Şimdi Ara

9 bin- 12 bin aralığında binilebilecek araç arıyorum önerilerinizi bekliyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar yaklaşık 2 aydır 9-12 bin lira aralığında araç arıyorum ama kafama göre bişey bulamadım. aranızda model veya araç önerebilecek arkadaşlar varsa çok makbule geçer :)))

• Keşke biraz ne amaç için kullanacığınızı ihtiyaçlarınızı belirtseydiniz. Kullanım tarzı, aile durumu, konfor ya da performans.

Megane 1 1.6 enjeksiyonlu 90 hp
    Megane Coupe 1.6
    Opel Tigra 1.6 105 hp

Benim ilk aklıma gelenler bunlar. Dediğim gibi ihtiyaçlarınızı belirtirseniz daha uygun seçenekler sunabiliriz...
  • öncelikle vakit ayırdığınız için çok teşekkür ederim.

aracı aile aracı olarak kullanıcam. ben, eşim, kızım ve henüz doğmamış olan yeni bebeğimiz le beraber toplam 4 kişi olucaz

daha önce 2004 avesis elegant aracım vardı. ev almak için sattım. uygun fiyatlı 97 model clio aldım :( ama almasaymışım keşke avensisten sonra clio beni tam anlamıyla bozdu haftasına kalmadan bir araca arkadaş çarptım zira clio güzel gidiyordu ama durmuyordu. yaptırıp sattım. bana donanımlı ama uygun fiyatlı araç gerekli. aklımda toyota carinae veya ford mondeo var . ama akıl akıldan üstündür derler. sizlere danışmadan bir karar vermek istemedim. maksimum 10 güne aracı almalıyım fazla vaktimde yok.

fikirlerinizi ve önerilerinizi esirgemeyin lütfen. akıl akıldan üstündür :)

• valla daha okur okumaz aklıma 97-98-99 ford mondeo gelmişti bu fiyatlarda alabileceğiniz en konforlu araçtır heralde
  • quote:

Orijinalden alıntı: TUTANKHAMOUN

öncelikle vakit ayırdığınız için çok teşekkür ederim.

aracı aile aracı olarak kullanıcam. ben, eşim, kızım ve henüz doğmamış olan yeni bebeğimiz le beraber toplam 4 kişi olucaz

daha önce 2004 avesis elegant aracım vardı. ev almak için sattım. uygun fiyatlı 97 model clio aldım :( ama almasaymışım keşke avensisten sonra clio beni tam anlamıyla bozdu haftasına kalmadan bir araca arkadaş çarptım zira clio güzel gidiyordu ama durmuyordu. yaptırıp sattım. bana donanımlı ama uygun fiyatlı araç gerekli. aklımda toyota carinae veya ford mondeo var . ama akıl akıldan üstündür derler. sizlere danışmadan bir karar vermek istemedim. maksimum 10 güne aracı almalıyım fazla vaktimde yok.

fikirlerinizi ve önerilerinizi esirgemeyin lütfen. akıl akıldan üstündür :)

Toyota Carina mükemmel bir araç,12-13 bine alabileceğiniz en iyi araçtır.İçi çok geniş,konforlu ve donanımlı bir araç.Temizini bulursanız size uzun yıllar hizmet edebilcek bir araç.Bir yakınımızda vardı 97 modeli.Geçen sene 13 bin'e İzmir'e satıldı.Alan arkadaş telefon açmış teşekkür etmek için.

• yüksek modeli ucuza alabileceğiniz markalara bakınız derim.. mesela Kia ve Rio'su.. kullanıcısıyım vede çok memnunum..
  • teşekkürler enoman . carinae gerçekten sağlam araç ama temizini bulamıyorum bir türlü :(

teşekkürler blue night . kia hiç düşünmemiştim 2. el satışı zor olur diye ama bir incelemeye karar verdim. önerdiğinize vede kullandığınıza göre bir bildiğiniz mutlaka vardır.
  • 97-98 Vectra ya da Primera tavsiye ederim.
  • Fikirlerimize değer verdiğiniz için teşekkürler..
    Bence fazla eski modele yönelmeyin satışında zorluk yaşayabilirsiniz. 1.4 dizel motorlu peugeot 206 yı da seçeneklere eklebilirsiniz. 2006-2008 model arası temiz bulabilirsiniz. Hem yakıtı uygun olur hem satması kolay olur.
  • asıl fikirlerinizi paylaştığınız için ben teşekkür ederim.

dediğiniz aracı bu fiyat aralığında bulabilirmiyim bir bakamam lazım :)

kia rioları inceledim. abs ve klima birarada olanın göremedim biraz daha incelemem lazım sanırım :)
  • Sorun filan çıakrır mı bilmem ama Laguna 1 makyajlı kasa alınabilir.
  • mondeo
  • Mitsubishi Carisma yı da incelemeni öneririm. arkadaşımda var ve çok memnun. yakıtta inanılmaz cimri. ama benim öncelikli tercihim toyota olurdu.
  • Carisma iyi bir tercih olarak görülüyor. ikinci olarak da Doblo tarzı bir araç olabilir.
  • 206 hdi 12-13 bin liraya bulabilirsiniz. Bir arkadaş laguna önermiş. 2002 modeli vardı bizde güzel kaliteli bir arabaydı. Çok güzel bir seçim olur.
  • öneride bulunan arkadaşlara ayrı ayrı teşekkür ederim :)

önerdiğiniz tüm modellere teker teker bakıyorum.

yeni önerilerinizide beliyorum.
  • keski hocamın önerisi üzerile favori listeme

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-renault-laguna-140-binde-temiz-laguna-37196684/detay

ilandaki lagunayıda ekledim :)
  • temiz bir octavia bulabilirseniz hoş olabilir donanımlı bir octavia iyi gider
  • mondeo güzelmiş :)) ama otomatik düşünmüyorum.

bide kocaelide ikamet ediorum ilk tercihim kocaeli.

octavia güzel olur valla bakın aklıma gelmemişti hemen bir bakayım varmı keseme göre.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.