Şimdi Ara

A 101 26 Haziran (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
4
Favori
11.167
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mami_24

Vantilator iyi gibi alicam bimdeki dandikti bu rubenis ondan iyidir herhalde

Geçen sene mediamarketten 19 tl ye almıştım.Gayet iyi sorunsuz çalışıyor.
    Zaman ayarı var yatarken açıyorum 1 sa sonra kendi kapanıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HenüzÖlmedik

Beyler sinek öldürücü için ne diyorsunuz?

Hocam tekzenden benzer birşey almıştım marka hatırlamıyorum ama dış görünüşü aynıydı.
    Hiçbir işe yaramadığı için geri iade ettim.Sanırım çok küçük kalıyor etki alanı dar oluyor ondan etkisiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperen.md

quote:

Orijinalden alıntı: HenüzÖlmedik

Beyler sinek öldürücü için ne diyorsunuz?

Hocam tekzenden benzer birşey almıştım marka hatırlamıyorum ama dış görünüşü aynıydı.
    Hiçbir işe yaramadığı için geri iade ettim.Sanırım çok küçük kalıyor etki alanı dar oluyor ondan etkisiz.

Bende tavsiye etmiyorum işe yaramıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kavurma evin ordaki a101 e gelmiş ama satışta değildi, meraktan kutusunu açıp baktım yağ oranı bi hayli düşük, et oranı baya iyi, alıp stok yapılabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: vonaleee

ben fındığın kilosunu 7.5tlye sattım gürsoy 37.5 tlye size satıyor :D

sinek öldürücü cıza çok ihtiyaç olacak gibi bu senede rastgelirsem alacağım işe yarıyor baya başka bir modeli var elimde

peki zararı var mı acaba sinek öldürücünün? yaydıgı ışınlar veya havaya etkisi gibi..
    iç mekan yazmıs cunku.
  • gimmeluck kullanıcısına yanıt
    iç mekan yazmasının amacı yağmura dayanıksız bi ürün olmasındandur büyük ihtimalle...

içindeki ampul normal bildiğimiz ampul ne kadar zararlıysa o kadar zararlıdır bence
    zaten ampul sineği falan kendine çekmek için kullanılmış asıl öldürücü şey etrafındaki elektrkli teller...
  • kuşbaşı ve kıymanın fiyatı iyi gibi gözüksede alınmaz bence...

isim vermeyeyim ama sürekli aldıgım bilindik bir et dükkanından tam yagsız kıymayı 30 liradan veriyor. yaglı olunca fiyat düşüyor 27 lira civarına.
    yani 3-5 lira için nezaman kesildigi belli olmayan etleri almıyorum genelde.
  • nexon buzdolabı hakkında görüşleriniz nedir alınır mı sizce, büro için küçük buzdolabı lazım var mı önerisi olan ?
  • Ayakabının gideri varmı beyler alınırmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tepedeninme

Dana kavurma nasıldır acaba?

Piyasasını pek bilmiyorum.

Mezbahada bazı hastalıklar (örn:tüberküloz) generalize ise imha kararı verirlir, ancak karkasın belirli bir bölgesinde lokalize ise o karkas hakkında şartlı tüketim kararı verilir. Burada şart etin "kavurma" olarak satılmasıdır. Zira siz bunu çiğ olarak tüketiciye verirseniz temas sonucu hastalık ona bulaşabilir.

Yani bu piyasada kavurma olarak satılan ürünler "Hayvan Sağlık Zabıtası"na göre kavurularak şartlı tüketim kararı verilmiş etlerden oluşur genellikle.

Bence en iyisi siz çiğ alın ve kendiniz kavurun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thedeparted -- 26 Haziran 2014; 9:23:04 >
  • et ürünleri helal damgalı diyor ama ne kadar güvenilir acaba
  • thedeparted kullanıcısına yanıt
    Veteriner miyiz?
    Kavurmalarin hepsi sarta tabi etten yapilmiyordur heralde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BNYZ -- 26 Haziran 2014; 9:37:14 >
  • hanım gitmiş a101 e, et ürünleri öğleden sonra gelecek demişler, ankaradayız
  • Vantilatör iyi midir alan oldu mu ?Bimdekinden daha iyi olduğunu okumuştum bunu bekledim.
  • birçoğu dün zaten satıştaydı

• yaw arkadaşlar brosür nerede ben bim e baktım dedikleriniz yok pastırma dır kıyma filan :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: fazem16

yaw arkadaşlar brosür nerede ben bim e baktım dedikleriniz yok pastırma dır kıyma filan :(

bim mi başlıkta a 101 diyor.
  • Bizim köyde de açılacak bi kac güne açılışa özel biseyler olur mu acaba

• evet gördüm kusura bakmayın yanlış bakmışım :)
  • mesajlarımız silinmiş heralde, yöneticiler öyle uygun görmüş, bize de susmak düşer
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.