Şimdi Ara

9400GT le gta 4'ü full ayarda oynuyorum. (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
250
Cevap
2
Favori
10.312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

bu oyun ps3 te nasil catir catir oynaniyor .

sonucta ps3 7900 GTX islem mimarisi uzerine kurulu degilmi ?

ee eee ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bluedevil86

bence sacmalamayin .

bu oyun ps3 te nasil catir catir oynaniyor .

sonucta ps3 7900 GTX islem mimarisi uzerine kurulu degilmi ?

ee eee ?

ama optımıze edılmıs 8 cekırdeklı cell ıslemcısını de unutma.

bırde ps3 6800gt ayarında gpu kullanmıyormuydu?
  • gece gece amma güldüm yaa
    en kısa zamanda bende istiyorum o karttan
  • ya baya ciddiye alan olmuş okadar kolaymı ya

ben gta 4 ü nvidia palit 9400 gt 128 bit 1gb olanında minimumda zorla 1024.768 de en çok 25 fps de oynadım

görüntüye dayanamadım 8800gt amp aldım

o kartla gta 4 den anca sanandreas grafiği alırsın sallama yeter isterse 1 tb olsun

• valla ben q9400 4 çekirdek işlemciyi 2.66 dan 3.5 e getirdim takılıyor diye.. 5850vmod var kartta.. anca akıcılığa kavuşturdum.. min 30 fps görsemde rahat oynuyorumu anca anca diyebiliyorum:D ama başka bir açıdan bakarsak bende 9400 oc ile full oynuyorum.. tek fark benimkinin işlemci olması..:D acaba oyunun 9400 ismine karşı garip(!) bi ilgisi mi var:D:D:D

ort 35-45 arası gezen fps değerlerinde fraps video çekerken 6-7 fps gibi bir performans düşüşü yapsa bile senin videodaki kadar kesinlikle olmuyor.. ve çektikten sonra video kalitesi düşürmek de takılma yaratmıyor.. sadece görüntüyü kötü yapıyor.. yani sslerin ile video aynı ayarlarda çekilmemiş.. oyunda 55 fps verse video çekerken bile senin videonun 2 katı fps verir.. senin video da fps 15 fln anca.. biraz da komplike yerde olsan ölcek:D:D

bende üşenmedim video koydum.. akıcılık açısından göstermek için.. video çekme yaparken 1-2 yerde ani fps düşüşü oldu (anlık 27 ye fln indi 1-2 noktada.. ortalama 33fps idi).. o kadarı normal frapste.. oyunda 30 un altına inmiyor hiç o şekilde.. ilk videoda görüntü ayarları var..

bu da sarhoş olduk biraz jacob ile:D:D

• quote:

Orijinalden alıntı: sahafiec

@hamamböceği
    quote:

Benimde eski bilgisayarda 4000 mx var onlada deniiym bi gta IV'ı.

sen onu bırakta sırada hangi oyun var onu söyle.
    şöyle en yüksek seviyede bir Batman testi filan Physx en high'da?

9400GT SLI modunda GTX260 da physx kartı olarak kullanılırsa çok iyi sonuçlar olacak görüyorum.

• 9400 gt gta 4 ü full ayarda açar ama sadece açar

gerisi slayt
  • quote:

Orijinalden alıntı: sendomi

anakartın sesimi kesildi o ne laanakartdan sesmi geliyor ki bu nasıl anakart,kardeş senin herşey'de bir acayip valla

Bu arkadaş yanlışlıkla transformers tan bir parçayı kullanıyor,mazallah yarın Optimus Prime a dönüşür gider.Adamın ekran kartı ilginç,anakartı ilginç xD
    Forumda zaten nvidia ve ati ın uzun zaman önce kaybettiği gpu lar mevcut,Predator dokunmuşçasına gelişmiş gpular.
    Efsanevi 9800 gt ve 5700 şimdi 9400 gt de katıldı aralarına
  • Kartım o kadar kaliteli ki tvye bağlıyayım dedim tv kabul etmedi çözünürlüğüm yüksek diye
  • Evet tvde baya eski 6-7 yıl filan olmuştur alalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamamböceği

Kartım o kadar kaliteli ki tvye bağlıyayım dedim tv kabul etmedi çözünürlüğüm yüksek diye

3 tane full hd monitör bağlamazsan ayıp olur o karta...
  • quote:

Kartım o kadar kaliteli ki tvye bağlıyayım dedim tv kabul etmedi çözünürlüğüm yüksek diye

insan yapımı mı bu kart yaw
  • quote:

Evet tvde baya eski 6-7 yıl filan olmuştur alalı.

Bence sendeki ekran kartı aşşağılamıştır televizyonu Hani senin ekran kartı bi 3-4 yıl ilerden gidio ya..
  • quote:

Orijinalden alıntı: _999_

quote:

o kadar monitör giriş yeri yok ama ben yaparım bi şekil tek girişli 3 başlı kablo yaparım
  • quote:

quote:

quote:

o kadar monitör giriş yeri yok ama ben yaparım bi şekil tek girişli 3 başlı kablo yaparım

Sen bırak kablo yapmayı falanda o kartı kopyalayıp sat

• Adamın kartı bariz farklı. Görmediniz mi sistem panelinde NVIDIA GeForca 9400 GT yazıyor.
  • quote:

quote:

quote:

helal sana . gta 5 çıkınca 9500gt alırsın onlada aynı grafik performansı bekliyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: basbayraka

quote:

quote:

quote:

helal sana . gta 5 çıkınca 9500gt alırsın onlada aynı grafik performansı bekliyoruz

Değişmem bu kartı ihanet edemem her şeyi yükselttim bi ekran kartını bıraktım.

• Yakında bu testler arasında hamamböceğininde skorlarını göreceğiz,acaba emreonal edition ı geçecek mi ?

9400GT le gta 4'ü full ayarda oynuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stradosphere -- 10 Mart 2010; 23:53:17 >
  • hamamböceği bunu geçer bu da skormu
    quote:

Orijinalden alıntı: stradosphere

Yakında bu testler arasında hamamböceğininde skorlarını göreceğiz,acaba emreonal edition ı geçecek mi ?

9400GT le gta 4'ü full ayarda oynuyorum.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.