Şimdi Ara

A101 fastpay ile alt limitsiz 10 TL hediye :) (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
625
Cevap
44
Favori
100.499
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayır olmuyor. Bir yakınınızın adına hesap açabilirsiniz, ancak sim kartı telefonunuza takip uygulamayı aktifleştirseniz lazim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhanyg

Hayır olmuyor. Bir yakınınızın adına hesap açabilirsiniz, ancak sim kartı telefonunuza takip uygulamayı aktifleştirseniz lazim.
    Kusura bakmayin. Anlamadım. Soyle diyim:
    1- Kendi kredi kartimla fastpay hakkımı doldurdum.Kendi fastpayima bu defa sanal kartimi tanimlasam yeni bir 35 TL fırsatı açabilir miyim?
    2- Eger 1. Madde olmuyorsa baska bir telefona yeni bir fastpay ile sanal kartimi tanimlasam olur mu?
    3- Bu da olmuyorsa farklı telefona fastpay kurup 35 TL 'sini tukettigim kredi kartını kullansam olur mu?

Aslinda isin ozu fastpay imei ye göre mi, kredi kartina göre mi tanima yapiyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gokhangv kullanıcısına yanıt
    Kısacası söyle; fastPay telefon numarası ve TC kimlik numarasına göre işlem yapıyor. İlk aktivasyon icin hattın sizin telefonunuzda takılı olması lazım. Aktivasyondan sonra kendi hattınızı takabilirsiniz. Kendi kredi kartınızı da tanimlayabilirsiniz. Benim kartım hem ilk hesabımda hem ikinci hesabımda hem de eşimin hesabında tanımlı.

• quote:

Orijinalden alıntı: orhanyg

Kısacası söyle; fastPay telefon numarası ve TC kimlik numarasına göre işlem yapıyor. İlk aktivasyon icin hattın sizin telefonunuzda takılı olması lazım. Aktivasyondan sonra kendi hattınızı takabilirsiniz. Kendi kredi kartınızı da tanimlayabilirsiniz. Benim kartım hem ilk hesabımda hem ikinci hesabımda hem de eşimin hesabında tanımlı.
    Teşekkür ederim bilgilendirme için.

• FastPay’e sanal kartımı tanımladım ödeme yapılmıyor aynı sıkıntıyı yaşayan var mı Arkadaşlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: mstfozcn67

FastPay’e sanal kartımı tanımladım ödeme yapılmıyor aynı sıkıntıyı yaşayan var mı Arkadaşlar?
    Bende de olmamıştı.
  • kontor yukleyerek iade alabilen var mi ?

• A101 de kasanın kenarında fastpay yazıyor çoğu yerde de var ama kasiyerde işten anlamali

• quote:

Orijinalden alıntı: cnkst

kontor yukleyerek iade alabilen var mi ?
    Oluyor, sıkıntı yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mstfozcn67

FastPay’e sanal kartımı tanımladım ödeme yapılmıyor aynı sıkıntıyı yaşayan var mı Arkadaşlar?
    Evet olmuyor, garanti sanal bonua var ama ödeme yapılamıyor.

• Arkadaşlar barkodu okutarak alışveriş yapan var mı? Bugüne kadar hep kodu söyleyerek yaptım.

• a101 gidecek varmi 3islem

• orhanyg kullanıcısına yanıt
    "Hem ilk hesabım hem ikinci hesabım" demişsiniz. Bir kişinin nasıl iki hesabı olabiliyor? Bir kişi iki farklı TCKN alabiliyor mu ki?

• Bugün a101 işlem yaptım normalde hemen iade veririken gelmedi. Limit de dolmamisti . Sıkıntı mı var .

• luck runs out kullanıcısına yanıt
    Hocam kodu söylemeniz daha sağlıklı, zaten 2 tip barkod okuyucu kullanılıyor, eski tipler barkod okumuyor, yeni tipler okuyor onların da hassasiyet ayarlarında eksiklik olabiliyor.

• Selamlar arkadaşlar.
    fastPay'de bakiyemiz olmasa bile kredi kartı tanımlayıp, ödeme ekranında kredi kartını seçip kasaya barkod verirsek yine de kampanyadan yararlanabilir miyiz?
    Yoksa illa fastPay bakiyesi mi olması gerekiyor...
  • Avese kullanıcısına yanıt
    Yararlanabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Avese

Selamlar arkadaşlar.
    fastPay'de bakiyemiz olmasa bile kredi kartı tanımlayıp, ödeme ekranında kredi kartını seçip kasaya barkod verirsek yine de kampanyadan yararlanabilir miyiz?
    Yoksa illa fastPay bakiyesi mi olması gerekiyor...
    Yararlanırsınız yükle fastPay bakiyesi olmasına gerek yok.
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.