Şimdi Ara

9.sınıfta ki kızla nasıl yakınlaşabilirim (10 a gidiyorum ) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
135
Cevap
0
Favori
2.960
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: TechR

quote:

Orijinalden alıntı: The Arc Reactor

Birincisi senin kadar saygılı kişi az gördüm tebrik ederim.2.si bence şansın var çünkü o sınıftai kızlar genelde üst sınıflardan hoşlanırlar.0 tecrübem olduğu için tecrübe veremeyeceğim ama başarabilirsin bence

Öncelikle teşekkür ederim.kız başkalarına yazılıyor işte gözüne kestirmiş birilerini okulun sigaracı kavgacı tiplerine yazılıyor büyük ihtimal olmayacak uğraşmıcam.Belki 1-2 ay sonra tecrübe olsun diye uğraşırım.

Öyle tiplere yazıyorsa boşver bence.Hem o tiplerde kıza karşı boş değilse başına bela alırsın dikkat et.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fahrenayk

quote:

Orijinalden alıntı: cakepie

quote:

Orijinalden alıntı: Fahrenayk

quote:

Orijinalden alıntı: cakepie

selamün aleyküm kardeş kantin nerede de aslına gelirsek 9lar 11den altına bakmıyor biraz zorlamalısın

Ordan yukarıda 1sınıf var

anlamadım dediğini

Diyorum ki 9la 10 la olmayıp 11 le olacaksa lan kafam karıştı ne yazmışım pardon.

Kızların beyni saçam bir şekilde çalışıyopr güç peşinde çoğu güçlü olan erkeği istiyorlar bunu unutma zaten 11lerin amacını herkes biliyor :D zorla çıkarsın belli olmaz

• 2000

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Up

• Bunun icin donanimhaberde konu actigini soyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Parashout -- 26 Eylül 2014; 0:04:17 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Up

• Utangaçsan hiç şansın yok.

• 99 lu ile 2000 linin aski o ne la ben 2000 senesinde cem yilmazin milenyum komedyasini izliyordum.tabi forumda kimse kalmaz herkes is guc sahibi oldu bende oldum ama arada yaziyoz iste

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • o senle yakınlaşsın kank
  • Kız arkadaşın eski çıktığıymış.Tecrübe olsun yinede yakınlaşmaya çalışıcam.Ne yapmalıyım ?

• Up

• quote:

Orijinalden alıntı: TechR

Up

hocam noldu bu iş?
  • 1-İsmini bir şekilde bul
    2-Faceden yada Twitterdan ekle
    3-Merhaba aynı okuldayız şu sınıftayım tanışabilirmiyiz de
    4-Kabul ederse :
    a- Öğretmenlerden vs konular aç kızın sana ısınmasını sağla ama bu mesaj işini cuma günü akşamı yapki 3 gün konuş ve kızı tanı ondan sonra pazartesi okul girişinde kızı tek bulunca yanına git günaydın nasılsın de ilk ders ne vs az konuş sınıfına çekil öğle arasında tenefüslerde kantinde denk geldikçe ufak ufak sohbetler et. Büyük ihtimal sınav haftasındasınızdır sınav çıkışlarında kızı bu sınavın nasıl geçti falan de. 1 hafta kızı gözlemle fakat sakın hoşlandığını belli etme.(Bu tanımayı kabul ederse yapcağın şeyler)
    b-Eğer tanışmayı kabul etmezse sakın üstüne gitme mesajdan sonra aradan bir hafta geçsin. Kızı okulda takip et sürekli yakın dur gözlerinin içine bak kıza sinyali ver sonra kızı tek bulduğun zaman yanına git ve merhaba ismim x hangi sınıftasın de sonra ismini sor eğer kız yanaşmassa hiç uzatma yoluna devam et ve bu kızı unut.

Bunları tüm tecrübelerime dayanarak söyledim aklında kalan şeyi sorabilirsin çünkü aynı olayı bende yaşadım.

• Ona Petito al, aşık olur
  • Oooh 11 ler de gelir şimdi buraya

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.