Şimdi Ara

A101 Aktüel Ürünler (24 Temmuz 2014) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
3
Favori
16.931
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: McCarty

dr.oetker pizzası var. 8 küsüratli. ben almıştım gecen ay ve begenmedim. herkesin damak tadı elbette farklıdır ama pizzanın hamuru inceydi. ve malzemeside az diyebilirim.
    bimde satılan pizza kat ve kat daha iyi diyebilirim.

benimde kardeşim öğrenci bim satılan üzerinde pizza yazan sarı şeyi yiyod paso bundan aldım artık ağzına sürmüyor dr oetker çok kalite ve ince hamura sahip kaliteli malzeme fakat doyurucu olmayabilir fakat hazır pizzalar arasında en mükemmeli superfresh kingde kalın fakat oetkerler yarışamaz.
    normal fiyatı 12-13 migrosda fakat a101lere 8 liraya kampanyalı geliyor zaman zaman dr oetkere denk gelirsem hepsini alırım genelde
  • quote:

Orijinalden alıntı: ex-kuzey

Trabzonda yaşıyorum. aynı köfteyi taze olarak 'kilosunu' 29 tl.ye alıyorum akçaabat cemil usta'dan. a101 pahalı satıyor.

İyiymiş hocam ben elden bu kadar uygun olacağını tahmin etmemiştim
  • Tablet 3g'li mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • usb gerçekten ilginçmiş, android telefonda otg kabloya gerek kalmadan bir bilgisayara, bir telefona takıp iş bitirmek için cüzdanda taşınabilir... daha önce alıp kullanan var mı?
  • aga bu iglo'larda bi indiragandi var ama anlamadım avcılar tarafındaki geldiği her a101'de geldiği gün bitiyor, ya toptancılara satılıyor, ki öyledir, çünkü 4-5 liraya gelen paket bakkalda 10 liradan satılabiliyor (bu arada indiragandi kelimesinin anlamı , kendisi aslında hindistan'ın ilk kadın başbakanlarından ve dönemin en büyük rüşvet vukuatı bu karının başının altından çıkmış, ordan türemiş kelime )
  • iglo ürünleri güzel fiyat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: greenman

akçaabat köfteyi deneyen varmı arkadaşlar almayı düşünüyorumda.

Bu zamana kadar marketlerden ve çoğu kasaptan aldiklarim arasında en iyisi, şiddetle tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: bilgehannnn

quote:

Orijinalden alıntı: ex-kuzey

Trabzonda yaşıyorum. aynı köfteyi taze olarak 'kilosunu' 29 tl.ye alıyorum akçaabat cemil usta'dan. a101 pahalı satıyor.

İyiymiş hocam ben elden bu kadar uygun olacağını tahmin etmemiştim

1-2 ay önce getirmişti a101 hemen bitti marketlerinde epwydir yoktu.o zaman fiyati 15 TL idi.şimdi zam gelmiş, onlarda uymus ramazan tarifesine.;)

• quote:

Orijinalden alıntı: rasmus61

quote:

Bu zamana kadar marketlerden ve çoğu kasaptan aldiklarim arasında en iyisi, şiddetle tavsiye ederim.

tavadamı yapıyorsunuz yoksa mangaldamı hocam :)
  • şok 1 lt peraja lımon kolanyasını bu fıyata starken
    bunlar 300 ml yı bu fıyata satıyor :(
  • Kasık biti kullanıcısına yanıt
    ben bagciklari cok sevdim almayi dusunuyorum. artık yanında ayakkabiyi da alabilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: McOrco

şok 1 lt peraja lımon kolanyasını bu fıyata starken
    bunlar 300 ml yı bu fıyata satıyor :(

Sok ne zaman satti pereja 1lt 4liraya. Perejanin kendi sitesinde bile litresi 10tl ki arti kargosu var burda ayni paraya kargosuz git al.

• cegabo85 kullanıcısına yanıt
    Suan yine var 4.90 a 4 ede satildi
     A101 Aktüel Ürünler (24 Temmuz 2014)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

aga bu iglo'larda bi indiragandi var ama anlamadım avcılar tarafındaki geldiği her a101'de geldiği gün bitiyor, ya toptancılara satılıyor, ki öyledir, çünkü 4-5 liraya gelen paket bakkalda 10 liradan satılabiliyor (bu arada indiragandi kelimesinin anlamı , kendisi aslında hindistan'ın ilk kadın başbakanlarından ve dönemin en büyük rüşvet vukuatı bu karının başının altından çıkmış, ordan türemiş kelime )

iglo'nun ürünleri nerede görsem muhakkak bir indirimi oluyor. Migros ta en son dana köfte çeşitlerinden 1+1 kalmıştım. Var bir nane kesin de anlamadım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Cok iyiymis hocam. Bugun aldiklarimi geri verip oradan alayim...

• quote:

Orijinalden alıntı: byrmblgl

Ayakkabı alınır 4 ay önce bu marka satıştaydı aldım koşu için çok iyi tabanı gayet başarılı yumuşak 4 aydır koşularımda kullanıyorum memnun kaldım.

Ayakkabının tabanı koşu için biraz ince değil mi ? Zaten yürüyüş yazmışlar da, koşu ayakkabısına ihtiyacım var, ondan soruyorum. Bende almayı düşünüyorum, bununla koşmasak bile yürürürüz, iyi gibi duruyor sanki
  • Oetker pizza dondurulmuşlar arasında en iyisi diyebilirim. 1 tanesinin doyurması imkansız. Çok açsanız paketin hepsi, normal bir açlıktaysanız 2 tane anca yeterli oluyor. Fakat fiyatı beğenmedim. İndirimle genelde 7.45 TL oluyordu.

Dondurulmuş köfte nasıldır bilmem ama Oktay Usta İçli Köfte faciasından sonra A101'den bu tip gıdalar almıyorum ben.
  • arkadaşlar tablete ne diyorsunuz ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: rasmus61

quote:

tavadamı yapıyorsunuz yoksa mangaldamı hocam :)

Hocam ikiside denendi ve onaylandı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: byrmblgl

Ayakkabı alınır 4 ay önce bu marka satıştaydı aldım koşu için çok iyi tabanı gayet başarılı yumuşak 4 aydır koşularımda kullanıyorum memnun kaldım.

Ben de almıştım onda koşu ayakkabısı diyordu bunda yürüyüş ayakkabısı yazıyor. Gelsin bundan bir tane daha almayı planlıyorum :)
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.