Şimdi Ara

800 mhz vs 1333mhz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • şuan ki bilgisayarımda 800mhz 4gb ram var bunu yerine 1333 mhz 4gb ram almam mantıklı olurmu ikisi arasında gözle görülür fark varmıdır sizce ???

NOT: DDR3

• Olur tabikide ama 800 den 1333 yerine 1600 yapsanız daha gözle görülür bir performans alırsınız gibime geliyor.Bide CL9 veya CL10 olmasıda önemli tabikide CL değeri ne kadar küçük= o kadar iyidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: R3PL4C3R

Olur tabikide ama 800 den 1333 yerine 1600 yapsanız daha gözle görülür bir performans alırsınız gibime geliyor.Bide CL9 veya CL10 olmasıda önemli tabikide CL değeri ne kadar küçük= o kadar iyidir

anakartım 1600 oc ile desteklio bence fazla zorlamanın alemi yok onuda araştırdım 1333 vs 1600 diye çok az fark olduğunu öğrendim 1333 yeterli olur bence
  • Fiyat farkı çok yok zaten en fazla 30-40tl değişir yani zamanı gelince tekrardan upgrade gerekmemesi için alınabilir esasında ama voltaşları fln düşürüp çalışma 1600'lük ramin çalışma hızını 1333'e düşürebilirsiniz.
  • quote:

Fiyat farkı çok yok zaten en fazla 30-40tl değişir yani zamanı gelince tekrardan upgrade gerekmemesi için alınabilir esasında ama voltaşları fln düşürüp çalışma 1600'lük ramin çalışma hızını 1333'e düşürebilirsiniz.

anakartım intel h61h2-mv biosa giremiorum :( düşürme ihtimalim yok :(
  • :/ üzüldüm :(
  • quote:

:/ üzüldüm :(

bios a girmemin bi yolu yokmu ??
  • bişi demediniz diye bende bişi demedim ama normalde bende DEL e basınca açılırken bios a giriyor.En kötü anakart CD'si fln varsa tekrardan kurun yada internetten en güncel driverını indirin
  • quote:

bişi demediniz diye bende bişi demedim ama normalde bende DEL e basınca açılırken bios a giriyor.En kötü anakart CD'si fln varsa tekrardan kurun yada internetten en güncel driverını indirin

tmm saol
  • quote:

bişi demediniz diye bende bişi demedim ama normalde bende DEL e basınca açılırken bios a giriyor.En kötü anakart CD'si fln varsa tekrardan kurun yada internetten en güncel driverını indirin

cd den chipset sürücüsünü kurdum şimdi girio biosa ayrıca mouse ta çalışıo bios ta az daha anakartı deiştircektim bu yüzden ramlere oc yaptım 1600 e aldım ayrıca zaten 1333 de çalışıolarmış
    windows 8 puanı 7.7 :D
  • Ne mutlu sana sorununda çözuldu bak hadi hayirli olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ne mutlu sana sorununda çözuldu bak hadi hayirli olsun

teşekkür ederim sanada o kadar yrdm ettin tekrar saol
  • Rlca ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.