Şimdi Ara

90 lvl Jinno Karekter Satılık..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
2.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Charecter: Bedensel Savaşçı
    Level : 90 (+2) 1 gunde 92 olabilecek yüzükleri mevcut.
    Özellikler: Full charecter (itemli yada itemsiz)

Ciddi alıcılar Arasın...

Not: fiyatı Uygundur..

İletişim adresi : 05353736609 , nsnx@live.com

• Özür dilerim yanlış yere Açıldı galiba.. Silebilirsiniz
  • 90dan 92 bir günde . Alesta .

cengizhan3
    deren33 hangisi

Ben inanmadım inanan varmı
  • 1 günde 90 dan 92 ha ?
  • 1 günde 65 den 66 olamazsın
  • o exp yuzugu ile 91+92 1 günde istersen exp bonusla donan bir de sevgi bilezigi al envantere yine olmaz

1 günde 1.5 -2 mia exp kasabilecek bir char imkansız...
  • arkadaş galiba bizim pwplerden birini söylüyo onlarında türkçe yamalarında alestada gözüküosun
  • şaka maka mı bu ya
  • Yorumlarınız ilgilenmiyoruz anlamina geliyor sanirim. Telefon biraktim ilgilenen arkdaslar için.
  • İnanmamızı istiyorsan ss koy
  • Inanilmayacak bir durum göremiyorum. Alıcı zaten arıyor yada arayacak (ödemelide olabilir sorun degil.) istanbulda olmasi kosulunu zaten belirttim yüz yüze olması için. SS'e yada Video ya gerek yok , ilgilenenler bizzat görecekler zaten.
  • Satış yapman için ilk önce kanıt göstermen lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ¿Nakamura¿

Satış yapman için ilk önce kanıt göstermen lazım

bencede koyda görelim 2 günde 92 lwl olacak çarını ve bissürü exp yüzüklerini
  • Oruç vurmuş
  • kardeşlerim kasmayı bilene bir günde 90 dan 92 olunur 85 liklerden düşen tecrübe yüzükleri ep ile alınan tecrübe yüzüğünden expinize daha fazla exp katar lütfen dalga geçmeyelim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muzo999

kardeşlerim kasmayı bilene bir günde 90 dan 92 olunur 85 liklerden düşen tecrübe yüzükleri ep ile alınan tecrübe yüzüğünden expinize daha fazla exp katar lütfen dalga geçmeyelim..

%500 exp mi getiriyo yüzükleri tıklasan..ayrıca 3 5 yüzük tıklayınca 3 5 kat exp gelmz
  • char satışı yapanlar chardan bikaç ss göstermek zorunda
  • quote:

kardeşlerim kasmayı bilene bir günde 90 dan 92 olunur 85 liklerden düşen tecrübe yüzükleri ep ile alınan tecrübe yüzüğünden expinize daha fazla exp katar lütfen dalga geçmeyelim..

Daha fazla exp mi katar ? Sen metin2 oynadıgından emin misin burası metin2 bölümü
  • quote:

90 level adam zaten kasmayı senden iyi bilir... 90 dan 92 olmak icin 1 gün degil en az 1 ay gereklidir.. bu kadar kolay olsaydı level atlamak herkes +90 olurdu..

bence bu adamlar level atlayınca kurban kesiyolardır
  • quote:

sence biz bilmiyoruz bunları di mi?
    exp yuzugu 90 lık metinden de düşer hatta daha sık düşer

ayrıca exp bonuslu itemler ve sevgi bilezigide var

bunları üst üste koy çarp yinede 24 saat non-stop kassan 91 olamazsın
    kızıldaki en yuksek lvl lı yaratık 82 lvl ile kırmızı kötü ağactır bu slotlarda sen 82 lvl i gecmeye basladıkça düşen oranda exp verir

istersen 90 lvl da ne olacağını 1 günde 90 olup deneyebilirsin kolay ya
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.