Şimdi Ara

99 model golf tdi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • slm arkadaşlar.. arabamı satıyorum..99 model,golf tdi comfortline,caz mavisi,boya yok,sıfır goodyear hidragrip lastikler,çelik jant,kenwood cd mp3,hız sabitleyici,düz vites,vs.vs.vs...tüm ama tüm bakımları yapıldı.138.000 de....satlık veya 2001 passat tdi ile takas olabilir.. (28.500 ytl).konyada öğretmenim.

• 138000 km. 99 model.
    fiyatı çok değilmi?
  • quote:

Orijinalinden alıntı: expo

138000 km. 99 model.
    fiyatı çok değilmi?

Bence de çok 2-3 mil. indir
  • çok fazlaaa
  • dogruda siz sadece km baktınız... peki aksesuar ve orjinallik nerde kaldı..
  • Hocam 1999 model 138.000km diyorsun + comfortline.. Ayrıca 1.9 vergisi de 2006 model 1.6'lardan çok.. Yani varmak istediğin nokta nedir anlamadım? karışmamız doğru değil ama bu gidişle zor satılır diyorum ben.. O fiyata 2006 model 0km corsa cdti enjoy var.. (mesela yani)
  • dostum sende kendince haklısın....zaten corsa ile golfu nasıl karsılastırdın anlamadım.. sıfır golf tdi comf. ne kadar baktınmı hiç....:)
    su adna 30 a bile giden var.. ne bunu 3 asagı cekerim cok rahat.aksesuarları cekerim olur biter..kac tane 99 da hızsabiitleyici var..mesela sadece bakımına 2 milyarı yeni verdim..kim alsa yaptıracaktı demi.. ben onları peşin ödedim.. laztik ve jant 1700 e aldım,içindeki kenwood mp3 caları 700 e vs.vs bunların hiç mi öenmi yoktur... nasıl ya bir mantık nu anlamadım valla....piaysda 23 te diyen var....benim aracta gram boya yok...
  • aksesuarsız satman daha mantıklı olur bence de.. Öbür türlü millet "lan bu teybi 200e alıp 500e satıyodur" mantığıyla düşünüyor.. 0km golf tdi senin kasalardan kalmadı.. yenileri de 1600cc aştığı için vergi sisteminin cezasını çekiyorlar fakat sen alırken vergi düzeni böyle değildi

son olarak corsa ile golf'ü karşılaştırmak tabi ki saçma da hani dizel araba almak isteyenler için, benim dediğim seçenek de oldukça cazip o açıdan dedim..
  • ya kahretsin dostum yaaa 1 hafta önce nerdeydin o kadar dizel bora golf aradım bulamadım dün gittim civic aldım

bende antalyadayım kesin gelirdim yanına arabayı görmeye

KISMET DEĞİLMİŞ HAYIRLI SATIŞLAR DİYİM BEN SANA...
  • Uhuuu ...

Bakın arkadaşlar 2001 Model bir golf 4 Full Sunroof elektronık klıma yagmurr sensörü vs... 18'' alessio jant lastikler, sonar arka stoplar * sebring son susturucu vs aksesuarlar... Araba benim 2001 model gördügüm en temiz araba 25000 km de.
    Bu şekilde fiyatı 26000 ytl

VEDE

Ayırıca araçta P2 38Cm 1000 Waat RockFord Fosgate X 2 Subwofer
    Alpine 1000W Mono anfi
    Alpine 4 Kanal Anfi
    4 Tk Mid Tiz set
    1 Ad 9600 Pioneer Ana unite
    1 Ad Modelini tam hatrlıyamadım İçinden ekran cıkan dokunmatik dvd pioneer teyp vr fiyatı ( 2000 $ )

Arkada Polyester kabini ile beraber araçla beraber alındıgında 10.000 ytl fiyatı var. İlgilenne olursa resimde koyarım

BU şekilde 36000 Ytl ...
  • quote:

Orijinalinden alıntı: eradnan

ya kahretsin dostum yaaa 1 hafta önce nerdeydin o kadar dizel bora golf aradım bulamadım dün gittim civic aldım

kolpa işler yapma

• 28.5 milyara 7 yıllık araba....

0 Opel Astra dizel 34 milyar....

O aracın ettiği edeceği 22-23 milyar....

Ayrıca 7 yıllık dizel araca para verecek biri olacağını zannetmiyorum. Türkiyedeki benzinin kalitesi gözönüne alındığında...

Şahsi görüşüm hayırlı satışlar dilerim....
  • Bence o arabanın parası hala fazla ben olsam biraz indiririm!!
    Ben 99 model passat1.8 basıc bütün bakımları tamam ve 25000km'
    deki arabayı 25.000ytl verdim..
  • kardeş sen ne diyon ya modifeyli 1999 model golf'Ü 21 milyara veriyolar benden demesi sen eniyisi hiç yazmöasaydın okk
  • Ya tutarsa ...
  • quote:

Orijinalinden alıntı: protech

quote:

Orijinalinden alıntı: eradnan

ya kahretsin dostum yaaa 1 hafta önce nerdeydin o kadar dizel bora golf aradım bulamadım dün gittim civic aldım

kolpa işler yapma

a.q anlamıyorum böyle beyinsizce alıntı yapıp kolpa işler yapma diyorsun bana sen kimsin ki sana ne yaptığım işten 2 gün öncesine kadar 1 aydır bu arabadan arıyorum elime ne geçicek yalan söylemekle...

• ya varya sizi kutluyorum..... tek kelime ile mukemmelsiniz.... ya siz mezarcımısınız.. bir defa okumaktan acizsiniz galiba araba 99 golf tdi..... bir gezin bakalım aratırın vw de dizeller beniznde % 50 daha pahalı... ne sallamıslar ama arabayı benzinlilerle kıyas sacmalıgın danizkası olmus..
    sıfır golf 5 benizli su adna 35,dizeli ise 60.... acaba bu adamlar sizin kadar kurnaz değillermiki bu fiyata dizel araba satıyorlar.... ha birde idea adiyorum bu söz agızdan cıkıyor...benim aracın ayarında bir arabayı bana getirin 22 e alam sizden hemen cıkaram parayı..varmı öyle babayiğit...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetacik -- 21 Ağustos 2005, 0:07:37 >
  • evet ortalık sallamacı doluuuuuuuuuuu............................
    ya 4 tane ilan bulmus arkadas...aradınmı peki o aracları tümü orjinalmı...2004 passat var 42 ye 2004 pasat var 55 e... neden acama..yok canım o 42 ye satan kesin enayidir...
    tabiki bende burda kazıkcı olacam demi...ben bu arabayı o fiyata yakın paraya satarım çünkü tuzum kuru ve arabam 10 üzerinden tam 10 puandır....siz sallamaya devam edin...allah allahkimide 21 e bulmus...
    yakında içinizde 15 e felan bulan olur insallah...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetacik -- 21 Ağustos 2005, 0:10:11 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.