Şimdi Ara

A•101 - ALDIN ALDIN! - 27 NİSAN 2017 (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
622
Cevap
30
Favori
176.336
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fenolog

Flash bellek pahalı. Artık üzerinde yazan rakamdan ucuz olmalılar! 8-16-32 gb için konuşuyorum Migrostan toshiba 32 gb 26 tl ye aldım geçen hafta. Okuma hızı yazma hızına bakmadım ama çok fark olmasa gerek bununla !

64GB Sandisk Wi-Fi' li usb flashı 15 liraya aldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BekiRoRo B kullanıcısına yanıt
    Seninki daha süper.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekiRoRo

quote:

Flash bellek pahalı. Artık üzerinde yazan rakamdan ucuz olmalılar! 8-16-32 gb için konuşuyorum Migrostan toshiba 32 gb 26 tl ye aldım geçen hafta. Okuma hızı yazma hızına bakmadım ama çok fark olmasa gerek bununla !

hocam nerden aldınız acaba? fırsatı kaçırmışım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sabit Fikir

Kampanya mallarını ben de bulamıyorum, ya tamamı gelmiyor ya da sabahtan yağmalanıyor.

Ama A101'de favorim Keskinoğlu tavuk döner: Kahvaltılık küçük paket tereyağını tavada eritip üzerine az bir miktar su ilave edip ikisi birlikte iyice ısındıktan sonra tavuk döneri ekleyip 5-6 dakika az miktardaki su çekene kadar çevirerek pişirdiğinizde mükemmel oluyor

Ne mide varmis hocam be

• Televizyon alinir mi? Aile evine koyulacak dahili uydu alicili, ucuz ve fiyatina gore mumkun oldugunca buyuk ekranli bir televizyon bakiyorum. Bunu veya bunun gibi bir sey mi almali yoksa 32" ama daha bilinen marka soyle asagidaki gibi bir sey mi almali?

https://www.bimeks.com.tr/urun/philips-32pfs4131-80-ekran-full-hd-led-tv-152214
  • -darkpassenger- kullanıcısına yanıt
    Bu tarif Banvit Tavuk dönerin paketinde öneriliyor, oradan aldım
  • [S]aint kullanıcısına yanıt
    50 inch hilevel 1350 1400 aralığında satılıyor arada bir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha önce baltayı alıp kullanmış olan var mıdır ? kütük kırmak için düşünmüyorum kampta öyle ufak tefek işler için kullanacam
  • quote:

quote:

Hocam nereden aldınız, nette 170tl falan diyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ngfl -- 19 Mart 2017; 15:58:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ngfl

quote:

quote:

Hepsiburada

Aslında daha çok almıştım ama sadece 1 adet gönderdiler

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hepsiburada

Yanına sıfır koymayı mı unutmuşlar hocam, göndermeleri bile çok iyi bence :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hepsiburada

Yanına sıfır koymayı mı unutmuşlar hocam, göndermeleri bile çok iyi bence :)

Yüzsüzlük diyebilirsiniz ama göndermedikleri 19 adet için THH' ne başvurdum.

• alpalp84 kullanıcısına yanıt
    Bu teyzeler çok fena ya. Katalog takip edip geliyorlar. Geçenlerde böyle bir teyze şok marketteyken Elimdeki ürünü istedi ben şok tabi :)

• 120 cm lik şarj kablosu iyi fırsatmış ama 16 martta başlamış kesin kalmamıştır
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhangokhan33

120 cm lik şarj kablosu iyi fırsatmış ama 16 martta başlamış kesin kalmamıştır

Ben bugün aldım. 5-6 tane vardı. Şansınızı deneyin bence. Kablo da güzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: [S]aint

Televizyon alinir mi? Aile evine koyulacak dahili uydu alicili, ucuz ve fiyatina gore mumkun oldugunca buyuk ekranli bir televizyon bakiyorum. Bunu veya bunun gibi bir sey mi almali yoksa 32" ama daha bilinen marka soyle asagidaki gibi bir sey mi almali?

https://www.bimeks.com.tr/urun/philips-32pfs4131-80-ekran-full-hd-led-tv-152214

Bende 43inch hilevel ile bu philips arasında kalmıştım,vatanda philipsi 1099dan aldım oda küçük diye 1 haftadır kullanıyorum ama hala cözemedim iyi mi yaptım diye :) . philipste şöyle bi durum oldu,beyaz tv hd izlerken tv takılıp kapanıp açılmaya başladı.güncelledim ama durum değişmedi sonra kanalları sildim tekrar yükledim şimdi düzgün.bende durumu anlamadım.tkgs diye bi kanal sıralama var onu seçersen tv takılıp kapanıp açılıyor.

• Ucuz diye gittim künefe aldım. Kadayıfın içine kötü kaşarı doğrayıp atmışlar. 2 tane aldım birinde peynir neredeyse hiç toktu diğeride dediğim gibiydi. Uygun bir rakam diye sesimi çıkartmadım ama hiçbir şekilde indirimsiz olarak alınmaz.

Ayrıca evimin yakınındaki a101 lerde satmayan mallar 2 haftadır neredeyse maliyetine satılıyor. Winx li ilkokul çantası 30 liraydı 7,5 liraya aldım vs vs. Herkestede böyle oluyormu ?
  • alpalp84 kullanıcısına yanıt
    Künefe bu defa kötü çktı
    Hangi şube?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler 16sında gelen matkapla 23 ünde gelen matkap arasında ne fark var anlayan biri bi bakabilirmi hayrına. Bugün a101e gittim o matkaptan var bi tane onda hem vidalama hem matkap var bu sadece matkap anladığım kadarıyla. Ama fiyatları aynı hangisi iyi diyosanız onu alayım. Ha ikisi de iyi değil 200liraya şunu al diyecekseniz o bütçe yok malesef. Öyle aman aman bi makineye de ihtiyacımız yok zaten. ayda yılda bir internetten alınan mobilyaları kurarken pratik olsun diye alayım bi tane diyorum

• Kulaklıklar berbat ötesi hatta facia. Kulağımı deldi.

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.