Şimdi Ara

9 eylül e alternatif tıp?? (9 eylül hakknda bilgi verebilcek olan??)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
930
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    tercihlerim
    1 ege (çok zor görünsede)
    2 9 eylül (büyük iht. olcak)
    başka önerilerinizi bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crosewer -- 15 Temmuz 2010; 15:03:26 >

• alternatif derken hangi bölge olsun =)

ya bende mf3 te 3550.ym hedefim gaziydi ama imkansız gibi görünüyor senin bana alternatifin nedir sen de söyle İç anadolu tercihimdir
  • uludağ yazabilirsin güzeldir ben bursayı özel nedenlerden dolayı yazamıyorum (iç anadolu olmadı ama olsun )
  • http://forum.donanimhaber.com/m_37160182/tm.htm kılavuz yazan dökümanı güzel düzenlemişler ordan bakabilirsin
  • taban puanları çok inceledim ama okuyan arkadaşlardan bilgi almak için sordum
    9 eylül hakknda bilgi verebilcek olan var mı??
  • ona doktor.tr den bakacaksn
  • hocam 3700e imkaansız deme ege sanırım 3200 küsürle almış belli olmaz yani bnm 5k bn bile umutluyum

edit:bide söylemeyi unuttum akdenizede güzel diyolar antalya nisan dedinmi deniz kum güneş kızlar fln 6 yıl iyi gider

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fuuryoku -- 15 Temmuz 2010; 15:35:35 >
  • akdenizi araştırmıştım baya
    güzel ama ailem istanbulda biraz uzak geldi
    yine de yazıcam ama..
  • @MAYTERE
    çok teşekkürler:))
  • 4310 ile kapatmış geçen sene uludağ ... 5100 e gelir mi acaba :D:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: crosewer

@MAYTERE
    çok teşekkürler:))

Ne demek rica ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenkabi92

4310 ile kapatmış geçen sene uludağ ... 5100 e gelir mi acaba :D:D

Ben de gaziyi bekliyorm 3150 ile kapamş 3550.yim
  • quote:

taban puanları çok inceledim ama okuyan arkadaşlardan bilgi almak için sordum
    9 eylül hakknda bilgi verebilcek olan var mı??

Dokuz Eylül Tıp Fakültesi İzmirin en güzel yerlerinden birinde, Balçovada bulunuyor ki DEÜ'nün aklı başında tek fakültesi bana göre. Diğer bütün fakülteleri dağın başında( Buca) 4 sene DEÜ Ekonometri okudum Buca'da ( İzmir'le alakası yok). Büyük ihtimal yurt olarak Atatürk İnciraltı Yurdunda kalırsın Tıp fakültesine mesafesi 2 km yürüyerek gidiyordu çoğu tıpcı arkadaş. Balçova semti körfez boyunca uzanıyor. Yurtta zaten denize sıfır. Tıp Fakültesinin eğitimi öğretim kadrosu olarak bilgim yetersiz ama, diğer konularda elimden geldiğince yardımcı olurum. Şimdiden hayırlı olsun.

• Edirne-Trakya Üniversitesi.Türkiye'Nin en büyük tıp Fakültesi burada,balkanlarında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Earth_Dreams

Edirne-Trakya Üniversitesi.Türkiye'Nin en büyük tıp Fakültesi burada,balkanlarında.

BİRAZ BİLGİ VEREBİLİRMİSİN?
  • Ben de 5477. oldum Kocaeli düşünüyorum 5510. la kapatmış geçen sene gelir mi dersiniz?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Earth_Dreams

Edirne-Trakya Üniversitesi.Türkiye'Nin en büyük tıp Fakültesi burada,balkanlarında.

BİRAZ BİLGİ VEREBİLİRMİSİN?

Hocam ne diyeyim Avrupa işte.Türkiye'nin hiçbir yerine benzemiyor.
  • Bu sene hangi tıp fakültesinde ne kadar kontenjan artmış görebileceğimiz bir link var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thoughtless

Bu sene hangi tıp fakültesinde ne kadar kontenjan artmış görebileceğimiz bir link var mı?

böle bişey bulabilirsek süper olur var mıdır acaba ?
  • bizim okuldan biri gitmişti çocuğun çık iyi ingilizcesi olmasına rağmen kaldığını duydum yani hazırlık sınıfı zormuş
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.