Şimdi Ara

8500 liraya pc toplama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
771
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • öncelkikler herkeze merhaba.ben yeni bir sistem toplamak istiyorum ve beni baya uzun zaman götürmesinide
    ben sadece oyuncuuyum ve ıslemcıme ekrank kartıma ve ram oc yapıcam. topladgım sistem su
    sorularımn

1 anakart cokmu fazla bı oyuncuya ve sisteme göre
    2 islemcıyı anakart proglamlarıyla oclıcem bu yuzden cooler master neptun 280l fazlamı
     8500 liraya pc toplama 8500 liraya pc toplama

• Monitör olmamış.Bari 144hz, 120hz monitörler al da ekran kartının biraz hakkını ver.

Soğutma olarak da h110 al.

Bir oyuncu için fazla bence dd4 sistem.4790klı z97 chipsetli dd3 bir sistem kurmanızı tavsiye ederim.5820knın size hiç bir getirisi olmaz oyunlarda.
  • peki ddr3 topluyorum anakartı msı z97 gamıng 9 ack apıyımı yoqsa gamıng 7 ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mka35

öncelkikler herkeze merhaba.ben yeni bir sistem toplamak istiyorum ve beni baya uzun zaman götürmesinide
    ben sadece oyuncuuyum ve ıslemcıme ekrank kartıma ve ram oc yapıcam. topladgım sistem su
    sorularımn

2 islemcıyı anakart proglamlarıyla oclıcem bu yuzden cooler master neptun 280l fazlamı

Hiç bir bilinçli gamer kendine bu bütçede sistem dizmez bunu belirtiyim.

• Toplayacağınız sistem maksimum gtx 970'li olsun ki gidip 144hz v.b monitöre bütçe kalsın, zira 60hz lik bir monitöre gtx980 bağlamanın bir amacı yoktur. İşlemci 3 sene boyunca 4790k yetecektir gigabyte gaming 5 ile süper ikili olacaktır. Ekran kartında ise gtx 970de hergün birileri sorun yaşadıklarını belirtiyor, bende dahi almaya çekiniyorum ama araba almazsam muhtemelen bir gtx970 bende alacağım başka seçenek yok. Biraz daha derin araştırmak gerekiyor gpu olayını gibi gibi. Monitöre gelirsek en sıkıntılı durum bu ben olsam 1xxx verip 144Hz monitörü tercih ederim 1xxx küsüre aldığım gpu'nun hakkını o verir bir tek. Diğer bileşenler gayet iyi 240gb ssd'ide gereksiz bence ama siz bilirsiniz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre-Dylan

quote:

öncelkikler herkeze merhaba.ben yeni bir sistem toplamak istiyorum ve beni baya uzun zaman götürmesinide
    sorularımn

Hiç bir bilinçli gamer kendine bu bütçede sistem dizmez bunu belirtiyim.

Katılıyorum...
    Bence monitör olarak bunu tercih edin;http://www.vatanbilgisayar.com/asus-pg278q-27-rog-swift-monitor.html?srt=PU
    Sistemi geri kalan bütçe ile kurun.

dipnot: Ciddiyim.

• Anakart olmamış anakart ve kasadan kısıp MSI Gtx970 i dual alıp SLİ yapmak daha mantıklı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkdaslar ıyı hoş soyluyosunuz ama ben monutore 3.500 veremem suan ddr3 sistem topluyorum

anakartı ne secmelıyım sızce msı z97 gamıng 7 yoqsa 9 ack mı bide

ıkı tane gtx 970 almayı dusunuyorum slı yapayı yane

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mka35 -- 26 Ocak 2015; 17:14:49 >
  • suan topladgım sıstem bu arkadaslar sadece anakart yoq anakarta yardımcı olurmusunuz

• mka35 M kullanıcısına yanıt
    Aklınızda bulunsun biraz bütçeyi aşıyor ama o monitör de oyun zevki çok farklı olur tavsiyem bu şekilde.
     8500 liraya pc toplama

• Açıkcası fake gibi geliyor
    Hacı şu sistemi alınca bi foto atsana
  • quote:

Orijinalden alıntı: Siyah Kalem

Açıkcası fake gibi geliyor

Aynen hocam, bir kaç farklı konusu var ve yazış şekli... :)

• Fazla "q"lu bir yaziş şekli var. Kuvvetli bir ihtimalle can sıkıntısından açılmış troll bir konu :)

• Aynen hocam

• Beyler kesinlikle yalan deildir yarın sabah gidip alıyorum

İ7 4790k
    Msı z97 gamıng 7
    Msı gtx 970x2 slı
    Corsair h110
    Corsair 780t
    Corsaır vevanace 2400hz
    Asus 24 inc
    Samsun 850evo 250gb
    Corsaır 750w
    Baracuda harddısk
    Asus dvd yarın foto atarımm alıcan beyler sistem tamm 7000 tl tutuyo

• Üstüne kalan parayla ekran kartı al ve çekiliş yap
  • quote:

sorularımn

Bu sistem cidden oyun oynanmak icinse asiriya kacmis

• herkezın tavsıyesıne uyarak erkranı ViewSonic VG2401mh alıcam 144 hz oyuncu monutoru en azından gtx 970 slı hakını verıcek bı ekran ekran ıcın dolabımın ustunu kırıcam yarın :D
    sistemi aldiniz mi hocam

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.