Şimdi Ara

A101 Dalan 4 lü zeytinyağlı sabun (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
3.007
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Turkforce

Duş jeli dediğin şeyin içeriğindeki kimyasalları okuduktan sonra fikrini tekrar belirt istersen.

Alıntıları Göster
    İsterseniz siz de başka başka kimyasallardan bahsetseniz daha zararlı olan ama adı bile geçemeyen, benim özellikle kızdığım özendirme ve bunu çok iyi başarıyorlar. Zararlı diye bildiklerinizin çoğu yerli üretim çöpler, ekonomiyi bu şekilde sabunla mı düzelteceksiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tubytube

İsterseniz siz de başka başka kimyasallardan bahsetseniz daha zararlı olan ama adı bile geçemeyen, benim özellikle kızdığım özendirme ve bunu çok iyi başarıyorlar. Zararlı diye bildiklerinizin çoğu yerli üretim çöpler, ekonomiyi bu şekilde sabunla mı düzelteceksiniz?

Alıntıları Göster
    Yaşın kaç senin Allah aşkına. Yerli üretim çöp dediğin firmaları yabancı firmalarda zevkine alıyor herhalde.
    Bir bak bakalım kaç tane yerli firma kaldı. Evyap çöp firmamıydı da yabancılar aldı. Dalan firmasının kaç yıllık tecrübeye sahip nasıl bir firma olduğu konusunda ne kadar fikrin var merak ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Turkforce

Yaşın kaç senin Allah aşkına. Yerli üretim çöp dediğin firmaları yabancı firmalarda zevkine alıyor herhalde.
    Bir bak bakalım kaç tane yerli firma kaldı. Evyap çöp firmamıydı da yabancılar aldı. Dalan firmasının kaç yıllık tecrübeye sahip nasıl bir firma olduğu konusunda ne kadar fikrin var merak ediyorum.

Alıntıları Göster
    Gerçekten isminiz gibi Türk bilmem ne kuvvetlerinden kötü niyetli birilerisiniz herhalde, yaş muhabbeti yapıp insanları utandırmayın...

Konumuza dönersek; yabancı firmalar aldığı zaman deneysel işler yapmıyorlarsa genelde kalite artışı olur ama Evyap birkaç ürünü dışında çok kötü bir halde, ithal katı sabunları köpürmüyor bile, Dalan ise fiyatına göre idare eder kalitede ürünler üretiyor. Evyap duş jellerine para verene acınır...

• Dalan'nın zeytinyağlı sabunu bende kaşıntı yapıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şunu farkettimi sabunu kullanmayı bilmeyen insanlar var.
    Lif diye birşey var hiç duydunuz mu :-)
    Örgü lif alacaksınız sabunla lifi köpürtüp vücuduna süreceksin bu kadar basit.

• Rebellion87 kullanıcısına yanıt
    sabun ve lif banyosundan sonra tertemiz olursun.Vücudunda kir toz kalmaz
  • bimde 6,5tl duru evyap üretimi
  • Bu dalan ı bi ben sevemedim galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.