Şimdi Ara

8Mbit NetLimitsiz/Limitsiz Geçiş İşlemleri/Hız Sorunları (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.112
Cevap
7
Favori
526.975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sözleşme olayına yeni şahit oldum. Sözleşme felan çıkmıyor diye biliyorum, sende nasıl çıktı anlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EhrimeN

Sözleşme olayına yeni şahit oldum. Sözleşme felan çıkmıyor diye biliyorum, sende nasıl çıktı anlamadım.

hocam normalde asagıdakı sekılde bır cumle ıle belırtıyorlar , ıstenırse detaylar okunuyor ustune tıklanarak , bunun sadece bende cıkacagını sanmıyorum , yukarıda da sozlesmenın tamamını verdım asagıda da onay kısmı var
     8Mbit NetLimitsiz/Limitsiz Geçiş İşlemleri/Hız Sorunları

• quote:

Sözleşme olayına yeni şahit oldum. Sözleşme felan çıkmıyor diye biliyorum, sende nasıl çıktı anlamadım.

Ben dün geçtim online işlem merkezinden NETLIMITSIZ'e tanımlanmış speedtest.net'den deneme yaptım 7.3'ü gördüm.
    Tarife değişikliği yaparken banada sözleşme çıkardı
  • oradaki kutucugu isaretlemeden onaylanmıyor mu?

bende ay sonu geçecem ama begenmessem 1 ay sonra 1mbit sınırsıza geri dönemezmiyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GhOsT PaRtY

oradaki kutucugu isaretlemeden onaylanmıyor mu?

bende ay sonu geçecem ama begenmessem 1 ay sonra 1mbit sınırsıza geri dönemezmiyim?

Onay kutucuğunu işaretlemez iseniz sözleşmeyi kabul etmiş sayılmazsınız dolayısı ile tarife değişikliğinizi almaz.
    Ben değiştirmeyi düşünmediğim için sözleşmeyi çok detaylı okumadım fakat "24 ay kullanım taahhüdü veriyorum" gibilerinden bir madde vardı detaylı incelemenizi öneririm sonra sıkıntı çekmeyin mağlum sözleşme bu.
  • arkadaşlar yanlış hatırlamıyorsam orda iki seçenek olması lazım birinde kampanyalı fiyat yok taahüt yok diğerinde kampanyalı fiyat uygulaması var ve taahüt var.
  • Selamlar

Ben bir kaç aydır 8mbit net limitsiz takılıyordum hiç hız düşmedi. Son 2 gündür internet yerlerde. Sanırım hızımı aşağı çektiler. Neyse sorum şudurki hızı aşağı çekilenler en fazla kaç hızla download yapabiliyordu? Hızım mı düştü yoksa bağlantılardasorun mu var onu anlamak istiyorum. Ben maksimum 45 civarında download hızı alıyorım eskiden 800 civarıydı
  • büyük ihtimal hızını düşürmüşler:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: preacion

Selamlar

Ben bir kaç aydır 8mbit net limitsiz takılıyordum hiç hız düşmedi. Son 2 gündür internet yerlerde. Sanırım hızımı aşağı çektiler. Neyse sorum şudurki hızı aşağı çekilenler en fazla kaç hızla download yapabiliyordu? Hızım mı düştü yoksa bağlantılardasorun mu var onu anlamak istiyorum. Ben maksimum 45 civarında download hızı alıyorım eskiden 800 civarıydı

NETLIMITSIZ'de aylık 15GB download sınırı var diye biliyorum bunu aştığınızda hızınız aşağı çekiliyor. Fakat hızı düşürülmeyenlerde var sistemin daha tam anlamı ile oturmaması ile alakalı bir durum olabilir. Düşürülen hızlardaki limit nedir bilgim yok açıkçası ama bu konuda örnekleri vardı sanırım araştırın isterseniz.
  • quote:

Selamlar

Hızınızı 512Kbit'e düşürmüşlerdir. Modem değerlerinden kontrol edebilirsiniz.
  • sağolun arkadaşlar.

modem den nasıl anlayabilirim

192.168.2.1 ile philips modeme giriş yapıyorum ama hız ile ilgili birşey bulamadım
  • simdi ne diyorsunuz 8mbit netlimtsize gecersek 1ay sonra begenmezsek 1 mbit sınırsıza dönemicez demek
  • 26sında geçmiştim 49.50 fatura geldi bu ay..
    Yani birşey binmemiş geçiş işleminde vs..

Şimdiki sorum şu: Acaba aybaşını bekliyip 8e yenidenmi yükselsem,yoksa telefonla 1e dönüp 8 olması için duamı etsem ?
  • Arkadaşlar ben 16/10/2009 tarihinde 2mbit 6gb kotalıdan 8mbit e kadar netlimitsize gectim,kotayı asıtıgım halde 2 ay boyunca dusmedi ama bugun dustu..Simdi ben tarifemi değiştirmek istiyorum 8mbit sınırsız yapıcam ama online islem merkezinden denedigimde ''Kampanya kapsaminda indirimli aylarda tarife degisiklik islemi yapilamamaktadir '' diyor. Bana ne zaman veya nasıl değiştirebilecegimi acıklarmısınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: GhOsT PaRtY

simdi ne diyorsunuz 8mbit netlimtsize gecersek 1ay sonra begenmezsek 1 mbit sınırsıza dönemicez demek

TTNet müşterisi olmadığım için arkadaşımın bilgilerini aldım denedim. 8Mbit NetLimitsiz kullanıyor, 1Mbit'e dönmek istediğimde Paket değişiklik işleminizi onayladığınız takdirde yeniden Tarife/Paket değişikliğini ancak 1 ay sonra yapabilirsiniz diyor. Geçiş yapılabiliyor yani. Ancak geçiş yaparken taahhütneme sayfasını tam olarak gösteremiyorum. Olmadı, 444 0 375 TTNet müşteri hizmetlerinden geçebilirsiniz.

• quote:

sağolun arkadaşlar.

modem den nasıl anlayabilirim

192.168.2.1 ile philips modeme giriş yapıyorum ama hız ile ilgili birşey bulamadım

Modeminizde gözükmesi gerekiyor. İçine girip SS koyabilirseniz, yardımcı oluruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ROBOTY

Arkadaşlar ben 16/10/2009 tarihinde 2mbit 6gb kotalıdan 8mbit e kadar netlimitsize gectim,kotayı asıtıgım halde 2 ay boyunca dusmedi ama bugun dustu..Simdi ben tarifemi değiştirmek istiyorum 8mbit sınırsız yapıcam ama online islem merkezinden denedigimde ''Kampanya kapsaminda indirimli aylarda tarife degisiklik islemi yapilamamaktadir '' diyor. Bana ne zaman veya nasıl değiştirebilecegimi acıklarmısınız

24 aylık paketi mi onayladınız? Şu an ne kadar ödüyorsunuz bu tarife için?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _OlguN_

26sında geçmiştim 49.50 fatura geldi bu ay..
    Yani birşey binmemiş geçiş işleminde vs..

Şimdiki sorum şu: Acaba aybaşını bekliyip 8e yenidenmi yükselsem,yoksa telefonla 1e dönüp 8 olması için duamı etsem ?

8Mbit'den sonra 1'e alışabilirseniz, denemekte fayda var. Bende 1Mbit'e döndükten 2 gün sonra 8'e yükselmişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pércussionist

quote:

Orijinalden alıntı: Enspektör

quote:

@Enspektör

O değerler ile 8Mbit imkansız, 2Mbit belki. Sözleşmeniz yok ise 1Mbit Limitsiz tarifesine geri dönebilirsiniz.

ay sonu hemen dönücem valla saolasın bilgilendirme için..

hocam sozlesmeye onay verılıyor gecmek ıcın bu tarıfeye , nası tekrar gerı donuceksınız eskı tarıfenıze ?

hayır o senin dediğin taahhütlü tarife..ben sözleşme onayı felan yapmdan direk online işlem merkezinden 1mbps sınırsız abonesiyken sözde 8 mpbs netlimitsiz abonesi oldum ay sonu bu tarifeden kurtulup tekrar 1 megabits sınırsız tarifeye devam dicez başka çare yok..

• ilk 3 ay sabit fiyat daha sonra 3-4 ytl daha pahalı gelicekti kampanyaya gore ama net ustunden yaptım taahhüt falan onaylamadım simdi ben ilk 3 aydan sonra degistirebilirmiyim ? ama daha pahalı bir tarifeye gecicem nie beni tutuyorki indirimli die bi yardım edin lütfen
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.