Şimdi Ara

A Kazanç Plus Büyük Türk Şirketinin Kar Ortağı Olun! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
2
Favori
9.845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Adı üstünde biri ihtiyaç kredisi ihtiyacın var demekki mecbur ödeyeceksin. Ticaret ise kazanç, kazanmak için yapılır. Kabiliyetin varsa %100 de kazanırsın, %200 de %300 de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcskun

Adı üstünde biri ihtiyaç kredisi ihtiyacın var demekki mecbur ödeyeceksin. Ticaret ise kazanç, kazanmak için yapılır. Kabiliyetin varsa %100 de kazanırsın, %200 de %300 de

Ben firma açısından sordum. Niye kredi çekip 1 yılda %10 fazla ödemek yerine %100 fazla ödüyor ? Bence 2 seçenek var 1.si banka bunlara kredi vermiyor, 2. tüm risk faktörünü yatırımcı üstleniyor. Yani şirket patlarsa kalan paranız yanıyor. Kredi çekse yılda %10-15 arası bir maliyetle işini halleder fakat bu yolu seçmiyorlar bunun 10 kat daha fazla maliyetli olan bir sistemin peşinde koşuyorlar. Bu sistemin operasyonunu gerçekleştirecek insanları işe alıyorlar, internette, TV'de reklamlar veriyorlar. Hep maliyeti üstüne maliyet getiren detaylar. Saadet zincirinden hallice.

• quote:

Orijinalden alıntı: 3qzotix

quote:

Orijinalden alıntı: mcskun

Ben firma açısından sordum. Niye kredi çekip 1 yılda %10 fazla ödemek yerine %100 fazla ödüyor ? Bence 2 seçenek var 1.si banka bunlara kredi vermiyor, 2. tüm risk faktörünü yatırımcı üstleniyor. Yani şirket patlarsa kalan paranız yanıyor. Kredi çekse yılda %10-15 arası bir maliyetle işini halleder fakat bu yolu seçmiyorlar bunun 10 kat daha fazla maliyetli olan bir sistemin peşinde koşuyorlar. Bu sistemin operasyonunu gerçekleştirecek insanları işe alıyorlar, internette, TV'de reklamlar veriyorlar. Hep maliyeti üstüne maliyet getiren detaylar. Saadet zincirinden hallice.

Sorunuzun cevabını daha önce vermiştim

• Resmi Evraklar

A Kazanç Plus Büyük Türk Şirketinin Kar Ortağı Olun!A Kazanç Plus Büyük Türk Şirketinin Kar Ortağı Olun!A Kazanç Plus Büyük Türk Şirketinin Kar Ortağı Olun!A Kazanç Plus Büyük Türk Şirketinin Kar Ortağı Olun!A Kazanç Plus Büyük Türk Şirketinin Kar Ortağı Olun!A Kazanç Plus Büyük Türk Şirketinin Kar Ortağı Olun!

• FONS A.Ş bünyesinde ki A Kazanç Plus, geçtiğimiz günlerde Resital led'in %51 hissesini 1 milyon TL karşılığında satın alarak akıllı ampul üretimine başlayacağını duyurmuştu. bugüne geldiğimizde seri üretime başlanan ampuller piyasaya sürülmeye hazırlanıyor.

Fons A.Ş ve Resital Led ortaklığında oluşturulan akıllı ampuller, elektrikler gitse dahi 6 saat boyunca yanmaya devam ediyor. Türkiye'de büyük bir ses getirebilecek bir proje olan bu akıllı ampuller ülkemiz için oldukça güzel bir proje.

Sürekli kendisini geliştiren ve yeni yatırım kanalları ile yatırımcılarını mutlu etmekle kalmayıp, gerçek iş yaparak yatırımcılarına güvende veriyor. Akıllı ampullerin şuanda paketlenme sürecine girdiğini ve tahminen kasım ayında elektronik marketlerde satışa çıkacağı düşünülüyor. Özellikle bimeks, mediamarkt ve teknosa gibi büyük şirketlerin raflarında yer alacak olan akıllı ampullere talep çok fazla.

Şarj edilebilir özelliği sayesinde özellikle düğünlerde, piknik alanlarında, turizm alanlarında büyük ilgi görmesi planlanıyor. Tabi zamanla halk arasında da giderek yaygınlaşacağına kesin gözüyle bakabiliriz. Hem enerji tasarruflu hemde elektrikler gitse dahi 6 saat boyunca yanmaya devam eden bu ampuller, yakın zamanda dahada geliştirilerek herkes tarafından kullanılmaya başlanacaktır

• http://resitalled.com burdan inceleyebilirsiniz

• Üye olan arkadaşlar özel mesaj atsın

• A Kazanç Plus Büyük Türk Şirketinin Kar Ortağı Olun!

Ödemeler sorunsuz her çarşamba devam ediyor son aldığım ödeme

• sistem hakkında sitede detaylı bilgi neden verilmiyor. mesela 32.000 tl olan yatırımı yaptığımda bana aylık 6400 tl mi ödenecek. ödeme bir yıl mı yapılıyor. daha sonrasında ne oluyor. sistemin mantığını çözmeye çalışıyorum ama anlamıyorum. toplamda bana 76400 tl mi ödeme yapacak. bir yıl sonunda ne oluyor. iş bitiyor ödeme bitiyor bir menfaatim oluyor mu. birde bazı arkadaşlar çekilen paranın resmini atmışlar biri 4500 küsür çekmiş aylık kazançlarda geri ödemelerde 4500 gibi bir rakam yok. bu neye göre yapılıyor. ayrıca tapu tescili tapu müdürlüğünde direk benim adıma mı yapılıyor yoksa şirkette kağıt üzerinde mi kalıyor. bütün bu sorulara bilen arkadaşlar cevap verirse sevinirim. teşekkür ederim.
  • mcskun M kullanıcısına yanıt
    kardeş firmaya mail gönderdim bilgilendirme anlamında kafama takılanları sordum cevap vermediler. sen şimdi aldığın parayı yazmışsın. burda anlamadığım 4565 tl görünüyor. peki aylık kazançlar için de her pakette baktığımda 4565 tl olan yok bu nasıl oluyor. ayrıca sen kaç aydır bu sistemdesin. ne kadar yatırdın ne kazandın. tapu teminatı nasıl oluyor. tapu müdürlüğüne gidip tapuyu bana mı devrediyorlar. ayrıca tapunun değeri benim yatıracağım 32 bine denk geliyor mu. nerden bilecez 10 bin tl lik tapu olmadığı. bunlar hakkında bilgilendirirsen sevinirim. astrolog001@hotmail.com
  • 32000 lik pakette hesabınıza günlük 211 TL yansır. Her hafta pazartesi çekim talebi verilir Çarşamba hesabımıza yatar. 211x7=1477 TL yi haftalık çekebilirsiniz. Bahsettiğiniz 4565 TL haftalık çekim yapmayıp 3 hafta sonra çekilmiş olabilir. Tapu için ise şirket yetkililerinden birine vekalet veriyorsunuz sizin adınıza alıyor ve adresinize gönderiliyor. Benim tapum şu an elimde ve e-devlettede görünüyor. Ben 2 aydır sistemin içindeyim. Ödemelerin günü şaşmadı sürekli yeni yatırımlar yapıyor şirket.

• Detayları mail adresinize atarım

• quote:

Orijinalden alıntı: thearsiv

Lütfen tarihten ders çıkaralım

Bizim millet tarihten ders falan çıkarmaz. Yarın bplus diye bir sistem başlar sonra da parasını ona kaptırır

• quote:

Orijinalden alıntı: veleciraptor

quote:

Orijinalden alıntı: thearsiv

Lütfen tarihten ders çıkaralım

Bizim millet tarihten ders falan çıkarmaz. Yarın bplus diye bir sistem başlar sonra da parasını ona kaptırır

http://www.milliyet.com.tr/turk-muhendislerin-bulusu-2018-ekonomi-2560158/

• Bu haftanın ödemesi
    A Kazanç Plus Büyük Türk Şirketinin Kar Ortağı Olun!
  • Bu haftanın ödemesi
  • A kazanç plus akıllı ev projesine başladı. Her geçen gün yatırımlar artıyor. A kazancın başka bir yatırım alanı ise Hologo teknolojisi oldu. Bunun reklamlarını ise Vodafone Park stadında yaptılar. Sistem gayet iyi gidiyor Fons çiftliğini açarak a kazanç plusı daha da rahatlattılar yatırım düşünenler benimle iletişime geçebilirler Hologo teknolojisi için bazı sinemalarla reklam anlaşması yapıldı.

• Bu haftanın ödemesi
  • A kazancın yeni çıkan hologo paketi ile 15.000 TL yatırım ile 1 sene boyunca günde 99 TL kazanabilirsiniz.

• mcskun M kullanıcısına yanıt
    bunda da tapu teminatı var mı
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.