Şimdi Ara

A101 14 -16 SUBAT (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
3
Favori
8.465
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Şahin sucuk ( Şahin-Melek Et ve Et Mam. Gıda San. Tic. Ltd.Şti. )ürünlerinde Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından yapılan incelemede daha geçen sene sakatat ve yabancı doku tespit edilmişti ve ilan edilmişti.

Hiç bir markaya güvenmiyorum ama bile bile de lades olmaz. TV'de o kadar reklamları dönerken ürünlerinde böyle sıkıntılar olması hoş değil.
    http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/25472839.asp
  • cırcırlı tornovida kullanan var mı işimize yara mı acaba bimde satılan yoksa parayı çöpe mi atmış oluruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: aktuz

Şahin sucuk ( Şahin-Melek Et ve Et Mam. Gıda San. Tic. Ltd.Şti. )ürünlerinde Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından yapılan incelemede daha geçen sene sakatat ve yabancı doku tespit edilmişti ve ilan edilmişti.

Hiç bir markaya güvenmiyorum ama bile bile de lades olmaz. TV'de o kadar reklamları dönerken ürünlerinde böyle sıkıntılar olması hoş değil.

hatırlattığınız iyi oldu bwende tam migrostan 29,90 a düştü diye alacaktım

• quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

quote:

Orijinalden alıntı: aktuz

Şahin sucuk ( Şahin-Melek Et ve Et Mam. Gıda San. Tic. Ltd.Şti. )ürünlerinde Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından yapılan incelemede daha geçen sene sakatat ve yabancı doku tespit edilmişti ve ilan edilmişti.

hatırlattığınız iyi oldu bwende tam migrostan 29,90 a düştü diye alacaktım

Hocam yanıltıcı bilgi olmasın ama sorun ŞAHİNin kendi sucuklarında değil daha ucuz ürün olarak çıkardığı MELEK sucuklarında çıktı,
    yıllardır Şahin alan biri olarak söylüyorum kendi sucuklarını güvenerek tüketebilirsiniz,
    ayrıca belirteyim bu melek markası çıktığında bi kez deneme fırsatım oldu tadından kalitesiz ucuz olduğunu rahatlıkla anlayaibilirsiniz.

• yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt
    sucuk işi şakaya gelmez uyarı için arkadaşa tşklr
  • quote:

Orijinalden alıntı: ILKERATLIILKER

Buda güneş gazetesinden
     A101 14 -16 SUBAT

ilk gün vardıda dün bitmişti.
    ayrıca ipana 125+75mg diş macunu 6,90 liradan aldım.
  • netten kullanıcısına yanıt
    Ucuz ürünlerinde ne yapsa mubah mıdır? Yönetmeliği çiğneyen firma değil midir? Şahin markalı ürünlerinde böyle bir şey olmaz, olamaz mı diyorsunuz?
    Aynı hatta üretilmiyor mu bu melek..
  • Renkliler için deterjanı uygun buldum, hem bitmişti. dün aldım hemen gidip bende.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar ahi kasar bir kere aldim ertesi gun kuflenmisti 2-3 gun sonra gorurdum iade aldilar. Kusura bakmayin o seride sorun cikti dediler. Sanirim bi daha almadim. Sokta mis kasar cok iyi tavsiye ederim. Bence gida alisverisinde sok baya iyi. Hafta sonu maximum kampanyasindan dolayi yine kipa dan aldim pahaliydi. Tabi urunlerin cogu icin. Mesela kagit havlu 6 li 8.90 mi neydi kipada iki katli bimden fasulye almak icin gitdim bi baktim 6 li kagit havlu cift katlu 4.75 mi neydi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ahir kaşar yiyorum ama genzime plastik kokusu geliyor. bizimkiler almışlar. bir daha almayın dedim.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.