Şimdi Ara

9.sınıfta ki kızla nasıl yakınlaşabilirim (10 a gidiyorum )

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
136
Cevap
0
Favori
2.953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Direkt konuya giricem ben 10 a gidiyorum 9 larda bi kız var uzun boylu çok aşırı güzel değil ama benim çok hoşuma gitti.Ağzım aşırı laf yapmaz utangaç biriyim ama tanıştıktan sonra konuşabilirim direkt gidip yanına konuşamam.Kız beni tanımıyor büyük ihtimalle.Gerekirse arkadaşlarımı devreye sokar kızla çıkarım ama kızı tam tanımıyorum aynı yerde oturuyoz sonradan gelmiş falan işte.arkadaşlarla ısmarlama ilişki istemiyorum kızında bana karşı bişeyler hissetmesini istiyorum nasıl yaklaşmalıyım neler yapmalıyım abilerim ? Ya doğru düzgün bi ilişki istiyorum çok kızla çıkmadım ama reddettim çok kişiyi.Genelde ilişkilerden kaçınırım sonradan başa bela oluyorlar anlayacağınız çok tecrübeli de değilim.Çıktık atıyorum neler yapıcaz okulda ? Okuldan sonra cafeye falan götürebilirim.Tek gezmiyor ki kızda daha 9.sınıf alışma durumları okula.ve bi arkadaşta yanından geçerken bi çocuk için çok yakışıklı demiş 9 a giden bi çocuğa buda beni üzdü açıkçası.Sınıfla dalga geçin ama arayada düzgün bişeyler yazın lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TechR -- 23 Eylül 2014; 22:17:07 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Okumadım ama o kız yollu

• 99 lu

edit: 99lular eksilemis hemen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PORTOSS. -- 22 Eylül 2014; 21:38:00 >
  • Cafeye gidin sonra çıkar vur masaya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PORTOSS.

99 lu

Saygısızlık yapmadım olayı anlattım sadece.Trolleyebilirsiniz ama araya da okumaya değer bişeylerde yazın

• Ayni yerde oturuyorsaniz asonsor geldiginde cikalimmi de kizin gozlerine bakarak red alirsan uff slk asonsor demistim dersin :D

• araya arkadas sokmadan o is yas olur soyleyim ben sana agzin da pek laf yapmiyormus araya kiz arkadaslarindan birini sok

• Moralini bozmak gibi olmasın ama o kız sana kolay kolay bakmaz çünkü o şuan eski okulundan vs. olan kankaları ile takılıyordur ve okuldaki yan sınıfta olan berkecan çok yakışıklı yhaa .s .s diyorlardır bu yüzden o kızla muhabbet açman zor tecrübe ile konuşuyorum aynı yaştayız ama iyi bir yönden dikkat çekersen belki şansın olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nape

araya arkadas sokmadan o is yas olur soyleyim ben sana agzin da pek laf yapmiyormus araya kiz arkadaslarindan birini sok

Durduk yere gidip konuşamam ama tanıştıktan sonra konuşurum rahat bi şekilde.Zaman geçirdikçe alışırım.Arkadaş olunca arada kız öylesine çıkar yada hiç çıkmaz.Fb twitter falanda kullanmıyorum.Baktım kızda çok aktif kullanan biri değil 4-5 fotoğraf koymuş bu kadar.Zamana mı bırakayım daha 1 hafta oldu gördükçe birbirimizi belki olaylar gelişir gibi geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cod-Gaz

Moralini bozmak gibi olmasın ama o kız sana kolay kolay bakmaz çünkü o şuan eski okulundan vs. olan kankaları ile takılıyordur ve okuldaki yan sınıfta olan berkecan çok yakışıklı yhaa .s .s diyorlardır bu yüzden o kızla muhabbet açman zor tecrübe ile konuşuyorum aynı yaştayız ama iyi bir yönden dikkat çekersen belki şansın olur

Kıza aşık falan olmadım ufak bi hoşlanma bunun farkındayım.9.sınıfların hepsi kısa boylu ve çok iyi değil tipleri.geçen sene ki kişilerin tipi iyi olmasına rağmen kızlar üst sınıflara ilgi duyuyorlardı.Bu sene 9.sınıftan 1-2 kişi var sivrilen diğerleri çok kötü.gerçi daha 1 hafta oldu biz daha sınıfımızı 1 ayda tanıdık üst sınıfları ikinci dönem tanımaya başlamıştık.biraz daha beklemeyi düşünüyorum şimdilik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TechR -- 22 Eylül 2014; 21:48:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmb.3434

quote:

Moralini bozmak gibi olmasın ama o kız sana kolay kolay bakmaz çünkü o şuan eski okulundan vs. olan kankaları ile takılıyordur ve okuldaki yan sınıfta olan berkecan çok yakışıklı yhaa .s .s diyorlardır bu yüzden o kızla muhabbet açman zor tecrübe ile konuşuyorum aynı yaştayız ama iyi bir yönden dikkat çekersen belki şansın olur

Kıza aşık falan olmadım ufak bi hoşlanma bunun farkındayım.9.sınıfların hepsi kısa boylu ve çok iyi değil tipleri.benim boy 1.76 civarı kızda 1.73 falan vardır uzun boylu.Kendimden biliyorum geçen sene ki kişilerin tipi iyi olmasına rağmen kızlar üst sınıflara ilgi duyuyorlardı.Bu sene 9.sınıftan 1-2 kişi var sivrilen diğerleri çok kötü.gerçi daha 1 hafta oldu biz daha sınıfımızı 1 ayda tanıdık üst sınıfları ikinci dönem tanımaya başlamıştık.biraz daha beklemeyi düşünüyorum şimdilik

ama bi avantajın var kızlar üst sınıflardan olan erkeklerle çıkmayı ister bunu iyi kullan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Buse Biebs

yaw hehe

Busenin-Justini

Ahahahahahaha milenyum un neyi oluyorsun

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mmb.3434

quote:

Kıza aşık falan olmadım ufak bi hoşlanma bunun farkındayım.9.sınıfların hepsi kısa boylu ve çok iyi değil tipleri.benim boy 1.76 civarı kızda 1.73 falan vardır uzun boylu.Kendimden biliyorum geçen sene ki kişilerin tipi iyi olmasına rağmen kızlar üst sınıflara ilgi duyuyorlardı.Bu sene 9.sınıftan 1-2 kişi var sivrilen diğerleri çok kötü.gerçi daha 1 hafta oldu biz daha sınıfımızı 1 ayda tanıdık üst sınıfları ikinci dönem tanımaya başlamıştık.biraz daha beklemeyi düşünüyorum şimdilik

ama bi avantajın var kızlar üst sınıflardan olan erkeklerle çıkmayı ister bunu iyi kullan

Korktuğum konularda yaşıtlarımdan tipi benden daha iyi bi kaç kişi var ağzı laf yapanda var.Kız onlara bakar diye korkuyorum.Ve red yersem rezil olma durumu da var.baştan konuşmaya mı başlasam.Zamana bırakırsam diğerlerine bakar diye düşünüyorum.Tipim ortadan biraz yüksek gibi.Benden daha iyi olanlarda var bu korkutuyor beni.

• Up

• up
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Lily Allen

quote:

yaw hehe

Busenin-Justini

Ahahahahahaha milenyum un neyi oluyorsun

reelde arkadaşım

Peki

• Kız tumblr kullanıyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: PORTOSS.

99 lu

edit: 99lular eksilemis hemen

Beni de hep eksiliyolar alis bunlara

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kantinden bi nescafe al ikram et beraber içerken okul nasil alisabildin mi vs yap sonrasi gelir kendiliginden

• Kardeşim o kıza şimşek bile çakmış ama yinede sen bilirsin
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.