Şimdi Ara

83. DH Şarkı Yarışması | Kazanan Steven Wilson | Ayreon - River of Time (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
301
Cevap
5
Favori
13.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Noel Gallagher

Hocam bizzat benim davetlim olarak katılır mısınız yarışmaya? Konu sahibine şarkı göndereceksiniz, sonra oylayacağız. Yarışmaya değer katacağınızı düşünüyorum. Umarım değerlendirirsiniz.

Alıntıları Göster
    Yahu sen kimsin de senin ricanla katılsın? Katılırsa kendi ricasıyla katılır.
  • Müzik zevkini geliştirmek isteyen bir insan olarak kendisinin yarışmaya katılmasını istiyorum sadece. Niye buna bu kadar gerildin anlayamadım. Biraz yabancı pop dinle ve sakinleş istersen.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kas adam

Knka senin mesaj kismi bende gorunmuyor
    Görünmesi lazım

Mesaj attım, geri dönüş yapabiliyor musunuz hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noel Gallagher

Müzik zevkini geliştirmek isteyen bir insan olarak kendisinin yarışmaya katılmasını istiyorum sadece. Niye buna bu kadar gerildin anlayamadım. Biraz yabancı pop dinle ve sakinleş istersen.
    Ben sadece yarışmalara katılmak için dinliyorum.
  • Merhaba ben gelecekten geliyorum. Bu yarışmayı White Cluster kazandı arkadaşlar boşuna uğraşmayın hiçbiriniz.

• daha yüzlerce böyle güzel müziğim var şimdilik bunları atıyorum , buna rağmen kazanamazsam şaşırırım :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nicki MinajLele Pons -- 25 Eylül 2019; 17:30:57 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Nicki MinajLele Pons

daha yüzlerce böyle güzel müziğim var şimdilik bunları atıyorum , buna rağmen kazanamazsam şaşırırım :D
    Ben çekiliyorum yarışmadan, bu müzikler tanrı katında bile kazanır. Özellikle t.a.t.u gibi underrated ve müzikalite anlamında çağının çok ötesinde olan bi grubu dinlemeniz beni ziyadesiyle şaşırttı. @Steven Wilson gibi müzik piri dostumuzdan da çok şey öğrenmiştim. Müzik ufkunuzun genişlemesiyle dileğiyle.

Best regards,

Paul Banks

DHCL Department of Statics & Data Analysis

Chief Executive Officer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zafenate Paneia -- 25 Eylül 2019; 17:19:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Nicki MinajLele Pons kullanıcısına yanıt
    Katılmak isterseniz ilk mesajı okuyun. Böyle olmaması gerekiyordu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kendimi tutamadım xP dh tüp butonunu gördüğümden beri bunu yapmadan duramıyorum. benim müzik listesini bi kenara yazarsanız sevinirim copy - paste yapılmasın gerçi kazanmasam bile müziklerime sonuna kadar güveniyorum
  • Agaaaaa adam lady gaga dinliyor bee bende çekiliyorum bu yarışmadan biz böyle usta kulaklarla yarisamayiz eyv

• zorradam kullanıcısına yanıt
    sadece o değil Beyonce - Ariana grande - miley cyrus - Nicki minaj - cardi b -katy perry benimle yarışa giricekler bence 1 kez daha düşünsün forum kasıyor diye daha fazla atmadım yarışmayı sunana atarsam o müzik listesini ne anladım bu işten sizin de görmenizi istedim -_-

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Prenses ağlamaz şarkısını sevgilime attım, eyvallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nicki MinajLele Pons

sadece o değil Beyonce - Ariana grande - miley cyrus - Nicki minaj - cardi b -katy perry benimle yarışa giricekler bence 1 kez daha düşünsün forum kasıyor diye daha fazla atmadım yarışmayı sunana atarsam o müzik listesini ne anladım bu işten sizin de görmenizi istedim -_-
    Miley Cyrus hanfendinin Comfortably Numb coveri hakkında ne düşünüyorsunuz?
    Bence orijinalinden daha iyi olmuş. Zaten David de 'gitarımı asmaya karar verdim' şeklinde açıklama yaptı bugün. Fazla üst düzey.
  • yunus626emre kullanıcısına yanıt
    üzgünüm ama son zamanlar da miley'nin sesini beğenmiyorum. canlı - live sesi güçlü tam ülkeler arası country tarzı sesi var. wrecking ball'dan sonra kendini bozdu bence. tarzından sesine kadar eski güzelliği gitti :( yıllar geçse de dinlemekten sıkılmayacağım müzik w.ball -23 - feelin myself.. bu arada ona eş değer gördüğüm kişiler arasında Pink ve Halsey var tam eski hallerini hatırlatıyor bana :) Rihanna'yıda Rita Ora'ya çok benzetiyorum ses bakımından

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nicki MinajLele Pons -- 25 Eylül 2019; 19:43:12 >
  • Bende şarkımı attım pm den. İlk defa katıldım, iddialı değilim ama az da olsa umudum var :) şarkım bence güçlü 💪

• Ben de katılayım bari

• Konu dışına yansıtınca karşılaşılan kanseri görüyorsunuz...
  • her zaman bi kanserlik vardı şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: White Cluster

Konu dışına yansıtınca karşılaşılan kanseri görüyorsunuz...
    Metastaz.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.