Şimdi Ara

93/4 Kasım 2013 YEMİN EDİLDİ || ANA KONU || (116. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.360
Cevap
17
Favori
123.437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kasımda Kış Bir Başkadır
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Kasım 2014 gidiyor ,artık.Zaman geçiyor..Ben de Kasım da gideceğim soruyorum ki iyi ki Kasım da gitmişim diyen var mı ? Kasım döneminde gidenler en rahat birlik hangileri idi falan ...

Bence kasimda gitmek en mantıklısi.kişin gündüzler kisa olur zamanin nasıl geçtiğini anlamazsin.tek kış görür ceker gidersin :-D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kasim ayini gormuyoruz bile 1 kasimda yolcuyuz(3 gun mazeret izni kullanmayanlar)

• Kaldı 110. Gece 12'den sonra 109.
  • 92 bitmiyor :(

• $110 bütün izinleri kullanicam

• quote:

Orijinalden alıntı: burakbolat

$110 bütün izinleri kullanicam

Bu safaktan sonra sacmalama hocam pisman olursun

• Izne felan cikmiyorum atarsa 85

• 88

• Yaz donemi resmen yatış geciyor , eylule kadar boyle devam eder . İzin kullanmadigim icin 18 ekimde cikiyorum . Sadece eylul ayindaki kosturmacayi goruruz o kadar. Ekim ayi zaten bayram seyran :)

• Atarsa 95.
  • sadece 79

Antalyam bekle az kaldıııııııııııııııı
  • Atarsa 79

1993/4

KKTC den selam herkese

(
    kibrisda askerlik yapacaklar allah sabir versin bu arada )

• Atarsa 84

Çılgın general şoförü :)

• Bitsede gitsek artik..
  • Beyler pazar gunu tutanak yedim "sporda laubali , isteksiz ve basarisiz " olmamdan dolayi ve evrak zimmet defterine islenip tabur a gonderilirdi tabur komutanina bildirdikten sonra savunmam pazartesi aksam alindi kagida yazili bir sekilde , simdi benim icin onemli olan bu benim sivil hayatimdaki sicilime isler mi ? Islerse ne gibi sikintilar yasayabilirim , taburdaki bu ise bakan cocuga sordum bir bilgim yok ama askerlik dosyana ekleniyor bu ve kayda aliniyor bilgisayar ortaminda dediler . Safak 54

• quote:

Orijinalden alıntı: X-Slim

Beyler pazar gunu tutanak yedim "sporda laubali , isteksiz ve basarisiz " olmamdan dolayi ve evrak zimmet defterine islenip tabur a gonderilirdi tabur komutanina bildirdikten sonra savunmam pazartesi aksam alindi kagida yazili bir sekilde , simdi benim icin onemli olan bu benim sivil hayatimdaki sicilime isler mi ? Islerse ne gibi sikintilar yasayabilirim , taburdaki bu ise bakan cocuga sordum bir bilgim yok ama askerlik dosyana ekleniyor bu ve kayda aliniyor bilgisayar ortaminda dediler . Safak 54

Sivile etki etmez.
    Emre itaatsizlik sucundan mahkemeye verilirsen sivildeki siciline isler vs.
    Bunun disinda kavga , uyusturucu , firar bunun gibi suclar sivile yansir.

Bu arada cok merak ettim nerde yapiyorsun askerligi ota mota tutanak tutuolar.

Boyle yaparak sizin gozunuzu korkutmaya calisiolar haberiniz olsun.pes etmeyin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Créw

quote:

Orijinalden alıntı: X-Slim

Beyler pazar gunu tutanak yedim "sporda laubali , isteksiz ve basarisiz " olmamdan dolayi ve evrak zimmet defterine islenip tabur a gonderilirdi tabur komutanina bildirdikten sonra savunmam pazartesi aksam alindi kagida yazili bir sekilde , simdi benim icin onemli olan bu benim sivil hayatimdaki sicilime isler mi ? Islerse ne gibi sikintilar yasayabilirim , taburdaki bu ise bakan cocuga sordum bir bilgim yok ama askerlik dosyana ekleniyor bu ve kayda aliniyor bilgisayar ortaminda dediler . Safak 54

Sivile etki etmez.
    Emre itaatsizlik sucundan mahkemeye verilirsen sivildeki siciline isler vs.
    Bunun disinda kavga , uyusturucu , firar bunun gibi suclar sivile yansir.

Bu arada cok merak ettim nerde yapiyorsun askerligi ota mota tutanak tutuolar.

Boyle yaparak sizin gozunuzu korkutmaya calisiolar haberiniz olsun.pes etmeyin

Kibrista askerlik yapiyorum hocam suan boluk karakollar 50 kisiyiz toplam tutanak sayisi 100 desiginiz gibi bos seylere tutanak tutuyorlar malesef burada

• Atarsa 68.
  • Safak 51 ikinci tutanagimiz yedik iyi mi ...

• 
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.