Şimdi Ara

97 EJ9 Civic (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
156
Cevap
4
Favori
13.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Nasıl çözdünüz ?
  • Yaylar yanlış takılmış, biraz da yontuldu mecburen böyle oldular
  • aslında temiz bulsam alacağım arabaların içinde vti olanı ama piyasada temiz yok bulmak çok zor güzel olmuş araç güle güle binin
  • Teşekkürler. Fren disk balatası değişti, ses sisteminde ufak değişiklikler yapıldı. Yarın eklerim fotoğraflarını
  • beklemedeyız hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: X-Slim

beklemedeyız hocam

• Candan bana da böyle teyzeden,amcadan temiz bir EJ9 lazım manuel.Birkaç aydır arıyorum yok bulamadım.Alıp ufak dokunuşlarla adam etmeyi düşünüyorum

Sen bulmuşun sağlam,takipteyim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Derin Mavi -- 18 Ekim 2011; 12:55:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Derin Mavi

Candan bana da böyle teyzeden,amcadan temiz bir EJ9 lazım manuel.Birkaç aydır arıyorum yok bulamadım.Alıp ufak dokunuşlarla adam etmeyi düşünüyorum

http://www.techturkey.com/forum/otomobiller/99127-14-is-hb-sunroof-manuel.html

kaçırma bunu, temiz deniyor baya.

Bu arada bu konuyu unutmuşum ben, fotoğraflar da facebook yüzünden uçmuş. Yarın bi güncel alalım

• Yani hocam bizde bekliyoruz kac aydan beri olcak iş mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeandan

quote:

Orijinalden alıntı: Derin Mavi

Candan bana da böyle teyzeden,amcadan temiz bir EJ9 lazım manuel.Birkaç aydır arıyorum yok bulamadım.Alıp ufak dokunuşlarla adam etmeyi düşünüyorum

http://www.techturkey.com/forum/otomobiller/99127-14-is-hb-sunroof-manuel.html

kaçırma bunu, temiz deniyor baya.

Bu arada bu konuyu unutmuşum ben, fotoğraflar da facebook yüzünden uçmuş. Yarın bi güncel alalım

Bu aracı neredeyse ilan verildiğinden beri takip ediyorum ama ne GP,ne klima var.Ayrıca performans değil de görünüm odaklı düşündüğüm için LPG de taktıracağım,buna LPG masrafı yapmak gerekiyor bu sebepten tercih etmiyorum.14k demiş,12.5'lara düşerse alabilirim ancak diğer eksilerine rağmen.Sağol kardeşim fotoları bekliyoruz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Derin Mavi -- 25 Ekim 2011; 19:25:08 >

• quote:

Yani hocam bizde bekliyoruz kac aydan beri olcak iş mi

Valla okul vs ile uğraşmaktan arabayı yıkatmıyorum kaç haftadır. Ses sisteminde bir kaç değişiklik var, ön takım komple yenilendi bu süre zarfında. Eksik gidermeye devam ediyoruz öğrenci bütçesiyle. Şuan planda arka takozlar, uzaktan kumandalı kilit ve sustalı anahtar, koltuk onarımı, pandizot ve bagaj tarafına ufak bi yalıtım, spoiler'e ufak bir işlem, kule gergisi, headers, d15b emme manifoltu(250cc enjektör,benzin rayı vs. dahil), safc2 ve wideband var. Yavaş yavaş gidicem ve arabaya bir fotoğraf makinesi koyucam yoksa şu şekil fotoğraflar oluyor.

97 EJ9 Civic

• belki de gelmiş geçmiş en güzel civic kasası budur.
    genleriyle oynamadan yapılan ufak dokunuşlar soft modifiyeler de hiç sırıtmadan yakışıyor bu otomobile.
    güle güle kullanın.
  • ögrenci bütcesiyle cok zor oluyordur hocam :)
  • Evet güncelleyeyim burayı. Subap ayarı ve bujiler değiştirdik, gaz kelebeği temizlettik. Replika dc 4-2-1 headers aldık, 1.5 boy geçildiğim aracı 1 boy geçiyorum artık. D15B jdm emme manifoltu da aldım, gaz kelebeği için çözüm ürettiğim anda onu da takıyorum. Bi kaç foto;

97 EJ9 Civic

97 EJ9 Civic

97 EJ9 Civic

97 EJ9 Civic

97 EJ9 Civic

• Hocam kazasız belasız sürüşler dilerim,merak ettiğim bir husus var ki km'de yaktığı yakıt nedir?
  • Aşırı değişken tüketimi var. 100kmde 6 litre yaktığını da bilirim 11 litre yaktığını da. Kullanım karakteri çok değiştiriyor
  • benzin kapagina kaplattiginiz cikartmayi cok görüyorum bu aralar moda heralde arabalarda :)
  • quote:

benzin kapagina kaplattiginiz cikartmayi cok görüyorum bu aralar moda heralde arabalarda :)

Valla ben eat,sleep,shift sticker'ı ve bir arkadaşıma da başka bir sticker yaptırmaya gittim. Orda fazlalıktı bu hellaflush. Jdm logosunu da görünce uğraşırım ben bunla dedim, kaldı öylece
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeandan

quote:

benzin kapagina kaplattiginiz cikartmayi cok görüyorum bu aralar moda heralde arabalarda :)

Valla ben eat,sleep,shift sticker'ı ve bir arkadaşıma da başka bir sticker yaptırmaya gittim. Orda fazlalıktı bu hellaflush. Jdm logosunu da görünce uğraşırım ben bunla dedim, kaldı öylece

görüntüsü güzel hocam ama herkezde var bu aralar o gözüme carpti acikcasi bendede olsa araba yaptirirdim bende kesin :)
  • güzel gidiyorsun hocam kısıtlı bütçeyle güzel işler çıkarıyorsun eline sağlık, Allah kaza bela göstermesin :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shanke -- 20 Aralık 2011; 0:34:52 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.