Şimdi Ara

A Milli Takım aday kadrosu. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

nihayet uzun bi süre sonra milli maç izleyebileceğim
  • şarapçıı şarap şarap... şarapçı şarap şarap...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heisenberg61

Onur'la, Tolga'nın kaleci olduğunu mu unutmuş acaba Abdullah Avcı?

aqbdullah avcı bakın buraya yazıyorum futboldan gram anlamayan bir tip. kadroya alsa nolacak gitti oynatmadı selçuğu saftirik akıl yoksunu.

gökhan gönülü unuttu herhalde bu seferde onur keza .aldiği kalecileri ne ara seyretti bu denyo .akhisarın kalecisi bile bunlardan iyidir.

şu mevlütün bi maçtada eztra bişey yaptiğini gören varmı geliyor pozisyona girmeye çalışıyor o kadar 21 maçta 3 golü var sadece .bi halta ayramaz bi adam.

neyse ya bu adamı gördükçe abdestim bozuluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeLLaT_1905

quote:

Orijinalden alıntı: Lich King!

Volkan milli takıma seçilmessem türkiyeden giderim demişti

hadi insallah

volkan la emreyi alamdiğina sevindim ama salihi niye almamış şuan türkiyedeki en yetenekli oyuncu koy 60-70 de skoru değiştirsin fizik gücüne inanmıyorsan.bu adam hasan ali mevlüt oynasın kendi çapında çapsız adam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaiser şoze

aqbdullah avcı bakın buraya yazıyorum futboldan gram anlamayan bir tip. kadroya alsa nolacak gitti oynatmadı selçuğu saftirik akıl yoksunu.

gökhan gönülü unuttu herhalde bu seferde onur keza .aldiği kalecileri ne ara seyretti bu denyo .akhisarın kalecisi bile bunlardan iyidir.

şu mevlütün bi maçtada eztra bişey yaptiğini gören varmı geliyor pozisyona girmeye çalışıyor o kadar 21 maçta 3 golü var sadece .bi halta ayramaz bi adam.

neyse ya bu adamı gördükçe abdestim bozuluyor

Bir de geldiğinde öyle atıp tutuyordu ki. İnsan ister istemez bu sefer gerçekten doğru düzgün, hak edeni takıma alacak herhalde düşünüyordu. Bu kafayla giderse 2016 yı da kaçıracağız.

• kaleciler hakkatten komedi
  • Kalecilere bak wörüld kılas
  • Zan - Bekir - Caner

Bunlar nedir arkadaş.
  • mustafa pektemek ne iyileşmedi mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaiser şoze

quote:

Orijinalden alıntı: CeLLaT_1905

quote:

Orijinalden alıntı: Lich King!

Volkan milli takıma seçilmessem türkiyeden giderim demişti

hadi insallah

volkan la emreyi alamdiğina sevindim ama salihi niye almamış şuan türkiyedeki en yetenekli oyuncu koy 60-70 de skoru değiştirsin fizik gücüne inanmıyorsan.bu adam hasan ali mevlüt oynasın kendi çapında çapsız adam.

Salih u-19 için maçlara gidecek diye biliyorum.Ayrıca ondan sonra u-20 şampiyonası için kampa katılır.Tahminim o yüzden alınmadı Salih

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.