Şimdi Ara

89/2 Manisa/Kirkagac 6. Jandarma Komando Er Egitim Komutanligi na düşenler buraya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
40.363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar ben Manisaya düştüm yabancılık çekmeyelim tanışalım

• slm tertip bende manisa/kırkagaça düştüm yabancılık çekmeyelim ben hatay iskenderundan yahya
  • Bende izmirden Egemen msn:ege-boi2@hotmail.com
  • arkadaşlar bende manisa kırkağaç ' a düştüm tanışalım şimdiden

giresun görele Onur TANKA 89 / 2 JANDARMA KOMANDO

onurtnaka142@hotmail.com

VATAN BORCU

dillere dolanmış bir yer allah yar ve yardımcımız olsun :)) ne dim başka
  • slm kardesım ben bucadan samet tanısalım bende orda askerlık yapıcam ama benım bıras daha ıı olucak ısallah cunku kırkagaclıyım sımdıden marş marş once watan yazısına sonra mars mars soma yaa bıze cok cektırcekler ben askerlerle dalga gecerdım sımdı basıma geldı =) umarım rahat ederıs sanmıyom ama nyse =)orda gorusurus
  • the_buca1928@co.jp msn adresım
  • bende orda yaptım

86/2

2. bölükte arkadaş vardı gene burdan tanışmıştım bi türlü karşılaşamadık ben 15. bölükteydim... alay anasının gözü kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Loading -- 9 Mayıs 2009; 8:24:48 >
  • orası hem jandarma hem komando... en başta belli oluyor nereye gideceğin muayene sırasında. adi bi üsteğmen vardı doktor ilk 1 ay yemine kadar tüm eğitimler aynı... yeminden sonra biraz farkılaşıyormuş. ama ben söför olarak ayrılmıştım. ehliyetiniz varsa giderken götürün sivil ehliyet şöför olursunuz... benim yanımda değildi göndettirdim geldi söför oldum. kırklareline düştüm. nereye düeceğin belli değil. doğuda olur batı da... ama ordan şöför çıkarsan büyük ihtimal hafif araş şöförü olursun... psikoteknik snavı var ondan 2. sınıf derece alırsan bileciğe gidersin 2 hafta eğitimden sonra büyük araş şöförü olursun... herşey olacağına varır takma...

hee bide ÖNCE VATAN var... gidince ne olduğunu anlarsın...

• benim ehliyetim var bakalım nolcaz ne olursa olsun önce vatan
  • Allah yardımcınız olsun diyorum :) Şöför veya meslekçi olmaya çalışın
  • mrhba arkdşlr bnde kırkağaç'A çktm :) faruk_vtec@hotmail.com
  • Slm Arkadaşlar MANİSA-KIRKAĞAÇ 6.JANDARMA KOMANDO'ya düştüm İSTANBUL'san Eren BODUR Görüşüp Konuşalım Mutlaka 90 Gün Beraberiz Orda... Msn Adresim: eren_bdr@hotmail.com Ekleyin Gitmeden Konuşalım.
  • a.s bende manisa kırkağaça gıdenlerdenım
    msn adresım kum--gibi@hotmail.com
    arkadaşlar tanışalım ---farukk
  • arkadaşlar bende kırkağaç 6. komando er eğitime düştüm tanışmak isteyenler ahmetsevki55@mynet.com
  • Manisa Kırkağaç Jandarma Komando ( AntaLyadan Serkan Çiçek ) Msn adreslerini Veren arkadaşları EkLedim
  • :)) Bu kadar donanım haberden oraya asker gidipte ben gitmessem ayıp olur dedim :) Asla yanlız değilsiniz kısacası bende ordayım eklersenız sevinirim

aksu.caner@hotmail.com Jandarma Komando
  • hoş geldin tertip aramıza listemde 23 kişi var şu anda timi kuruoruz bi ara foto çekilelim forum timi olarak
  • :) bu guil(TİM) kurup CS nın real versıyonunu oynarız :))
  • 35 kişi oldu yaw yokmu arttıran biraz daha toplasak bölüğün yarısı bizim
  • evet beyler gecenin bi yarısı yazıyorum yine uyku girmiyor gözüme 1 günümüz kaldı Kırkağaca gelcek arkadaşlara hayırlı yolculuklar diliyorum şimdiden kazasız belasız görüşmek üzere herkeze hayırlı teskereler..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.