl dı ? birde geçişlerde takılma gibi sorun çarptı mı gözünüze? şimdiden teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.