Şimdi Ara

A101 Bluetooth Kulaklık - 22 Haziran Perşembe (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
1
Favori
27.423
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar az önce mağazada kalan son ürünü aldım eve gelip açtım denedim gayet basit bir şekilde telefona tanıttım ,bugüne kadar kadar kaliteli bir kulaklık kullanmadım ama bana sesi gayet güzel geldi bence parasını hakediyor.
  • Arkadaşlar ürünü aldım bluetoothda laptop ve telefonda denedim bunu son seste dinleyenin elini öperim aga saat 9 da a101 deydim ilk ben girdim içeri bir tane siyah kulaklık vardı hemen aldım arkamdaki adam kasiyere bağırdı 1 tane ürünmü getirilir diye :D tahminimce kasiyer kendine aldı neyse bende uefayı kazanmış gibi mutlu çıktım a101den yalnız bir sorunum var kabloyla dinlerken sadece bass vuruyor şarkıcının sesi çoook arkadan kısık duyuluyo bluetoothda böyle bi problem yok bilenler lütfen yazabilirmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: oOoSöNMeZoOoO

Arkadaşlar ürünü aldım bluetoothda laptop ve telefonda denedim bunu son seste dinleyenin elini öperim aga saat 9 da a101 deydim ilk ben girdim içeri bir tane siyah kulaklık vardı hemen aldım arkamdaki adam kasiyere bağırdı 1 tane ürünmü getirilir diye :D tahminimce kasiyer kendine aldı neyse bende uefayı kazanmış gibi mutlu çıktım a101den yalnız bir sorunum var kabloyla dinlerken sadece bass vuruyor şarkıcının sesi çoook arkadan kısık duyuluyo bluetoothda böyle bi problem yok bilenler lütfen yazabilirmi

hocam bir sorun vardır, bende gayet güzel ses geliyor.
  • Sesi anlaşılır düzeyde veriyorsa o zaman makul görünüyor. Alan arkadaşlara hayırlı olsun güle güle kullanın, daha demin tekrardan gittim gelmişmidir acaba diye kasiyere de sordum henüz gelemdi dedi. Buraya gelse yandaki bilgisayarcı hemen alır zaten hiç acımaz bırakmaz 34 liraya alır 50 liraya satmaya çalışır o kulaklığı hâl böyle olunca bana pek şans kalmıyor. Tamda ihtiyaç duyduğum şu son zamanlarda evde bebek olduğu için rahat hareket edemediğim, kablo derdinden kurtulmak istediğim bir ürün.
  • Alan arkadaşlar memnun mu şu an? Bilgisayarımda earpodslarımı kullanmaktan yoruldum. Birazdan a101'e uğrayıp bakıcam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yüksek seste sesler bozuluyor ama normal kullanımda gayet güzel.. parasına göre yani...
  • crmsnwb C kullanıcısına yanıt
    ben cok begendım fılm falan ıcın aldım muzıklerdede sesı baya guzel geldı bassı oldukca basarılı bu ürün için

1.5saat kadar muzık dınledım yerlı yabancı bence baya hos bu fiyata baya iyi
  • oOoSöNMeZoOoO kullanıcısına yanıt
    bende 9 da aldım direk 5 6 tane gelmısdı bitiyor 12ye kalmadan sokdakını kacırmısdım adam 2 3 tane geld ızaten dıyınce sabah hemen gidip aldım

sesın arkadan gelme durumu benım phılıps kabloludada vardı aynı skeılde bazı kulakıcı olanlardada ya genel yada ekolayzır (yazım hatası olabılır) ayarlarıyla halledılebılır bence
  • Mikrofonu test eden yok mu arkadaşlar?
  • Memnun kalmanıza sevindim daha gelen giden yok bizim burdaki a101 de
  • seegoo kullanıcısına yanıt
    Ben telefon gorusmesi yapdim denemek icin kesik kesik geldi baska deneyen varsa yazsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • crmsnwb C kullanıcısına yanıt
    Sans hocam gecen biri yazmisdi 1hafta once gelmis onlara adam almis foto atmisdi hatta dun gelmis bizim mersin merkezede

• Arkadaşlar bunun kodu 2202 mı ?

• elkun kullanıcısına yanıt
    Evet bt 2202

• Mikrofonda ses kesik kesik geldi bilgisayarda da deneyeceğim. Ses konusunda telefonumda 4. Kadamedeyken çok rahat bir şekilde hatta baya sesli dinleyebiliyorum müziği(earpodslarımda anca 6-7. Kademede dinleniyor). Basslar fazla olmasa da hissediliyor. Çekim kalitesi pek iyi değil evde 6-7 metre gitmeden kesilmeye başlıyor ses.

Sonuç olarak 35₺ nın hakkını veriyor bence. Alınabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün gene gittim gelen giden yok bizim buradaki a101 mi yok satıyor yada gelmiyor mu anlayamadım açıkçası
  • ben kulaklikla yururken sagindan tikirti geliyor arkadaslar sanki icinde birseyi sabitlememisler gibi , sizde de oyle mi acaba

• Hic varmi yokmu ugrasmayin

Online alisveris sitelerinden p5alin gecin

P5

P5

P5

P5

P5

P5

• zippocakmak kullanıcısına yanıt
    Hocam google p5 yazdım 1.300 lira dedi benmi yanlış gördüm maaşın yarısını yatırcazmı :D
  • oOoSöNMeZoOoO kullanıcısına yanıt
    O telefon olan p5 arkadasin kasdi hoperlor olan p5 lg nindi sanirim

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.