Şimdi Ara

₺9.000 ekran kartsız sistem önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Ryzen 7 2700X, B450M S2H, 16 GB RAM, 600W PSU ve 1660 Ti'lı kasamı 12.500-13.000 satmak üzereyim.

9-10 bin TL arasına çok daha iyi islemci,anakartlı ve sıvı sogutmali ekran kartsız sistem toplayabilir miyim? Nereden alabilirim hazır toplanmış olarak?

1 TB NVMe SSD'm mevcut. R9 270X kartım mevcut. Seneye 3070-4080 arası bir kart alacağım.

• ekran kartını satarken iki kere düşünün. çip krizi döviz krizi derken kartsız kalabilirsiniz.

9-10 bin liralık sistemlere sıvı soğutmaya gerek yok. şu an arctic freezer ii 360 gibi soğutucular 2500 lira civarında. toplama sistem satanlardan satın almayın. iade gelen, kutusu açılmış, tamir görmüş veya kusuru devam eden parçaları takma üzerinden yürür. güvenilir satıcılardan sıfır, jelatinli alıp kendiniz kurun. uğraşmak istemiyorsanız dell, msi lenovo legion gibi hazır sistemlere yönelin.

• U011E kullanıcısına yanıt

Hocam ekran kartını al sat için aldım. Karta ihtiyacım yok. Sadece alt takımı yenilemek istiyorum. Seneye 20-35 Bin Tl bütçem ile bir kart almak istiyorum. Bu yüzden 8-9 bin civarına toplayabileceğim en iyi sistemi toplamak istiyorum. Kendim kurabilirim ama parçalarda kararsızım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.