Şimdi Ara

89/2 Ankara Etimesgut Zırhlı Birlik Düşenler VarMı ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
24.808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayırlı olsun 2.alaya düştün sende yani bu demek oluyorki 75 gün acemilik yapıcaksın güzel yer silüsünde z.p.t yazanlar 2.alay tkr yazanlar 1.alayda yapacak 2.alaya en az lise mezunu ve üstü tahsili olanlar gidiyor 1.alay ise tahsil seviyesi daha düşük 1.alayda acemilik 30 gün etimesguta ulaşım cok rahattır ankara otogarında inip taksiye binersen 20 ytl ye gidersin otogardan cıkıp dışarı otobüs duragına kadar yürürsen 2.3o kurusa gidersin aştiden 15 dakkaya orda olursun işlerinin erken bitmesini istiyosan saat 15 e kadar teslim olun derim malum kalabalık olucak.
  • 89/2 ZH. BRL. OK. VE EĞT. TÜM. K.LIĞI ETİMESGUT/ANKARA
    K.K.K / TANK

benimde msn allauk_zeus@hot..
  • Arkadaşlar Sülüsümü (15 mayıs 2009 Cuma) tarihinde teslim aldım.Ama başlangıç tarihi olarak 25.05.2009 olarak kaşelediler.Yani açıkcası askerlik ayın 25'inde başlıyor.Birliğe teslim tarihi 27.05.2009 olarak kaşe bastılar...

89/2 Ankara Etimesgut Zırhlı Birlik Düşenler VarMı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kefenci85 -- 18 Mayıs 2009; 11:11:12 >
  • Arkadaslar bende bügün sürüsü aldım Teslim tarihi 30-05-2009(TNK-302) TNK.SOF.(A5T1) ER
    ZH.BRL.OK.VE.EĞT.TÜM.K.LIGI-Etimesgut/Ankara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snake31 -- 18 Mayıs 2009; 19:59:30 >
  • Saat sabah 6:30 gibi gittim bekle de bekle, vermediler akşam saat 17:30'a kadar bekledim, güneşin altında beklemekten yandım gerçekten, yarın açıksa yarın da gidecez bakalım. Perşembeye kadar vermezlerse sülüs'ü, kendileri alıp götürürler artık askere.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kefenci85

Arkadaşlar Sülüsümü (15 mayıs 2009 Cuma) tarihinde teslim aldım.Ama başlangıç tarihi olarak 25.05.2009 olarak kaşelediler.Yani açıkcası askerlik ayın 25'inde başlıyor.Birliğe teslim tarihi 27.05.2009 olarak kaşe bastılar...

89/2 Ankara Etimesgut Zırhlı Birlik Düşenler VarMı ?

bendede aynı şekilde.
    zpt.sür.er acemilik ne kadar sürüyor?

• 75 gün diyorlar
    msn varsa pm atarmısın
  • arkadaşlar bende etimesgut ulaştırmadayım msn adresim egsml@hotmail.com kayseriliyim
  • Samsun'luyum, Msn adresi; zpt@hotmail.it

Yeni mekan; Ankara / Etimesgut, ZH BRL - ZPT.SÜR.ER.
  • arkadaşlar bende ankara etimesgut ulaştırmadayım zpt şöförü yazıyor 27 teslim tarihim gaziantepden gelecem duyduguma göre ii bir yer diyorlar inşallah zorlanmayız mail adresim ekleyin arkadaşlar orada hep beraber olalım akrep_kral.g.antep@hotmail.com
  • arkadaşlar kütahyadan selamlar

ZH. BRL. OK. VE EĞT. TÜM. K.LIĞI - ETİMESGUT
    ZPT SÜR.ER
    26sında katılıyorum birliğe
    ulaştırmacı arkadaşlara selamlar.
    yasin yılmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasinyilmaz8443 -- 23 Mayıs 2009; 13:36:45 >
  • BAKMAYAN PİŞMAN OLUR

http://img42.imageshack.us/my.php?image=dsc01424d.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kanka351 -- 23 Mayıs 2009; 16:34:16 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: kanka351

BAKMAYAN PİŞMAN OLUR

http://img42.imageshack.us/my.php?image=dsc01424d.jpg

KARDEŞ SÜPER OLMUŞ

ARKADAŞLAR BU ARADA BEN BUGÜN (26.05.2009) AKŞAM SAAT 22:00'DE GAZİANTEP'TEN SEÇ FİMASINA AİT OTOBÜS İLE ÇIKIYORUM.SABAH SAAT 7:00 CİVARI ANKARADAYIM... İNŞALLAH ORADA BULUŞABİLİRİZ.HERKESE HAYIRLI TEZKERELER...

• Kardeşler İsmim Eray KAPAN 28 MAyısta teslim oluyorum , msn adresim : temucin_cengizhan@hotmail.com Allah yardımcımız olsun

unutmadan ( SÜR-102 ) ZPT Sür Er yazıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vic.vega -- 28 Mayıs 2009; 9:40:55 >
  • usta birligide etimesgut dustu iyimi en azından acemılıkte alıstım usta birliginde nasıl olucak bakalım askerlık

114 te yaptım acemılıgı
  • benm etimesgut da aşkım askerlik yapıyoo :'(
  • evet arkadaşlar uzun bir aradan sonra yeniden sizinleyim.bu arada mehtap bugün (Antep) diyor. hatırlatayım.

Bu arada ben zırhlı birliklerin namı her yere yayılmış olan 222'nin mensubu olan bir askerim
    yani 2. alay 2.tabur 2.bölük bu arada 1. takımdayım.kısaca bahssedecek olursam.diğer konularda okuduğunuz gibi hayatınız 360 derece değişecek.ve bu iştima denen illetten bıkacaksınız.
  • evet mehtap 19 :D arkadaşlar etimesgut güzel ama şu pist olayı istikamet uygun adım falan insanı sıkıyo :D bakalım usta birliği neresi çıkacak . ha 2.alay-1.tabur-1.bölük deyim bende :d
  • selamlar,

benim kardesim acemilikte, ankara etimesgutta zpt 223te.. acaba hangi sehirlere dusme ihtimali olabilir?
    75 gunun sonunda mı belli olur? hangi sehirlerde zptciler var acaba?

cevabınıza tesekkurler
  • 3+1 i öğrendiniz mi:)
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.