Şimdi Ara

80 dakikalık mp3 dosyasını parçalamak??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar elimde 80dk lık bir mp3 dosyası var (1 tek dosya) . içinde tüm cd var 11 parçayı tek dosya haline getirmişler yanı. Sorum bu dosyayı nasıl 11 parçaya ayırabilirim???
    yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler

• gold wave programını kullana bilirsin parcaladıktan sonra wave gibi deişik formatlarda kaydetme özelliği var.
  • goldwave var bende ama onda bulamadım oyle bir ozellık. elle de yapamadım daha dogrusu beceremedım
  • acoustica audio mixer
    istediğin yerlerinden kesebilir mp3 yahut wav olarak kaydedebilir ses üzerinde oynamalar yapabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PHI -- 10 Şubat 2007; 14:45:16 >
  • Önce Alto mp3maker 3.20 ile waw'a çevir.
    Sonra sound force 5.0 ile istediğin kadar kes, parçala, birleştir, sündür, kopyala, yapıştır......
    Sonra bunları tekrar alto ile istediğin bit'te((56-96-112-128-196-256) mp3'e çevir.Bütün bunları yaparken de ses kalitesinden hiç bir şey kaybetme.
    Ben yıllardır bunlarla eski manyetik ses kasetlerimi istediğim mixlerle mp3 yaptım.Ayrıntılı istersen email at.
    xmaxi@mynet.com
  • ben böyle işleri yaparken Creative WaveStudioyu kullanıyorum gerçekten süper ses kartının Driver CD sinde vardı benim işimi fazlasıyla görüyor kes,kopyala,yapıştır,çevir hepsini yapıyor başka programa ne hacet.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.