Şimdi Ara

9 Kg 1200 devir A+++ Çamaşır Makinesi 1299 TL (Indesit) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
5.132
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Henüz kurdurmadım hocam. Çalışması hususunda birşey diyemem, Bulunduğum yerdeki metroda makineyi inceleyip malzemesini beğenmiştim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biz bu yaz yazlık için aldık. 10 - 15 kere kullandık gayette memnunuz gözümüze batan bir olumsuzluk yaşamadık.
  • Carrefour siparişimi iptal etti arkadaşlar ürün ellerinde yokmuş. Şu an hala satışta görünüyor ancak sadece teşhir ürünlerimiz kaldı dedi görevli. THH'ye başvurmayı düşünüyorum bir sonuç alır mıyım tecrübeli arkadaşlar bilgi verebilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mag13

Carrefour siparişimi iptal etti arkadaşlar ürün ellerinde yokmuş. Şu an hala satışta görünüyor ancak sadece teşhir ürünlerimiz kaldı dedi görevli. THH'ye başvurmayı düşünüyorum bir sonuç alır mıyım tecrübeli arkadaşlar bilgi verebilir mi?
    Aynı ürünü farklı mağazadan satın alıp aradaki fiyat farkını Carrefour'un ödemesi için THH'ye başvurabilirsiniz. Acil ihtiyaç yoksa, THH başvurusunda alınan ürünün o fiyattan teslimini isteyin.
  • greenflash kullanıcısına yanıt
    THH'ye başvurumu yaptım, ürünün tedarik ve teslimini talep ettiğimi belirttim bakalım ne çıkacak. Bu arada ürün hala bölgemde stokta görünüyor
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.