Şimdi Ara

8250u - FHD - mx150

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar başlıkta belirttiğim özelliklere sahip laptop arıyorum. Max 3000 tl bütçem var. Fazla oyun oynamam, arada sırada canım sıkılırsa oynarım. Bundan dolayı işlemci performanslı olsun istiyorum ekran kartı idare eder düzeyde olsun yeter. Ekran kartı 940mx de olabilir. Ekran 1080p olmali. Bunlar önceliklerim. Olursa daha iyi olur dediğim özellikler metal kasa olması ve ssd li olması. Bunlar olmasa da olur.
    Var mıdır böyle bir bilgisayar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• google da veya alışveriş sitelerinde aratmayı denediniz mi?
  • Tavsiye için teşekkür ederim. Çok komikti

• Türkiye içinde dediğin gibi modeller maalesef yok varsa fiyatları 4000 den başlıyor(sanki 1060 alıyoruz). Bende senin istediğin gibi laptop arıyorum ve en mantiklisi su linkteki laptop oldu benim için

https://www.amazon.com/gp/aw/d/B075FLBJV7/ref=ox_sc_act_image_1?smid=ATVPDKIKX0DER&psc=1

• Bu laptop 2880 tl idi dün 1 hafta bekleyip duserse alabilirsin tekrar

http://www.vatanbilgisayar.com/hp-pavilion-kirmizi-15-cc105nt-core-i5-8250u-1-6ghz-8gb-1tb-8gb-ssd-15-6-2gb-w10.html#urun-ozellikleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi themaniak -- 22 Ocak 2018; 15:11:42 >

• unalcan319 kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkür ederim. İyi bilgisayarmış ssd olduğu için alınabilir. Hocam siz aldınız mı? Ödeme ekranına geldiğimde yaklaşık 2500 lira gösteriyor. Bu da gayet uygun, aynı özellikte ssd'siz laptopu bu fiyata bulamıyorum Türkiye'de. Sormak istediğim bu harcamayı sonradan taksitlendirebilir miyim? Bir de garanti 1 yıl mı oluyor?
  • themaniak kullanıcısına yanıt
    Tavsiyeniz için teşekkürler. Fiyat için takipte olacağım. Ama forumdaki ve diğer sitelerdeki yorumlar üzerine HP'ye karşı bir ön yargım oluştu. Fiyat iyi olursa belki önyargılı davranmam alırım.
  • lg02561 L kullanıcısına yanıt
    n11 dekini görüp listeme eklemiştim. Listemde birkaç bilgisayar oldu artık birini seçip yakın zamanda alacağım. Tavsiyeleriniz için teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.