Şimdi Ara

silinsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hanımneder -- 4 Mart 2023; 22:57:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Faturalı hat pişmanlıktır!!!

@Geçmiş olsun...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turkcell sinir hastası olmak için en büyük etkendir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lene

Faturalı hat pişmanlıktır!!!

@Geçmiş olsun...

12 lirayı nasıl geri alabiliriz

• quote:

Orijinalden alıntı: Noxco

Turkcell sinir hastası olmak için en büyük etkendir.

Eskiden böyl değildi, yeni yeni böyle başladı.

• quote:

Orijinalden alıntı: orhunn

geri vereceklerini sanmam, siz gene iyi kurtarmışşsınız 300-500 tl aşım yapanlar bile oluyor.

39 tl’ye TT’ye geçerim 10 GB hem de taahhütsüz

Çakallar Mayıs’ta arayınca görecekler

• Turkcell faturasız kazık olması dışında böyle şoklar yaşatmıyor,mümkünse Turkcelli faturanız kullanın.

• quote:

Orijinalden alıntı: kty28

Turkcell faturasız kazık olması dışında böyle şoklar yaşatmıyor,mümkünse Turkcelli faturanız kullanın.

aynen. 3 gbli faturali pakete 45 tl vermektense asim korkusu yasamaktansa faturasiz daha iyi. verdikleri hediyeler yetiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: kty28

Turkcell faturasız kazık olması dışında böyle şoklar yaşatmıyor,mümkünse Turkcelli faturanız kullanın.

Sırf böyle sinir bozan durumlarla karşılaşmamak için faturasız hat kullanıyorum yıllardır. Örnekleri hatırlatmanız iyi oluyor faturalı hatta geçmeye kalkmayalım. TL bile bırakmak istemiyorum paket tanımlanınca. ya facetime yurtdışına etkinleştirme mesajı atıyor. ya biyere abone oluyon internette gezerken yanlışlıkla falan. 3-5 tl varsa o da gidiyor. Faturasız kullanın TurkcelL'i.
  • Turkcell bu dogal

• Hocam dert ortağım geçmiş olsun. Paket şartlarını okuyana şikayetçi olmayı gerektirecek bir durum görünmüyor. 2017 de paketi aldığımda fatura aşımında 10 TL ye paket tanımlanıyordu. Böyle bir sistem olmasa 1 mb bile kullanılsa eşşek yüküyle fatura gelmesinin önüne geçilmiş olsa da tanımlanan paket o aya geçerli olup kullanılmada dahi hiç bir şekilde para iadesi yapılmıyor.

Bunların önüne geçmek için sürekli paketlerin durumunu kontrol etmek bitince fatura kesimine kadar online işleme girip internete girişi tamamen kapatmak gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yunus YLcnk

Hocam dert ortağım geçmiş olsun. Paket şartlarını okuyana şikayetçi olmayı gerektirecek bir durum görünmüyor. 2017 de paketi aldığımda fatura aşımında 10 TL ye paket tanımlanıyordu. Böyle bir sistem olmasa 1 mb bile kullanılsa eşşek yüküyle fatura gelmesinin önüne geçilmiş olsa da tanımlanan paket o aya geçerli olup kullanılmada dahi hiç bir şekilde para iadesi yapılmıyor.

Bunların önüne geçmek için sürekli paketlerin durumunu kontrol etmek bitince fatura kesimine kadar online işleme girip internete girişi tamamen kapatmak gerekiyor.

Eskiden böyl değildi, paket şartlarını açıklarken bu durumu söylemediler. Otomatik 1GB tanımlanır dediler tamam dedim. Bu konu zaten söyleseler se sorun.

Fatura kesinin son günü paketini aşan müşterilerinden 12 tl Hava parası alacakları bir sistem yapmaları şerefsizlik.

• maalesef alamazsiniz ayni sanssizligi ben de yasadim. ve tamamen buyuk bir inanmislikla tt 10 gb dusunuyorum. yetti artik boyle bir sey olamaz ya. deliler gibi para oduyoruz tam bir eseklik keske hatti kendi uzerime alirken hemen faturali olmasaydim... size de tavsiyem tt yi dusunmeniz. turkcellde 12 gb 105 tl... ivir zivir bir ton masrafi ile beraber hem de...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.