Şimdi Ara

92/1 ASKERE GİDECEKLER (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
468
Cevap
0
Favori
41.637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dellll

yokmu başka arkadaşlar: 5'INCI P.EGT.TUG.K.LIGI/SİVAS-MERKEZ

var kardeşim bende 5'INCI P.EGT.TUG.K.LIGI/SİVAS-MERKEZ
  • Yarabbi bu günleride görmek varmış, şükürler olsun...

Has torunlar gelin dedeler sizden bilet bekler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: makovad

quote:

Orijinalden alıntı: Nick_Otin

quote:

Orijinalden alıntı: brkkkkk

aranızda 86 doğumlu yada daha büyük olan var mı?

84 lüyüm :) Okulu bırakıp tecili bozdurup uzun dönem olarak Isparta Merkez e gidiyorum :)

bende 84'lüyüm.. bilecıkteyızzz

85'liyim, okulu 4.sınıfta bırakıp tecil bozdurdum. Samsun / çavuş eğt tabur komutanlığı
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4everr

quote:

quote:

quote:

84 lüyüm :) Okulu bırakıp tecili bozdurup uzun dönem olarak Isparta Merkez e gidiyorum :)

85'liyim, okulu 4.sınıfta bırakıp tecil bozdurdum. Samsun / çavuş eğt tabur komutanlığı

okulu dördüncü sınıfta niye bıraktınız hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: ReservoirDogs

quote:

Orijinalden alıntı: 4everr

quote:

quote:

quote:

okulu dördüncü sınıfta niye bıraktınız hocam?

2006'da 2 yıllık bitirmiştim. 2.üniversiteydi okuduğum, fizik bölümü psikolojimi bozdu. okulun yarım dönem daha uzama ihtimali doğdu, bıraktım.

• quote:

Orijinalden alıntı: K-orn

Yerli Askerlik Şubesi
    TEKİRDAĞ
    Tertip Edildiğiniz Eğitim Birliği
    2'NCİ J.EĞT.TB.K.LIĞI/DEVREK/ZONGULDAK
    Celp Dönemi
    2012 ŞUBAT
    Celp Grubu
    1
    Sevk Tarihiniz
    21/02/2012

varmı zonguldak devrek çıkan arkadşlar...

turizm Jandarması olacaksın, kesinlikle meslekçi seçileyim deme, direk şırnak ve ya hakkaridesin, ben hakkari şemdinlide yaptım, meslekçi seçilip bizim oralara düşen çoktu. Meslekçi olmazsan direk Turizm Jandarma olursun, ilk etapta il jandarma komutanlıklarından birine ordan da bölük ve takım seviyesinde ki karakol komutanlıklarına dağıtım alırsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bj -- 10 Şubat 2012; 21:32:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bj

quote:

Yerli Askerlik Şubesi
    TEKİRDAĞ
    Celp Dönemi
    2012 ŞUBAT
    Celp Grubu
    1
    Sevk Tarihiniz
    21/02/2012

turizm Jandarması olacaksın, kesinlikle meslekçi seçileyim deme, direk şırnak ve ya hakkaridesin, ben hakkari şemdinlide yaptım, meslekçi seçilip bizim oralara düşen çoktu. Meslekçi olmazsan direk Turizm Jandarma olursun, ilk etapta il jandarma komutanlıklarından birine ordan da bölük ve takım seviyesinde ki karakol komutanlıklarına dağıtım alırsın.

dostum meslekçi seçilmeden kastın nedir acaba. kusura bakma askeri terim ve tanımlamaları bilmem. o yüzden soruyorum. Birde ailemizden biri albay. o benim birliğimi arayıp(zonguldak'ı) konuşmuş 1 ay orda kalıp bileciğe gidecekmişiz. 1 ay temel eğitimi alacakmışız zonguldak da. Sonra şöförlük eğitimi için bilecik söğüte gidecekmişiz. birde dediğin gibi benden 1 celp önce giden arkadaşım şuan vanda usta birliğinde. kendiside benim gibi jandarma şöföradayı olarak gitmişti... Hayırlısı bakalım. sağ salim gibip delik deşik gelmeyelimde

• quote:

Orijinalden alıntı: bluecafeblue

quote:

Orijinalden alıntı: cenkyyy

Biletimin biletleri vay be 2 sene olmus :) biter biter :)

Benmi gideyim askere yawww :D

zamanında biz evde yada yazlıkta yatarken sana ben mi yapayım,ben mi nöbet tutayım yada ben mi mıntıka yapayım dedik mi biz yatarken sen askerdin,şimdi sıra bizde hehehehe şafak 084..

Iste ben o dediklerini hic yapmadim acemu birliginde bile o sacma sapan nobetleri tutmadim yok cop nobeti yok tuslet nobeti :D cok sukur krallar gibi askerlik yPtim uzman cavuslardan bile daha rahattim :))

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bj

quote:

Yerli Askerlik Şubesi
    TEKİRDAĞ
    Celp Dönemi
    2012 ŞUBAT
    Celp Grubu
    1
    Sevk Tarihiniz
    21/02/2012

dostum meslekçi seçilmeden kastın nedir acaba. kusura bakma askeri terim ve tanımlamaları bilmem. o yüzden soruyorum. Birde ailemizden biri albay. o benim birliğimi arayıp(zonguldak'ı) konuşmuş 1 ay orda kalıp bileciğe gidecekmişiz. 1 ay temel eğitimi alacakmışız zonguldak da. Sonra şöförlük eğitimi için bilecik söğüte gidecekmişiz. birde dediğin gibi benden 1 celp önce giden arkadaşım şuan vanda usta birliğinde. kendiside benim gibi jandarma şöföradayı olarak gitmişti... Hayırlısı bakalım. sağ salim gibip delik deşik gelmeyelimde

şimdi şöyle özetleyim,
    bildiğim kadarı ile bütün jandarma eğitim birlikleri / bölükleri belli bir sayıda askeri 55 günlük temel askeri ve içgüvenlik eğitimi verdikten sonra Bilecik /Söğüt Ulaştırma okuluna gönderir orada ki 20 günlük eğitimden sonra Türkiye'nin herhangi bir yerine düşme şansın olabilir, Bilecik Söğüt'te bildiğim kadarı ile 4 bölük var ama hangi bölükler nereye dağıtım yapıyor bilemiyorum.

benim belirttiğim yere gelecek olursak zorla kimse kimseyi aseriyede şöför yapmaz, şöförlüğüm yok dersin ehliyetim yok dersin olur biter, yani 55 gün değilde 75 gün Zonguldak Ereğli'de kalır Asaiş Jandarma Eri olarak dağıtım olursun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bj -- 10 Şubat 2012; 23:39:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Sahinx80

quote:

Orijinalden alıntı: dellll

yokmu başka arkadaşlar: 5'INCI P.EGT.TUG.K.LIGI/SİVAS-MERKEZ

var kardeşim bende 5'INCI P.EGT.TUG.K.LIGI/SİVAS-MERKEZ

nerden geliyosun kardeşim
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrahgs_1

ZH.BRL.OK.VE EGT.TÜM.K.LIGI/ETIMESGUT varsa bi sohbet edelim.. fikir alış verişi iyidir..

emrah aynı yerdeyiz msn falan nasıl bırakırım sana
  • 121'İNCİ J.EĞT.A.K.LIĞI/SERİNYOL/HATAY 92/1 gün sayıyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkan8989

quote:

Orijinalden alıntı: emrahgs_1

ZH.BRL.OK.VE EGT.TÜM.K.LIGI/ETIMESGUT varsa bi sohbet edelim.. fikir alış verişi iyidir..

emrah aynı yerdeyiz msn falan nasıl bırakırım sana

özel mesaj attım,
  • ZH.BRL.OK.VE EGT.TÜM.K.LIGI/ETIMESGUT düşen varsa özel mesajla ulaşabilir istanbulda ikamet ediyorum
  • sevk kağıdımı almış bulunmaktayım

1. DENİZ ER EĞİTİM TABUR KOMUTANLIĞI POLİGON/KONAK/İZMİR
    MUV.SINIFI: YÜZER BİRLİKLER
  • gelin artık torunlarr
  • Beyler ben 92/2 askere gideceğim ancak sulus falan nasıl oluyor ? yani fatih askerlik şubesine mi gidip alacağım? Birde ne zaman açıklanır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakamoz88

quote:

Orijinalden alıntı: bowers wilkins

quote:

Orijinalden alıntı: yakamoz88

ulan koca forumda 1 tane denizci yok mu ya bugün şubemi aradım İzmir / Konak denizcisin dedi memur yarın pttden edevlet şifresi alıp detaylı bilgiye bakacam netten

po**** düşmüşündür

sen de poligonda yapmışsın heralde acemiliği bilgilendirir misin biraz ben de ist/ataşehirdenim yer hakkında yanımıza almamız gerekenler hakkında bilgilendirirsen çok makbule geçer başka da denizci bulamadım zaten

yanına çok bişey alma küçük spor çantasına bir kaç şahsi eşyanı koy orda öküz gibi bavul veriyolar içinde her şey mevcut yer genel olarak güzel acemiliği orda yaptım ordanda izmir uzunada sosyal tesislere düştüm ordan zaten ya uzunada ya izmir foça yada kocaeli istanbula veriyor konak dediğine bakma merkezde değil ara sokakta bir yerde hadi sana iyi teskereler şimdiden dostum

• beyler Zonduldak / Devrek yok galiba. Sanırım tek gidicem oraya Konuda herkes eşleşti. bir ben kaldım yokmu devrek yolcusu benim gibi.
  • arkasdalar sevk tarıhı 21 yazıyor teslım tarıhı 23 yazıyor 1 gun yol vermısler ben ne zaman bırlıgımde olmam gerekıyor..
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.