Şimdi Ara

A L A R M

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Alarmı kurup bilgisayarı kapattığımda otomatik bilgisayarı açıp alarmı ya da seçtiğim bi ses dosyasını çalacak bi alarm programı lazım

• Biraz pc ve elektrikten alıyorsanız bunu kendiniz yapabilirsiniz. Yada neden bu kadar uzun uğraşa giriyor sunuz ? Hazır alarm çalan bisürü sistemler var cep telefonu var istediğiniz saatte istediğiniz müzik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TSY kullanıcısına yanıt
    benim telefonumun sesi çok az çıkıyor sabahları uyanmakda biraz zorlanıyorum o yüzden böyle bi arayışa girmiştim ama sanırım gidip 2+1 alıp akşam telefonu ona bağlayıp sesi de sona açıp öyle yatıcam artık yapcak bişey yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: merveyanar

benim telefonumun sesi çok az çıkıyor sabahları uyanmakda biraz zorlanıyorum o yüzden böyle bi arayışa girmiştim ama sanırım gidip 2+1 alıp akşam telefonu ona bağlayıp sesi de sona açıp öyle yatıcam artık yapcak bişey yok

çin malı telefonlar var 50 liraya bir tane alıp sadece alarm niyetine kullansanız ? müthiş ses çıkıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TSY

quote:

Orijinalden alıntı: merveyanar

çin malı telefonlar var 50 liraya bir tane alıp sadece alarm niyetine kullansanız ? müthiş ses çıkıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,

Free Alarm Clock adlı programı kullanıyorum. Gayet başarılı, her saate göre istediğim müziği de atayabiliyorum. Ancak bilgisayar kapalıyken devreye girmiyor, Ben de PC'yi uyku modunda bırakıyorum.

Deneyebilirsiniz.

(Not; Herhangi bir elektrik kesintisi ihtimaline karşı cep telefonu saatini de kurmanızı tavsiye ederim.)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.