Şimdi Ara

80~150 lira arası kulaklık tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Ipod touch 4g ile kullanmak üzere belirttiğim fiyat aralığında kaliteli bir kulaklık arıyorum. Fakat bu kulaklık işlerinden hiç anlamam, bir ton numaralar vesaire var.

Genellikle akustik, punk, metal, folk, klasik müzik dinlerim. Buna göre bir kulaklık tavsiyesinde bulunursanız memnun olurum.

Teşekkürler.

• Ben de aynı soruya yanıt arıyorum. CX 280 ilk kafamdaki düşünce. 100 TL. Bu fiyata daha iyi bir kulaklık mümkün müdür arkadaşlar? Bass'ı veya Tizi daha güçlü olsun diye de düşünmüyorum. Tüm sesleri net olarak duymak istiyorum.
    Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berkayya

Ben de aynı soruya yanıt arıyorum. CX 280 ilk kafamdaki düşünce. 100 TL. Bu fiyata daha iyi bir kulaklık mümkün müdür arkadaşlar? Bass'ı veya Tizi daha güçlü olsun diye de düşünmüyorum. Tüm sesleri net olarak duymak istiyorum.
    Teşekkürler.

hemen daha ucuza çok daha iyi bir kulaklık verebilirim
    http://forum.donanimhaber.com/m_46953958/mpage_1/f_/key_//tm.htm

• Ebay'de ucuza Sunrise sw-xcape II yakaladım. Kargo dahil 45 sterlin gibi bir fiyatı vardı siparişi verdim. Ürün elime geçtiğinde ufak bi inceleme yapıp buraya yazacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nirv

Ebay'de ucuza Sunrise sw-xcape II yakaladım. Kargo dahil 45 sterlin gibi bir fiyatı vardı siparişi verdim. Ürün elime geçtiğinde ufak bi inceleme yapıp buraya yazacağım.

fiyat çok iyi hayırlı olsun
  • quote:

Ebay'de ucuza Sunrise sw-xcape II yakaladım. Kargo dahil 45 sterlin gibi bir fiyatı vardı siparişi verdim. Ürün elime geçtiğinde ufak bi inceleme yapıp buraya yazacağım.

Xcape v2' niz şimdiden hayırlı olsun. Bende bir Xcape v2 sahibiyim. Reklam yapmak gibi olmasın ama Sunrise İngiltere distribütörü sağ olsun tüm dünyada v2' ye ilk sahip olanlardan biriyim Size söylemek istediğim Xcape v2 burn-in ile epey değişen bir ses karakterine sahip. Ben şu an 110 saatlik burn-in' i tamamladım ve bas tepkisindeki değişim çok çok rahat farkedilebilir. Ebay' den almışınız benim gibi oarada da okumuşsunuzdur Xcape v2 için en az 150 saatlik bir burn-in tavsiye ediliyor yetkili satıcı tarafından. O yüzden inceleme yapmakta pek acele etmeyin derim. Tabiki karar size kalmış 200 saati doldurunca ben de detaylı bir inceleme yapacağım. Sizin incelemenizi de merakla bekliyorum. Tekrardan iyi günlerde kullanın...

• fiyat performans olarak rehber listelrinde en üst sıralarda olan bir kulaklık ama internette araştırdığım kadarıyla pek satıcısı yok. sadece ebayde bi tane satıcı buldum ona da ne kadar güvenilir bilmiyorum. incelemeyi bekliyoruz.
    quote:

• imzama bakın derim.
    edit
    "satılık ilanına" kastettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tsn141 -- 10 Mart 2011; 20:49:21 >
  • Buna mı bakalım?

Bence yanlış, herşey bekler, o beklemez.

quote:

I want to be an engineer,sex can wait.
  • quote:

Orijinalden alıntı: H.

Buna mı bakalım?

quote:

• quote:

Buna mı bakalım?

quote:

hayat onun üzerine kurulu ya beklermi hiç
  • quote:

Orijinalden alıntı: SE_GuRu

quote:

Buna mı bakalım?

quote:

hayat onun üzerine kurulu ya beklermi hiç

başına geldiginde de acaba bekle mi diyor

• quote:

Orijinalden alıntı: devilsadvocate

fiyat performans olarak rehber listelrinde en üst sıralarda olan bir kulaklık ama internette araştırdığım kadarıyla pek satıcısı yok. sadece ebayde bi tane satıcı buldum ona da ne kadar güvenilir bilmiyorum. incelemeyi bekliyoruz.
    quote:

Arkadaşın aldığı listedeki modelin yeni versiyonu. Listede v1 var henüz v2 yok. Ayrıca sunrise' ı temin etmenin tek yolu ebay olarak gözüküyor. Ebay.com' daki iki satıcı da son derece güvenilirdir. Bir tanesi zaten benim aldığım satıcı olan ukheadphones. Çok ilgililerdir ve kendileri sunrise' ın İngiltere distribütörleridir. Diğer satıcı ise zaten bu bölümden neredeyse herkesin bildiği ve güvenilir olan landmeurears. Yani almak istiyorsanız hiç çekinmeden bu iki satıcının herhangi birinden siparişinizi verebilirsiniz.

• http://cgi.ebay.com/Sunrise-Sw-Xcape-Ver-2-Sunrise-Audio-/220747152520?pt=Other_MP3_Player_Accessories&hash=item33658e3c88#ht_632wt_1139
    landmeurears v2 satıyor. güvenilir gibi evet. sipariş vericem.
    quote:

Orijinalden alıntı: bynekm

quote:

Orijinalden alıntı: devilsadvocate

fiyat performans olarak rehber listelrinde en üst sıralarda olan bir kulaklık ama internette araştırdığım kadarıyla pek satıcısı yok. sadece ebayde bi tane satıcı buldum ona da ne kadar güvenilir bilmiyorum. incelemeyi bekliyoruz.
    quote:

Arkadaşın aldığı listedeki modelin yeni versiyonu. Listede v1 var henüz v2 yok. Ayrıca sunrise' ı temin etmenin tek yolu ebay olarak gözüküyor. Ebay.com' daki iki satıcı da son derece güvenilirdir. Bir tanesi zaten benim aldığım satıcı olan ukheadphones. Çok ilgililerdir ve kendileri sunrise' ın İngiltere distribütörleridir. Diğer satıcı ise zaten bu bölümden neredeyse herkesin bildiği ve güvenilir olan landmeurears. Yani almak istiyorsanız hiç çekinmeden bu iki satıcının herhangi birinden siparişinizi verebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devilsadvocate -- 12 Mart 2011; 1:21:05 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.