Şimdi Ara

9.sınıf öğrencisi için YGS kitap tavsiyeleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, 9.sınıftayım Fen Lisesi öğrencisiyim ve FM giricem büyük ihtimalle. LYS için aşırı erken olduğunu düşünüyorum o yüzden YGs çalışmaya karar verdim yazın. Sizce de erken mi?
    Ayrıca YGS için tavsiye ettiğiniz orta-zor ya da zor ve üstü kitap tavsiyeleriniz neler çözümlere ulaşabileceğim?
    Birey - Karekök ilgimi çekti ayrıca KAF deniyor fakat tam olarak anlayamadım onu. Sizin tavsiye ettiğiniz kaynaklar neler ve internet üzerinde takip edebileceğim ücretli/ücretsiz hocalar var mı? Necdet kirpi ve Behzat rasuli yi gördüm fakat izlemedim onlar nasıldır ve başka tavsiyeleriniz var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Evladim erken bunlar icin 10. Sinifin yazinda baslarsin

• Gec kalmissin. Sbs ile beraber halletmen lazımdı ygs'yi. Mezun h.o

• Ygs zaten 9 10 konuları

Ondan direkt ygs çalışmayın değmez

9,10 için zor kaynaklar alın

Mat ego için

Birey b

Birey c alın

Bir de zaten şuan dokuz konularını mükemmel öğrenmeden leş ygs çalışabilir misin ki

Ben çalışamazdım

İnekleyeceksen ygs gereksiz olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geç kalmışsın şimdiden Tusa başlaman lazımdı
  • İneklemeye çalışma test çözme profesörü olursun anca sistemi boşuna kötülemiyorlar

Gir bir klübe bilim spor sanat faliyetlere katıl yoksa sen düzenle

Okul takımına girmeye çalış bir sporda

İlla ineklicem diyorsan olimpiyatlara katıl

Fizikte robotik yarışmaları var onlara başvur

Benden bu kadar sonra mezun olursun aslında hiçbir şey bilmediğini öğrenirsin böyle en azından hayata yönelik adımlar atmış olursun

• newweapon32 kullanıcısına yanıt
    DI , MUN etkinliklerinde ve birçok etkinlikte gitar olaun tenis olsun yer alıyorum zaten fakat yazın aşırı boş geçsin istemem. Günde 3 saat çalışabilirim. Bana fazla katkısı olmayan etkinlikleri yaparken zevk almıyorum. Mesela fazla yüzmek yazın bence zaman kaybıdır. Şimdi tavsiyeleriniz varsa hazırım.

• Ygsyi boşver olimpiyatlara hazırlan tabi bi hocanla falan görüşsen iyu olur. Hem ygs hem lys icin iyi bir yatirım olur ayrıca

• Burayı yavaşça terket

Kusura bakmada bana yapmacık geldin çok yüzmek zaman kaybı olur ne bende ankara fendeyim ama senin gibi triplere girmiyorum. Diyeceğim odur ki hava atmaya geldiğin çok belli.o kadar sosyalsen zaten fen liselide olsan yazın ders calismazsin projeyle uğraşırsin. Kendimden biliyorum tubitak projem için 1 dönem derslere girmemiştim.

Ama illaki diyorsun BUNLAR ZAMAN KAYBI o zaman sistemin kölesi olup şimdiden ygs LYS calisirsin.

Zaten sosyal aktiviteyi zaman kaybı olarak gören Olimpiyat calismasida yapmaz zannimca.
    Çünkü Olimpiyat calismalarinda mayısta sınava girdikten sonra 1 1 buçuk ay bırakılır her şey yapılır sosyal adına amaç o dersi özlemektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi halilim123 -- 28 Mayıs 2017; 16:13:23 >
  • Ya sabıır

• halilim123 kullanıcısına yanıt
    hocam cümlemi tekrar okudum ve haklısınız düzgün aktaramamışum kafamdakileri demek istediğim kesinlikle öyle birşey değildi sadece çalışmalı mıyım hafiftwn diye sormak istemiştim fakat kimseden ciddi cevap gelmedi :). Trip atmak gibi bir amacım kesinlikle yoktu kusura bakmayın. Arkadaşlarla vakit geçirmeyi, oyun oynamayı sostal aktiviteleri elbette severim. Demek istediğim örneğin yüzmek gibi bireysel ve uzun süre yapılan etkinliklerden kısarak çalışmaya planlıyordum. Tam net açıklayamadım özür dilerim. Kaçıncı sınıfsınız hangi olimpiyattasınız?

• Fen liseliyim bende hic calismadim 9 10 11 pisman degilim bidaha olsa bidaha calismam istegim hedeflerime ulasiyorum sıkıntı yok yani kasmana gerek yok olimpiyat falan yap ama bende yapmistim 9da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadmetin001 -- 29 Mayıs 2017; 19:39:22 >
  • 9.sınıfı tekrar et 10.sınıfın tatilinde ise 9 ve 10u tekrar edersin 11e geçince arada ygs çalışırsın

• MagniBlue M kullanıcısına yanıt
    11.sinif

Biyoloji

Bide ortaokulda matematik

• Allah sukur bunuda gorduk

• Apotemi aliyosun denemelerini bakip bakip kapatiyosun zamani gelince cözersin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.