Şimdi Ara

98'li ve hala bekleyen biri için öneri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Çok ihtiyacım var şuan yeni soru tipleri zaman çok ayağıma takıldı bu sene yine istedidğime ulaşamadım.
    sizden yeni soru tiplerine hatta gelebilecek bütün soru tiplerine göre önerileriniz varsa çalışma şekli kitap hızlanmak için sb video için öneri vs herşey artık sıkıldım 4. senem oluyo sanırım beklediğim üniversite bitircek kadar bekledim yani biraz daha beklersem tıp okumuş gibi hissedicem dslkfhgdgfdjhfk beklemek hakkında açılan urlleride atarmısınız bulamadım çok birşey

• Öncelikle sene kaybını kafaya takma hayat senin hayatın istediğin zaman girersin üniye. Farklılaşan soru tipleri içinse ben pek bir farklılık göremedim açıkçası siz az soru çözmüşsünüz bence yani format değişikti ama çok orijinal sorular değildi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Artik bekleme bir bolume git bu is aliskanliga donuyor kendini bunaltirsin hersey bolum degil bu isin psikolojisi agir oluyor bence bir bolume gir

• 3. Senemde girdim bende üniye. Bence daha fazla bekleme dostum. Odtü falan planlamıyorsan zaten nereye gidersen git alıcagın maaş belli

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.