Şimdi Ara

9 SUBAT 2013 DH SAAT BULUSMASI (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
2
Favori
2.834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Soldan sağa Burbank,BMW528,polemik,Hasan abi,eddy
  • Öncelikle Hasan abi'ye (hozburun) çok teşekkürler. Sağolsun gerek hediyeleriyle, gerek hesabı ödettirmemesiyle çok mahcup etti bizi üstelik ilk kez hint yemeği de yemiş oldum sayesinde

BMW 528'le, Burbank'la ve Polemik'le de kişisel olarak tanışmak büyük keyifti benim için.

Özetle; Deniz manzarasına karşı çok güzel bir mekanda, çok leziz tatlar eşliğinde, çok hoş sohbet ettik. Katılan herkese teşekkür ederim. Muhakkak İzmir'e de bekliyorum...

hozburun'a not: Hasan abi bizim 2,5 yaşındaki yeğen için de abim hep sizden alıyormuş çorapları, kalitesinden çok memnunlarmış, ciddiyim

• serkanky, tahminler ehh işte... ;)

eddy, ne demek, keyfti dostum yeğenin çoraplar güzel tesadüf olmuş :) Güle giysin ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hozburun

serkanky, tahminler ehh işte... ;)

eddy, ne demek, keyfti dostum yeğenin çoraplar güzel tesadüf olmuş :) Güle giysin ;)

Kaç tane tutturdum Hasan Abi :)

Burbank, BMW528, Hasan Abi, Eddy,polemik bu sefer oldu sanırım
  • Bendeki fotograflari yukleyecektim ama tuhaf bir sekilde telefondan girebilmeme rahmem pcden giremiyorum saatler bolumune

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamamdır düzeldi

Bunlar burbank desteğinden önceki kareler;

9 SUBAT 2013 DH SAAT BULUSMASI

hozburun "eveeet bu gerçekten güzelmiş"

hozburun "40 bin frank ney ya"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eddy -- 10 Şubat 2013; 3:00:43 >

• maşallah masada servet yatıyo:)
    benim tahminim şu şekilde
    burbank-eddy-polemik-hozburun-BMW528, ödülü kazandık mı hasan abi
  • Hasan abi o katalog ne kataloğu gözlerin parlamış velhasıl çok güzel bir buluşma olmuş fotolar için teşekkürler hepiniz pırlanta gibisiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Süper bir buluşma olmuş , saatlerde süper görünüyor :) Darısı izmirin başına

Bende tahminimi yapayım Burbank , Eddy, Seyit abi , Hasan abi , Polemik.
  • Katalog Rolex kataloğu ;)

Dictator 5 te 5 bildin :) buyuk odul senin ;) ama tum tahminde bulunan arkadaşlara da mansiyon var ;) hadi iyisiniz :D

• quote:

Katalog Rolex kataloğu ;)

Dictator 5 te 5 bildin :) buyuk odul senin ;) ama tum tahminde bulunan arkadaşlara da mansiyon var ;) hadi iyisiniz :D

O zaman orta vadede bir rolex paylaşmanı bekliyoruz hasan abi
  • Fotoğraflar süper çıkmış. Masa aynı masa, hatta benim geçen sefer oturduğum köşede BMW528 oturmuş. En kral köşedir orası, ballı çayı ben de oraya koymuştum, mermerin üstüne. Eddy'nin saatler dikkatimi çekti, ama Omega'yı keşke ayrı bir pozda göreydik..
    Her ne kadar katılamasam da aklım oradaydı, benim geniş ailem de sizleri selamlar dostlarım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Can-KSK -- 11 Şubat 2013; 13:21:37 >

• Herkeze iyi pazarlar.Buluşmadan sonra anneme geçtim hanım memlekette O yüzden nete anca bakabiliyorum kusura bakmayınız.

Buluşma gerçekten çok güseldi.Beyefendi ve bilgili insanlar ile tanışma fırsatı buldum .Hasan abinin güleryüzü ve misafirperverligine ve hediyelerine şapka çıkardık Sayasinde Hint
    mutfagını gördük gerçekten güsel tavsiye ederim Saatleri döktüler masaya bir anda masa doldu Barbaros adlı sefin bile gözleri döndü masadakileri görünce

Mekan güsel gerçekten sohbetimizde güseldi.İlk defa Rolex gördüm koluma taktım tsk ederim Polemik Gerçekten nedir bu saat diye merak ederdim ama yakından görünce turuncu şimşegin kayısını izlerken acaba temiz 2.el Rolex Milgauss alsammı diye düşünmedim degil hani Gerçekten hoş ve farklı bir saat.MrCEO anladım şimdi senedeki Milgauss sevdasını Yalnız Frankları ve 1FR=xTL ederini ögrenince başka bahara diye erteledik belki son altın vurus diye ileride Rolex ile nokta koyarız

Hakkını yememek lasım Eddy'deki Omega çok hoş zarif bir saat oda yapıldıgı yıl düşünülrse çok gusel bir saat

Burbank tam supriz oldu çantadan bir cıkardı saatleri her yer doldu Burbank feci Swach kolleksiyoncusu Beraber vapur ile geri dönerken çayımızı içtik sobhet ettik hoş keyifli bir abimiz.

Hasan abinin kolleksiyonuna sözümüz yok sayesinde birbirinde farklı seçenekde ve kasa ebatlarında saatleri canlı görme ve bilegimizde tanıma fırsatı oldu şunu anladım bir saat heleki kaliteli bir saat bilekte görmek,canlı görmek ve resimde görmek arasında acayip fark var

Hasan abinin orta uzun vade hedefleri büyüdü Steinhart ve Rolex

Can-KSK gerçekten en kral yer o köşe yalnız hava rüzgarlımı neydi bir yerlerim tutuldu cam önünde O kadar yogunlaşmısızki kalkarken her yerim tutulmuş sanki

Başta Hasan abi diger tüm arkadaşları tanıdıgıma çok memnun oldum Pırlanta gibi insanlar sizde acele edin bir sonraki buluşmayı kaçırmayın

Bir dahakine inşaallah daha geniş katılım yaparız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BMW 528 -- 10 Şubat 2013; 15:09:31 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: NightHawk.

İlk tahmin benden gelsin o zaman Soldan sağa sayıyorum;

Burbank , Eddy , Polemik , Hasan abi ve BMW 528 .. Bakalım kaç doğru

Otur, SIFIR

sıradaki tahmini alalım... ;)

Abi resmen harcamışsın beni , 3 tane bilmişim işte.
    İşin esprisi bir tarafa, sizleri gördüğüme sevindim, Hasan abiyle daha önce tanışma fırsatım olmuştu ; sizleri görmüş oldum. Umarım bir sonraki buluşmada ben de olabilirim, Saygılarımla

• :) sen benim yüzümü gormustun yasamana izin veremezdim :D : D :D

• Yazmaya fırsatım olmadı, nihayet tableti elime aldım.

Çok fazla söylenecek bir şey yok aslında. Hasan Ağabey yine beni mahcup etti, super Hint yemekleri ve artık geleneksel hale gelen sürpriz için çok teşekkürler.

Ali Ağabey ve Erdem ile tanışmak çok güzeldi. Arayı açmadan yine görüşürüz umarım.

Sertaç Ağabey ile de yazdan beri görüşememiştik, çok iyi oldu.

Herkese teşekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fotoğraflardan bile belli oluyor nasıl koyu bir sohbetin hasıl olduğu. :) Güzel vakit geçirmişsiniz. Fotoğraflar da zaten herkesin merak ettiği kısımdı sanırım. Bunca zamandır adı geçiyor birçok modelin. Çoğunu ilk defa amatör fotoğraflarda gördüm şahsen. Kataloglarda falan görmek bir yere kadar. Yalnız belli başlı modellerin tek başlarına çekilmiş halleri varsa, onları görmek daha güzel olur. Varsa bekliyorum abiler. :)
  • İlk önce ben geldim. Tam çıkmak üzereyken arkadaşlar geldi.

Buluşma yeri otantik hoş bir yer. Hozburun saatlerde olduğu gibi mekanlarda da zevkliymiş.

Buluşmada sürprizler en çok ta benim için oldu.

Not: Bu arada herkes tahminlerinde istisnasız beni bilmiş. Meşhur olmuşum da haberim yok.
  • quote:

Hasan abi, senin **** deki Ali abinin akrabası olma ihtimalin var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: muharrem.05

quote:

Hasan abi, senin **** deki Ali abinin akrabası olma ihtimalin var mı?

Merhaba , Ali isminde akrabam var ama senin tanidigin Ali midir bilmem ?, diger detaylar pm at istersen ;)

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.