Şimdi Ara

A101 7 Ocak 2016 (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
3
Favori
12.498
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bende binbir hevele hepsiburada'dan almıştım şimdi seyyar basamak olarak kullanıyor
  • Telefon çok iyi ya...
  • ysahin2000 Y kullanıcısına yanıt
    Telefon yag gibi aksin istiyorsan nokia alinir. Ben annem icin bakiyorum. Annemde zaten sadece kullanirsa facebook kullanir ara sira yemek tarifine bakar o sebeple telefon hizli olsun yeter.

Bu telefonda kotu degil piyasaya gore ucuz ama nokia bulubabilirse nokia ben ankaradayim buralarda yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • thall kullanıcısına yanıt
    11 aylik bizimki. Bugun gidip baktim inceledim. Hosuma gitmedi. Azicik buyuk oyuncak gibi. Cok basit. Ben agirlikli falan birsey bekliyordum. Tamam parasina gore iyidir. Ama az daha koyup az iyisini almak daha mantikli

• Urbanrevolt kullanıcısına yanıt
    Cocuk onu anlayabilecek kivamda degil henuz. Gecen sallanan at aldik. Korktu agladi. Yeni gelin gibi uzaktan uzaktan bakiyordu. Ama yavastan seviyor sanirim.

• tableti alıp deneyen yada tablet hakkında bilgisahibi olanlar bu tableti önerirler mi ?
  • PunkBunny kullanıcısına yanıt
    iPhone modellerinde de 1GB ram var. Kastığını hiç duymadım. Önemli olan yazılımdır. Samsung bu konuda beceriksiz. LG'yi bilemem. Ama ram miktarı normal.
  • Beyler mouse 1 adet kalmıştı onuda ben aldım fakat.. Sanırım on/off düğmesi içine düşmüş. Kasiyer sorun olursa getir iade ye dedi ama bilemedim.. Mouse Pc qçılınca auto ışığı yanıyo aktif oluo. İçini qçsammı nerden açılcak onuda bulamadım vida v.s yok

- yanları
    Mouse tam kaymıyo gibi geldi bna mousepad var ama fazla kaymıo

Kalite/dokusu fena değil iş görür.

Bi dal SS:  A101 7 Ocak 2016

• Bu arada tablet epey vardı 7-8 tane kdr

• Arkadaşlar bu Fare'yi yazın sanırım 9.95'ten almıştım.

İlk başta gayet güzeldi fakat sonradan "scroll" ya da orta kaydırma tuşu sapıtmaya başladı. Aşağı veya yukarı çekerken satır veya sayfayı tam atlayamıyor ve web sitesi, döküman vb şeylerle çalışırken sinir bozabilir. Hızlı çekerken ekran ani olarak yukarı/aşağı titriyor. Sizleri uyarayım.

Sadece mouse özelliği için alınabilir. Scroll'u benim gibi iş bilgisayarında excel ve mail okurken kullanacaksanız işe yaramaz. Çöp.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amcui

Beyler mouse 1 adet kalmıştı onuda ben aldım fakat.. Sanırım on/off düğmesi içine düşmüş. Kasiyer sorun olursa getir iade ye dedi ama bilemedim.. Mouse Pc qçılınca auto ışığı yanıyo aktif oluo. İçini qçsammı nerden açılcak onuda bulamadım vida v.s yok

- yanları
    Mouse tam kaymıyo gibi geldi bna mousepad var ama fazla kaymıo

Kalite/dokusu fena değil iş görür.

Bi dal SS:  A101 7 Ocak 2016

Alttaki beyaz etiketli olan bölgedeki etiketi çıkar orda vida var. Onu çıkardıktan sonra alttaki düz bölgeyi eline alıp üst tarafı tek parça halinde kaldırıyorsun. Düğmelerin olduğu kısımda alt üst tırnak benzeri geçmeler var paralel bir şekilde hafifçe "kanırt" çıt diye gelecek zaten.

Ben scroll tuşunu tamir edebilir miyim diye baktım ama alet mekanik döndürdüğü için olmadı. Kaliteli versiyonlar (Logitech/hp/microsoft) optik dönüş yapıyor ve titreme yapmaz. Ama bu titreme yapıyor kaydırma yaparken.

İşten çıkmadan size bir kaç fotoğrafını göstereyim ona göre alırsınız :))
    Hadi yine iyisiniz. Çok seviyom lan sizi gidi ölücüler :))
     A101 7 Ocak 2016 A101 7 Ocak 2016 A101 7 Ocak 2016 A101 7 Ocak 2016 A101 7 Ocak 2016

• atayum kullanıcısına yanıt
    Ne yaptınız hocam siz Ya konu dışı olacak ama bende mk220 set var mousenin tam ortası sağa sola oynuyor.Açtım içini baktım ama çıkamadım işin içinden.
  • GoSmart mouse aldım şimdi. Kullanışlı ve ergonomik. Ancak aç-kapa düğmesi yok, o kötü. Pil çabuk biter mi bilemiyorum...
  • Sağolun hocam yarın bi bakarım içine Tamda on/off anahtarının yerinin olması ama düğme/anahtarın olmaması saçma geldi.
    Gerçi pc açılınca mouse ışığı auto yanıyo , pc kapanıncada sönüyo
    @atayum[/mention

/////

@nk061 on/off tuşu sizdedemi yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Amcui -- 7 Ocak 2016; 21:13:25 >
  • Amcui kullanıcısına yanıt
    Evet, bende de yok. Muhtemelen dediğiniz gibi otomatik aç-kapat olabilir.
  • bu tv nin görüntü hızı kaç hz acaba bilen var mı?
  • Mouse aldim iyi...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tablet alan var mı ?
  • klavye kılıfını aldım gayet iyi mesaj yazmak ezziyeti stand ozelligide var kesinlikle tavsiye ediyorum

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.