Şimdi Ara

A 101 26 Haziran (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
4
Favori
11.167
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bugün vaktim müsait olmamasına rağmen 900 gr. parmak ikbal sucuk almak için 2 tane a101 mağazası gezdim. Tesadüfe bakın iki mağazaya da bu üründen gelmemiş. öyle dedi elemanlar
  • Sinek öldürücü bende 1 senedir var gecen senenin kampanyasından aldım. 1 senede 1 sinek öldüremedi. Sinekleri sakatlayıp kendim atıyorum içine cızlasınlar diye.
  • Öğlen gittim 2 paket ikbal sucuk,2 paket kavurma,1 paket pastırma aldım.Kavurma harika yağ oranı düşük ve lezzetli.İkbal sucuğu geçen sefer almış ve tiryakisi olmuştum.Sucuk ve kavurmayı tavsiye ederim.Pastırma da iyi gibi ama çemensiz olduğundan mı nedir damak tadımıza uymadı açıkçası.Bir de basmışlar tuzu içine.Çok aşırı tuzlu pastırma ona göre alın.
    Şimdiden herkese hayırlı ramazanlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Circassian81

Bizim köyde de açılacak bi kac güne açılışa özel biseyler olur mu acaba

köy mü? vay be adamlar köye kadar yayılmış, masum bakkal, A101 e karşı
    açılış günü erken git.güzel indirimler olur.broşür dağıtılır büyük ihtimal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH turuncusu

Sinek öldürücü bende 1 senedir var gecen senenin kampanyasından aldım. 1 senede 1 sinek öldüremedi. Sinekleri sakatlayıp kendim atıyorum içine cızlasınlar diye.

• quote:

Orijinalden alıntı: Garadayı265

quote:

Orijinalden alıntı: Circassian81

Bizim köyde de açılacak bi kac güne açılışa özel biseyler olur mu acaba

köy mü? vay be adamlar köye kadar yayılmış, masum bakkal, A101 e karşı
    açılış günü erken git.güzel indirimler olur.broşür dağıtılır büyük ihtimal.

Köy dediğim ilçe hocam ya alışkanlık olmuş artık köye ggidiyorum diye diye ilçe halbuki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Öğle arası pastırma için uğradım. Et ürünleri erken gelmiş bugünü beklemeden satmaya başlamışlar. Pastırma kalmamıştı. Devamı gelecek dedi, akşam bir daha bakarım.
  • kavurmanın tadına bakan warmı nasil kalitesi yag oranı fazlamı?
  • Bu kadar uyuz bir firma olmaz, 1 gün önce uğradım laktozsuz süt gelecek mi dedim, kesin abi dediler.

Gittim ki yok öyle oldu yok böyle oldu gelmedi dediler, müşteri memnuniyeti sıfır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gıda Ambarı

Kavurma resimdeki gibiyse alınır. ( Eğer yakınınızda Et Balık Kurumu varsa oradan Bingöl kavurma almanızı tavsiye ederim. )
    Ayrıca kuşbaşı ve kıyma fiyatı güzel.

Hocam cahilliğimde verin ama bu hazır kavurma neden alınıyor et alındüsa 1 kg evde kavurma daha iyi olmaz mı hem kilosu 40 tl böyle yoksa bı kavurma çok lezzetlide biz mi bilmiyoruz bunu tavada ısıtın mı yiyorlar anlamadım gitti

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jerryh -- 27 Haziran 2014; 15:36:35 >
  • ben ankaradayım, hiçbir et ürünü gelmedi henüz, nasıl iş anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: BNYZ

Veteriner miyiz?
    Kavurmalarin hepsi sarta tabi etten yapilmiyordur heralde

Mezbahalardaki hasta hayvan potansiyelini görseniz sanırım bu yorumu yapmazdınız. Etleri kavurarak satma fikri hasta etlerin tasarrufu için ortaya çıkmıştır diyeyim ben de, gerisini siz düşünün...
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.