Şimdi Ara

9550 HAKKINDA ÇOK ACİL YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR MSI 9550 128MB ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM FAKAT ARKADAŞIM 9550 LERİN BİR ÇOK VERSİYONU OLDUGUNU SÖLEDİ EN İYİ SİNİN GGAME EDİTİON OLDUNU SÖLEDİ.
    BİLGİSAYAR FİRMASINA MSI 9550 GE SORDUGUMDA GE Sİ YOK ASUSTA VAR MSIDA SE TD VAR DEDİ
    DOGRUMUDUR.BEN HANGİSİNİ ALCAM ŞİMDİ.SE KÖTÜ DİYE TAHMİN EDİYOM AMA SATICI POLİTİKASI DEİLDİR İNŞALLAH MSIDA GE YOKMU?

• BİRDE TERCİHİM MSI DAN YANA ASUS VE MSI ARASINDA KIYASLAMA YAPSAK SİZ NEDERSİNİZ?
  • ARKADAŞLAR SİPARİŞ VERCEM NE OLUR ANLAYAN YOKMU?
  • Ben de GE (Gamer Edition) al derim eğer illa 9550 alacaksan. Overclock da yaparsan baya farkediyor performansı. MSI mı ASUS mu dersen ASUS derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PHaLaNX. -- 24 Eylül 2005, 12:36:42 >
  • Asus GE lerde 5ns SAmsung kullanıyorlar MSI ın TD olanlarında bazne 4ns Samsung a enk gelinebiliyor. 4ns samsunglar daha iyi overclock yiyorlar. Ama bulunmaları zor.

Piyasada oc fakiri Hynixlilere kalmaktansa 5ns lik Asus 9550 GE alınabilir.
  • ok ben marka tecihi olarak hep msı dedim hiç sorun yaşamadım şimdiye kadar.
    ama almam gerekn td olanımı msı de ge yok dimi?
  • Asus 9550 Gamer Edition u tavsiye edebilirim.8 adet ram +fan olmalı kartta dikkat et.
  • alacaksan asus 9550 GE veya benim tercihim msi 9550td
  • bende asus derim
  • Walla KHK bilgisayarda Palit 9550 war ve 2.8 ns SAMSUNG RAM kullanıyor..

Bellek: 128MB DDR ((((2.8))))ns Samsung
    Bellek Veriyolu: 128bit
    İşlemci Hızı: 250 MHZ (OC ile 480)
    Bellek Hızı: 400MHZ (OC ile 680)
    Nokta İşhatları(pipeline): 4
    3DMark 2003: ~2300 / OC:~3900

http://www.khkbilgisayar.com/default.asp?git=9&urun=6281

KESİNLİKLE REKLAM DEĞİLDİR ARKADAŞLAR SADECE Bİ ÖNERİ...
    (zamanında eşşeklik etmiştim başka yerden alıp ns bakmamıştım ee acemiydik o zamanlar)

• Bence palit iyi seçim olur.
  • OC yapmayacaksan hangisi ucuzsa onu al derim.Yok eğer OC yapcam diosan MSI RX9550 TD128 i tercih et.
    Bu kart bende 470/680 stabil çalışıo.Arkadaşımda da 515/600 stabil.Asuslarda iyi OC olur 9550 lerde ama çook büyük bir ihtimalle MSI ın bu kartını yakalayamaz.Ha bu arada sakın MSI alcaksan SE olanı alma!
  • arkadaşlar ben kazaa.comdan kazaayı indirdim fakat setupını çalıştırırken bana SETUP.EXE YETERLİ BİR WİN32 UYGULAMSI DEĞİL diyor ne yapabilirim bilgisi olanlar lütfen yardım etsin
  • radeon 9550 ekran kartı istiyor kazaa

sanırım güzel nadide virüslerimizden biri girmiş bilgisayarına..
  • dostum eğer msi düşünüyorsan tam ismi "128 MB MSI RX 9550" OLARAK GEÇER.
    ASUS ta ise "128 MB ASUS 9550GE/TD128" dir.
    yani demek istediğim msi almaya karar verirsen GE yazanını bulamazsın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: rrreyhannn

arkadaşlar ben kazaa.comdan kazaayı indirdim fakat setupını çalıştırırken bana SETUP.EXE YETERLİ BİR WİN32 UYGULAMSI DEĞİL diyor ne yapabilirim bilgisi olanlar lütfen yardım etsin

valla bu hatanın kesınlıkle asus9550ge/td den kaynaklanmadıgını solıyeblırım.abı ne alaka ya damdan duser gbı konunun ortasında dustun

• http://www.downloadarsivi.com/detay/6496/Internet/Dosya-Paylasimi/Kazaa-Lite-Resurrection.html
    Bunu indirip kur.

quote:

Orjinalden alıntı: rrreyhannn

arkadaşlar ben kazaa.comdan kazaayı indirdim fakat setupını çalıştırırken bana SETUP.EXE YETERLİ BİR WİN32 UYGULAMSI DEĞİL diyor ne yapabilirim bilgisi olanlar lütfen yardım etsin

• DOSTUM ABİT 9550 CDT ÖNERİRİM.TEK KELİMEYLE OYUNLARDA HARİKA DİĞERLERİNE BİN BASAR SÖLİYİM.O\C POTANSİYELİ DE SÜPER..
  • ASUS 9550 GE TD ile günlük rahatlıkla 450x500 Kullanıyorum.

• çok teşekkürler arkadaşlar
    msı kararı aldım
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.