Şimdi Ara

&&& 92---98 EFSANE TOYOTA COROLLA KLUBÜ &&& (87. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (2 Mobil) - 7 Masaüstü2 Mobil
5 sn
9.642
Cevap
53
Favori
1.198.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞIM BENDE 98 GLİ SPECİAL VAR AMA BENDE YENİ ALDIM.SATILIK DEĞİL ANLICAN AMA ALMAYI DÜŞÜNÜYORSAN GLİ SPC AL DERİM.ARABA YERİNDE DURMUYO 114 BYGR

&&& 92---98 EFSANE TOYOTA COROLLA KLUBÜ &&&
  • HASAN ABİ NERDESİN ABİ YAA.
  • Yaz geldi bağ bahçe işleri açıldı izin aldım eve gelince hiç halim kalmıyor.çok yoruluyorum birkaç gün giremeyeceğim ........Hepinizi özledim ........ En kısa zamanda tekrar buluşuruz selam ve saygılar ....
  • ARKADAŞLAR MERHABA.GEÇEN HAFTA CNR MODİFİYE FUARINA GİTTİM.ARAÇLARDAN ÇOK DİKKATİMİ ÇEKEN BAŞKA BİRŞEY VARDI GÖZLEMLEDİĞİM.FUARIN DAHA GİRİŞİNDE BELKİ 20 25 TANE HONDA MARKA ARAÇ PEŞPEŞE SIRALANMIŞLARDI VE ÇOKTA GÜZEL KEYİFLİ VAKİT GEÇİRDİKLERİNE İNANIYORUM.BU SİTEYİ AÇMAKLA GÜZEL DOSTLUK VE ARKADAŞLIKLARA VESİLE OLMUŞ OLABİLİRİM AMA SİTE KURULUMU HAKKINDA PEK BİŞEY BİLMİYORUM.UTKU KARDEŞİM AYLAR ÖNCE BU KONU BENİMDİR BEN İLGİLENECEĞİM DEMİŞTİ AMA SES SEDA YOK GİBİ.BEN İSTİYORUMKİ BELLİ BÖLGELERDE İSTANBUL İZMİR ANKARA GİBİ EFSANE KLUBÜMÜZÜ KURUP ÇOĞALARAK BÜYÜMEK.ŞU AN SADECE OKUNMA SAYISI 30 000 MAİL ATMA SATISI 2000 LERE ULAŞTI NEREDEYSE YANİ DİYECEĞİM BU SİTEDE BELKİ KAPSAMLI BİŞEYLER YAPAMADAN BU KADAR ÇOĞUNLUĞU SAĞLADIYSAK EĞER SİTEMİZİ DEVREYE SOKABİLMEKLE İNANILMAZ SONUÇLAR ALACAĞIZ.BU İŞİ CİDDİ ÜSTLENECEK Bİ ARKADAŞIM VARSA BEN DESTEĞİMİ ESİRGEMİYECEĞİM.VE DİĞER ARKADAŞLARIMINDA BU KONUDA FAZLASIYLA DUYARLI OLUP ELİNDEN GELENİ ARDINA KOYMAYACAKLARI İNANCINDAYIM..

• oncülük etmek isteyen varsa elimizden gelen desteği saplamaya çalışlırız. bunlar hepimizin efsanesi
  • kardeş hayırlı olsun kaça aldın öğrenr bilirmiyim
    quote:

Orjinalden alıntı: 98 special

ARKADAŞIM BENDE 98 GLİ SPECİAL VAR AMA BENDE YENİ ALDIM.SATILIK DEĞİL ANLICAN AMA ALMAYI DÜŞÜNÜYORSAN GLİ SPC AL DERİM.ARABA YERİNDE DURMUYO 114 BYGR

• arkadaşlar yarın izmir yolcusuyum

cerrahi müdahale ile 20lik dişim alınacak ama yarın gittiğimde mi yoksa tarihmi verilecek bilmiyorum. bakalım hayırlısı

herkese iyi akşamlar
  • 16.000ytl ye aldım
  • GEMÇİŞ OLSUN UTKUÇAY KARDEŞ.ACİL ŞİFALAR
  • 94 model corolla gliden bahsetmiştim.. 100 beygir ve kliması yok. bu sizce normal mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kadir Kaan

94 model corolla gliden bahsetmiştim.. 100 beygir ve kliması yok. bu sizce normal mi?

114hp olması lazım, ruhsata yanlış yazmışlardır, genelde olur

klima hep opsiyonel satıldı
  • kafayı yemek üzereyim. araba çok temiz almak istiyorum ama kliması yok. servisteki eleman da kliması yoksa mutlaka önden kazası vardır demişti.. klimasının olmamasının kazadan başka nedeni olamaz mı???
  • ne alakaymış yaw anlamadım
    kliması yoksa önden kazlaı
    bu arabaların 99 a kadar ki tüm modellerinde klima opsiyonel deilmi

bu arada utku geçmiş olsun
  • peki lpg varmıydı ve xei specail le farklılıkları varmı bunların
    quote:

Orjinalden alıntı: 98 special

16.000ytl ye aldım

• benim bildiğimde klima opsiyonel. servisteki acemi olmasın efsaneler konusunda
  • GLİ dahil tüm modellerde klima opsiyonel special edition hariç
  • eyvallah.. herkese teşekkür ediyorum.. yarın inşaallah ben de bir efsane sahibi oluyorum.. 94 model 110000 kmde otomatik vites tertemiz bir corolla.. 13500 YTL fiyata.. artık daha sık takılırız buralara.. vesselam...
  • hayırlısı olsun kadir kardeş. aracını alınca bi resimlerini çek siteye ekle bakalım.
  • hayırlı akşamlar benim toyotanın kilitlerini degiştirmek istiyorum. Fiyatı hakkında bilgi verirseniz sevinirim.Tüm kilit sifrelerini degiştirecegim.Arac 1997 xei corolla (Aydın)
  • gabrıela die bi amortisör markası duyan gören bilen varmı arkadaşlar......... geçen parçacıya gittim bana orjinal die onu gösterdi almadım.......başkada yokmuş.........ne bu yaw şimdi.............
  • 
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.