Şimdi Ara

95. ZIRHLI TUGAY KOMUTANLIĞI - TEKİRDAĞ/MALKARA (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
804
Cevap
8
Favori
297.342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tşkler cengiz bey. hoş geldiniz aramıza. aynen öyle bizde burada yaptık askerlik. hep beraber sıkıntılı zor günler geçirdik ama çok şükür sona az kaldı. sevdiklerimize kavuşacağız...:))
  • Merhabalar Arkadaşlar forumun bir kısmını akody,um ama tam olarak bilgi alamadım .
    Bir kaç sorum olacak bana yardımcı olursanız sevinirim.
    Ben Malkaraya Piyade usta asker olarak düştüm 7 mayıs 2011 de nasip olursa orada olacagım .
    Benim sorum piyade birliği Tugayın içinde mi yoksa ayrı bir birlik mi
    Birde devrecilik ok ciddi bir boyutta mı
    Piyade birliğinde komutanlar nasıl
    Cevaplarsanız sevinirim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartal58040

Merhabalar Arkadaşlar forumun bir kısmını akody,um ama tam olarak bilgi alamadım .
    Bir kaç sorum olacak bana yardımcı olursanız sevinirim.
    Ben Malkaraya Piyade usta asker olarak düştüm 7 mayıs 2011 de nasip olursa orada olacagım .
    Benim sorum piyade birliği Tugayın içinde mi yoksa ayrı bir birlik mi
    Birde devrecilik ok ciddi bir boyutta mı
    Piyade birliğinde komutanlar nasıl
    Cevaplarsanız sevinirim...

tugayın içinde
    dewrecilik yokk.. o konuda rahat oll komutanlar dewreciliğe izin vermioalrmş
    komutanlar berbat hepsi deliii bordo berelymş zatenn.
    bölee işte allah kolaylkk versnn...
  • Arkadaşlar ben eken kışla revirinde aptım askerliği.Oralar berbat yerler.Hayatını yaşamış ve geç yaşda oraya gidenler için berbat bir yer.Allah belasını versin oraların...
  • shh.çvş. aramıza hoş geldin. ne zaman yaptın askerliği çok oldumu...
  • oleyyyyyyyyyy kavuşmaya sayılı günler kaldı geçiversin artık o günlerde gelsinler artık hemncik yaaaa:)
  • slm derya nasılsın. uçuşlardasın bakıyorum da :) uzun zamandan sonra çok mutluyuz desene. gözümüz aydın sonunda yaaaaa :) ŞAFAK: 4=AĞRI
  • çok iiiiyiyim canım saol sen nasılsın? uçmazmıyım hiç ayaklarım yere basmıyo walla .şimdiden gözün aydın canım kavuşmaya günler kaldı resmen....son günler artık içim içime sığmıyo yaaaa:))) artık hasret yok bukadar ayrılık yeter dimi:)))))
  • bende çook çoook iyiyim. iyi olalım artık ama hakettik :)) tşk ederim cnm seninde gözün aydın şimdiden.
    BİTSİN ARTIK TABİKİ BU AYRILIK :)
  • inanmyorum ya forumu yemin töreni zamanında keşfetmiştim,ozaman geçmez sandığım günler ne çabuk geçivermiş...çok şükür bitiyo şafak afyon(3)....Allah bir daha ayırmasın kızlar sevdiklerininzden...bu son olsun uzak kalışınız....
  • aynen öle canım o upuzun dönemi nasıl geçirdik ben bile bilemiyorum geçmez diyoduk bak bişi kalmadı valla...... aminnnnnnnnn canım allah hepimizinkinden bida ayırmasın:)
  • Acemiliği Amasya 15. Piyade Eğitim Tugayı'nda yaptım. Yarın da teslim olacağım yer 95. Zh. Tugay Malkara. Burada yazılanları okuduktan sonra endişe duymaya başladım, fakat bizim dönemde nasıl olacak merak ediyorum. Buraya düşen baya bir kısa dönem biliyorum kendimle beraber acaba bu dönem bir değişiklik olabilir mi. Bu tugayın son durumu hakkında bilgi verebilecek arkadaşlar varsa çok çok yardımı dokunmuş olur.
  • son son son gün :)))
  • bizim içinde dün sondu:)) artık hep beraberiz. çok şükür sağ salim bitti sonunda. darısı kalanlara inşallah...
    çok mutluyuz:))
  • mrb ebrak. sizin dönemde bi değişiklik olacağını düşünmüyorum. sistem başta neyse devamı da öyle olur gibi...yoğun bi çalışma temposu seni bekliyo diyebilirim. sadece bir görev yapmıyosun orada. bi kaç işi birden yaptırıyolar. bizim için öyleydi en azından. nişanlım tam 15 kilo zayıfladı...bu tempodan. yediğinin 3-5 katını yaktı...1 günde kilometrelerce yol yürüdü sabah sporları cabası...yaz günü gidiyosun bide...allah sabır versin umarım senin için herşey gönlünce olur... hayırlı teskereler sana şimdiden...
  • gözünüz aydın allah bida ayırmasın canım ya benim daha şafak 4:(((((
  • saol cnm. darısı size inş. allah kimseyi ayırmasın...
  • Amin...

95. Zh. Tug Hakkında bilgi verebilirim, yardımcı olabilirim. Sadece Gerçekten zorda olanlar için yada bilgi almak isteyenler için özellikle eken kışla konusunda yardımcı olurum.

Gerçekten ihtiyaç sahibi olanlara yardım ulaştırabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bursaprensi

Amin...

95. Zh. Tug Hakkında bilgi verebilirim, yardımcı olabilirim. Sadece Gerçekten zorda olanlar için yada bilgi almak isteyenler için özellikle eken kışla konusunda yardımcı olurum.

bilgi verirken dikkatli ol detaylı bilgi verme mümkün mertebe.Askeriyenin istihbaratı burayı sürekli takip ediyor aklında bulunsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: dannyarcher

quote:

Orijinalden alıntı: bursaprensi

Amin...

bilgi verirken dikkatli ol detaylı bilgi verme mümkün mertebe.Askeriyenin istihbaratı burayı sürekli takip ediyor aklında bulunsun

EKEN BERBAT((CEHENNEMN 7. KATI)) BAŞAR ON NUMARA KISACASI.
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.