Şimdi Ara

92-95 Honda Civic Görüşlerinizi Bekliyorum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

20 Yaşındayım 15 bin cıvarı bir bütçem var Şahin ve Doğan almak yerine 92-95 arası Honda Civic ( EX - EL ) alayım diyorum. İlk arabam olacak en azından hidrolik direksiyon, elektrikli aynalar, klima ve sürüş keyfi bi tık yüksek olsun istiyorum tofaş serisine göre. Aracın kasası çok hoş, her şey yakışıyor acayip de sevimli :)

Daha önce kullanan abilerim varsa eğer bu otomobilinin yedek parçasını kolayca bulabilir miyiz? Çok sıkıntılı olduğu mekanik sorunları var mıdır? Parça fiyatları nasıldır mekanik olarak? Sonuçta 25 yaşında bir araba alacağız illa ki ufak tefek eksikleri değişeni boyası olacaktır cebimizi çok yakar mı.

Temiz bakacağımdan eminim ve temiz bakarsak uzun yola gittiğimde beni yolda bırakır mı?

Şimdiden değerli yorumlarınız ve görüşleriniz için teşekkür ederim.

Not : Bütçem malesef ki bu 15.500 e bile çıkamam sabit 15.000 oda zar zor :)

• Biraz geç bir cevap ama hala düşünüyorsanız bir fikir verir sanırım.

6 yıldır 94 model 1.5 el ot. kullanıcısıyım. 130 binden fazla yol yaptım. Birçok kere bir günde bin km'den fazla uzun yol yaptım. Bu modeller bakımlıysa uzun yol keyif demektir.

Parçaları ise büyük şehirlerde çok kolay bulunur ve fiyat olarak normaldir. Ufak şehirlerdeki Japoncularda ise Honda parçaları pek bulunmaz. Bu yüzen siparişle bir veya iki günde istediğiniz parçayı getirtirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.