Şimdi Ara

9000 tl telefon önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar yıllardır s7 edge kullanıyordum geçen gün rahmetli oldu bende yeni telefon almaya karar kıldım bütçem 9000 tl 10.000 tlye de çıkabilirim önce poco x4 pro düşündüm işlemciyi görünce vazgeçtim galaxy s21 fe alayım dedim şarj ile ilgili çok şikayet var baya kararsız kaldım günlük kullanacağım ve oynadığım oyunlar yüksek sistem isteyen oyunlar değil basit oyunlar önerebileceğiniz başka telefonlar var mı xiaomi vs birde x4 pro alsam beni kaç yıl götürür günlük kullanımda engelli olduğum için fazla dışarı çıkamıyorum yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

• x4 pro iyi bir cihaz değil,bence o potaya hiç girme.Bu kadar para vericeksen eğer samsung dışına pek çıkma derim,bu doğrultuda da s21 öneriyorum fakat ben illa xiaomi deneyimlemek istiyorum diyosanda 11T'ye bir göz atabilirsin fena durmuyor,en azından üst markayı almış olursun.

• DJ Ten kullanıcısına yanıt

Bende 11t de karar kıldım s21 de haddinden fazla ısınma ve çabuk şarj bitme şikayetleri var yani azımsanmayacak kadar çok şikayet.

• Kardeşim Oppo Reno 6 modeli var güzel modeldir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Enes6172 kullanıcısına yanıt

Ona da bakayım kardeşim aslında samsung s21 fe alacaktım ama ısınma ve şarj ile ilgili o kadar şikayet var ki azımsanmyacak kadar değil bende açıkcası bu kadar şikayet gördükten sonra vazgeçtim sonuçta para kolay kazanılmıyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.