Şimdi Ara

85-95 bin arası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
2.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bütçe bandında c segmenti, sorunsuz otomatiği olan LPG uyumlu yada dizel araç bakıyorum.
    Piyasasının iyi olması ve 40 bin km nin altı olması tercih sebebi.

Aklımda olanlar:

Elantra 1.6 Cvvt Otm. LPG
    Leon 1.6 TDI MT
    308 1.6 Otm.
    Corolla 1.6 Life Manuel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vesaire86 -- 11 Mayıs 2019; 17:9:29 >

• Alternatif olarak Peugeot 308 1.6 e hdi 115 hp 270nm classic edition plus düşünebilirsiniz.
    Full led far, kör nokta uyarı sis. , cam tavan, ön arka park sensörü, alarm vs
    (İlanlar örnek amaçlı paylaşılmıştır)

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-garantili-ve-hatasiz-647230294/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-asaf-otomotiv-den-boyasiz-31-bin-de-classic-edition-plus-cam-tav-689657367/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-hatasiz-2020-kasim-garantili-623283328/detay

Corolla alacaaksanız 95k ya sıfır hurda teşfikli veriyolar. 2. El life yerine tercih edilir.
  • Alternatif olarak Peugeot 308 1.6 e hdi 115 hp 270nm classic edition plus düşünebilirsiniz.
    Full led far, kör nokta uyarı sis. , cam tavan, ön arka park sensörü, alarm vs
    (İlanlar örnek amaçlı paylaşılmıştır)

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-garantili-ve-hatasiz-647230294/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-asaf-otomotiv-den-boyasiz-31-bin-de-classic-edition-plus-cam-tav-689657367/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-hatasiz-2020-kasim-garantili-623283328/detay

Corolla alacaaksanız 95k ya sıfır hurda teşfikli veriyolar. 2. El life yerine tercih edilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi falovmi -- 5 Mayıs 2019; 21:53:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 2017 Civic
  • Piyasası iyi olsun dersen otomatik olması şart. Honda Civic, Corolla benzin otomatik güzel olur. Ha benim tavsiyem istersen 1 yıl önce egea 1.6 dizel otomatik Lounge paket aldım çok memnunum. Ama ikinci el piyasası. Söylediğim diğer araçlardan yavastir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam yerinizde olsam ya corolla 1.6 lpg + otomatik ya da civic 1.6 elegance otomatik lpg li alırdım. Bu fiyata alınabilecek en iyi araçlar bence.

Civic ile ilgili sorunuz olursa seve seve cevaplarim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sert3333 -- 5 Mayıs 2019; 22:12:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sert3333

Hocam yerinizde olsam ya corolla 1.6 lpg + otomatik ya da civic 1.6 elegance otomatik lpg li alırdım. Bu fiyata alınabilecek en iyi araçlar bence.

Civic ile ilgili sorunuz olursa seve seve cevaplarim.
    iyi akşamlar

Cıvıc bende düşünüyordum 2017 beya üzeri model ama yeni kasaların kaportaları ileilgili çok eleştiri var sizler nediyorsunuz bu konuda. Ayrıca aracın memnun olduğunuz veya olmadığınız hangi yönleri var?
  • Hocam merhaba,

2015 Fb7 kasa kullandım. Araç tork yoksunu. Yokuş çıkacağınız zaman ya geriden hızlanıp çıkmanız gerek ya da vites düşürüp devir arttirmaniz gerekiyor. O nedenle araçtan performans beklemeyiniz. Izolasyon zayıf. O nedenle araç 115 km hizdan sonra iceriye ses alıyor. Bizim fb7 lerde on kapilardaki camı indirip kaldirirken kapı kol dayama yerleri hafiften kasiyor. Bu kronik problem bu kasalar için. Bazı sun roof lu modellerde sun roof rayı ses yapiyor. Eliniz yatkınsa sun roof rayi ile tavan sacı arasına sünger yerleştirerek sesi kesebilirsiniz. Son olarak araç lpg de iken i vtec teknolojisinden dolayi düşük hızlarda bazen tekleme yapabiliyor. Ama bunu çoğu kimse bile hissetmiyor. Ben sıkıntı etmiyorum bu durumu. Benzinde iken hissedilmiyor. Boya kalinligi ince ve dayanıksız. Aklıma gelen eski yönleri bunlar.

Artı yönleri;
    Tam otomatik tork konvertorlu şanzıman. Baskı balata değiştirme işi yok. Arıza çıkarma ihtimali çok düşük.

Lpg uyumlu motor.

Atmosferik motor olduğundan dolayı motor üzerindeki parça sayısı diğer motorlara göre daha az. Dolayısıyla ariza çıkarma ihtimali düşük.

150000 km / 6 yıl garanti.

Arkalar bağımsız süspansiyon. O nedenle konforlu.

Yol tutuşu normal bir sürücü için yeterli seviyede.

Şehir içi 10 litre lpg
    Şehir Dışı 8 litre lpg
    Yaz vakti 300 metre sonra benzin den lpg ye geçiyor.
    Kış vakti 1 km sonra benzin den lpg ye geçiyor. Ona göre hesap yapabilirsiniz.

Corollayida tercih edebilirdim. Ancak araç tipten kaybediyor.

Edit: Geniş iç hacim. Arka saft tüneli nin olmaması.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sert3333 -- 7 Mayıs 2019; 0:50:6 >

• falovmi kullanıcısına yanıt
    Hocam otomatiklerini önerir misiniz 308'in?
  • Therocqula kullanıcısına yanıt
    Eat6 iyi bir şanzıman benim gördüğüm.

Öneririm. Aisin üretimidir. EAT6 da EAT8 de sorunsuz kullanışlı sağlam şanzımanlardır.
  • Teşekkür ederim cevaplarınız için, DSG tarafında çok fazla şikayet var ve o yüzden VW, Audi tarafına bulaşmayayım diyorum. Sanırım ilk arabam olarak 308 iyi bir tercih olacak.

@vesaire86 @falovmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Therocqula -- 8 Mayıs 2019; 13:49:8 >
    C segmenti Hb kasa sorusuz otm. bulmak zor hakikaten.

• vesaire86 kullanıcısına yanıt
    Evet gerçekten çok zor, İstanbul'da yaşadığım için manuel de bakmak istemiyorum. Bakalım hayırlısı.
  • Life corolla iyi

• Uzun boylu değilseniz 308 alın geçin

• corolla derim japon
  • 2.El olmak üzere.
    Dizel, az km yapmış, hasarsız bir Corolla advance.
    Veya focus 3 MCA 1.5 dizel.

• yksln kullanıcısına yanıt
    Normalde otomatik bakıyorum ancak modellerin otomatikleri sorunsuz değil diye biliyorum.

• 75000 e kadar dizel ne alınabilir
  • 1.2 TSI Leon DSG

Dizel yerine alternatiftir. Servis bakımlı yada garantili araç bulursanız kafanız rahat olur
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.