Şimdi Ara

A101 Doritos mega boy 209 Gr 13,50

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
2.204
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • A101 de bugün aldım 1 koli gelmişti aşırı iyi fiyat bence. Ranch sos aromalı

A101 Doritos mega boy 209 Gr 13,50

• Migrosta 218 gram 18 lira. O kadar da indirimli değilmiş. Hiç yoktan iyidir tabi
  • Gayet güzel fiyst 150 gr lar o fiyatta
  • 10'a yakın şube gezdim. Bulamıyorum. Yarı gramaj 11,50'ye satıyor şubeleri. Hile yapıp saklamıyorlarsa o ürünleri ben de bir şey bilmiyorum.
  • Antinatalizm A kullanıcısına yanıt

çok faydalı sankı de saklayacaklar zehırlı cıps alt tarafı

• gs190505 G kullanıcısına yanıt
    Bal yersen ama bana zarar verecek diye tavır alırsan gerçekten zarar verir. Ama cips yersen bana enerji verecek vs diye düşünürsen gerçekten olumlu katkıları olur. Bu söylediğim sigara vs için geçerli değil o ayrı bir konu. Ve her şey dozunda olmalı elbet. Konuyu uzatacak olursam adam cips yemiyor diyelim hiç ama spor da yapmıyor pek yürümüyor. Komik bir durum olur.
  • Antinatalizm A kullanıcısına yanıt
    Geçen kahve indirimi vardı 4 şube gezdim , reyonda nescafe bölümü bomboş..Bitmiş olsa boş kutu olur,bi katakulli dönüyor
  • man utd kullanıcısına yanıt

Kahve indiriminde bir de a101 plusa 15 iade veriyordu ben farklı hesaplarla 4 tane aldım yani 27 liraya geldi bir sıkıntı yoktu şubeye göre stok değişiyordur

• man utd kullanıcısına yanıt
    O ürünün etiketi bile yok. Bugün başka bir ürün alacaktım. 8. gittiğim A101 satıyordu sadece. Hem de ona yakın ürün. Diğerlerinde bir tane bile yok. Anladığım kadarıyla dağıtım bir şubeye o ürünün tamamını verip diğerlerine vermiyor. Böyle saçma sapan bir sistemleri var.
  • A101 bazı indirimli ürünleri bencede raftan indiriyor şu an 1 kilo seyidoğlu tahin 60 lira ama hiçbir a101 de bulamadım.
  • ddogu D kullanıcısına yanıt

bizim burda cumartesi günü bir sürü vardı 1 tane alıp çıkmıştım iyi mi bilmediğimden

Ben gördüm 1-2 şubede. Çoğunda yoktu. Bir hile var bu işin içinde. Fiyatı 80 lirayken onlarca var rafta. İndirim olunca hemen sıfırlanıyor mu. Çocuk inanır buna.
  • Ben 4 a101 gezdim etiket vardı ama ürün yoktu sorduğumda gelmeyecek dediler.
  • A101 zaten her yere şube aça aça bakkaldan hallice bir yer oldu. O yüzden iyi bir tedarik zinciri yönetimine sahip değiller

o tahinden buldum 2 tane kalmıştı birini aldım a101 plusdan da 12 tl iadesi geldi 48 tl baya uygun bu devirde

• Arkadaşlar 3 harfli marketlere uygun çöp bile gelse önce çalışanlar daha sonra çalışanların akrabaları/eş, dostları alır. Bunu yıllarca biliyoruz size niye bu kadar ilginç geldi onu anlamadım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.